Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 894
  • 450
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 465
Момичета, не успях да стигна да си пусна членския внос по банков път. Миналата година го предадох на ръка.
Ако не е късно и не сте на път да ме изключите - дали не мога пак така да процедирам? И ако да - към кого да се обърна?

И дали може да се внесе за повече от една година?
Мила ти нали ми плати 30 лв. Платила си 2009...

Ми аз никакъв спомен нямам какво съм платила. Но ако казваш че съм изрядна (за момента) - ще се съглася, защото съм се блокирала тотално и не знам кога ще мога да скокна към Южния парк.
Ако не съм изрядна - ми пусни ЛС, за да се коригирам при първа възможност.

# 346
  • София
  • Мнения: 12 220
   Извинявам се за закъснението, но напълно бях забравила и едва днес преведох членския внос.

# 347
  • Мнения: 1 828
Момичета, не успях да стигна да си пусна членския внос по банков път. Миналата година го предадох на ръка.
Ако не е късно и не сте на път да ме изключите - дали не мога пак така да процедирам? И ако да - към кого да се обърна?

И дали може да се внесе за повече от една година?
Мила ти нали ми плати 30 лв. Платила си 2009...

Ми аз никакъв спомен нямам какво съм платила. Но ако казваш че съм изрядна (за момента) - ще се съглася, защото съм се блокирала тотално и не знам кога ще мога да скокна към Южния парк.
Ако не съм изрядна - ми пусни ЛС, за да се коригирам при първа възможност.
Изрядна си  Peace

# 348
  • Мнения: 14
Здравейте настоящи и бъдещи майки!

От днес и аз съм член на организацията и с гордост ви го съобщавам – както ще съобщя и на всички приятели и познати! Grinning

Както ново попълнение имам въпроси. Посочила съм ориентировъчно в кои области мога да съм полезна. Как ще разбирам с каква дейност и кога да се включа в инициативите на Сдружението?  newsm78

# 349
  • Мнения: 14
Забравих да кажа, че конкретно ме интересува екип ПР  Simple Smile

# 350
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте настоящи и бъдещи майки!

От днес и аз съм член на организацията и с гордост ви го съобщавам – както ще съобщя и на всички приятели и познати! Grinning

Както ново попълнение имам въпроси. Посочила съм ориентировъчно в кои области мога да съм полезна. Как ще разбирам с каква дейност и кога да се включа в инициативите на Сдружението?  newsm78


Добре дошла при нас!  Hug Някое от момичетата ще се свърже с теб и ще те инструктира, а до тогава попрочети из темите и виж къде още можеш да се включиш.  Peace

# 351
  • Мнения: 4 978
Забравих да кажа, че конкретно ме интересува екип ПР  Simple Smile

Привет и добре дошла!  Hug
Има вероятност в края на седмицата да имаме среща, евентуално в неделя.
Имаш ли възможност да дойдеш?

# 352
  • Мнения: 14
Забравих да кажа, че конкретно ме интересува екип ПР  Simple Smile

Привет и добре дошла!  Hug
Има вероятност в края на седмицата да имаме среща, евентуално в неделя.
Имаш ли възможност да дойдеш?

Благодаря за топлия прием   bouquet

Да, ще мога да дойда, но ако е следобед – да има кой да гледа детето. Може да ми пишете и на имейла: eva_shirokova@abv.bg .

# 353
  • Мнения: 14
Здравейте настоящи и бъдещи майки!

От днес и аз съм член на организацията и с гордост ви го съобщавам – както ще съобщя и на всички приятели и познати! Grinning

Както ново попълнение имам въпроси. Посочила съм ориентировъчно в кои области мога да съм полезна. Как ще разбирам с каква дейност и кога да се включа в инициативите на Сдружението?  newsm78


Добре дошла при нас!  Hug Някое от момичетата ще се свърже с теб и ще те инструктира, а до тогава попрочети из темите и виж къде още можеш да се включиш.  Peace

Благодаря!  Grinning

При първа възможност ще се поразровя из темите. До скоро виждане!

# 354
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
mamaeva   Hug


Получих заявлението на tedydeyan  Peace

# 355
  • Мнения: 1 828
Здравейте настоящи и бъдещи майки!

От днес и аз съм член на организацията и с гордост ви го съобщавам – както ще съобщя и на всички приятели и познати! Grinning

Както ново попълнение имам въпроси. Посочила съм ориентировъчно в кои области мога да съм полезна. Как ще разбирам с каква дейност и кога да се включа в инициативите на Сдружението?  newsm78


Добре дошла при нас!  Hug Някое от момичетата ще се свърже с теб и ще те инструктира, а до тогава попрочети из темите и виж къде още можеш да се включиш.  Peace

Благодаря!  Grinning

При първа възможност ще се поразровя из темите. До скоро виждане!

Здравей Ева. Пуснато ти е писмо да се включиш като наш член, т.к. заявлението ти пристигна. Ако имаш възможност ще се радваме да се видим с теб тази неделя в 15.02. от 15 до 18 ч. тук: http://morskokon4e.com/contacts.php  Ще си правим работна среща  Grinning

# 356
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте момичета,

И аз вече съм член на Сдружението. Много се радвам и се надявам да съм полезна за общите каузи.

 

# 357
  • Мнения: 4 970
ДОбре дошла,Нати Hug

# 358
  • Мнения: 119
Здравейте, от варна съм. приемате ли нови членове?
Предварително благодаря за отговора

# 359
  • Мнения: 4 978
Здравейте, от варна съм. приемате ли нови членове?
Предварително благодаря за отговора

Привет! Приемаме, разбира се. Кликни върху логото на СНБМ в подписа ми и ще влезеш в сайта, откъдето можеш да попълниш и изпратиш заявление за членство.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт