Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 939
  • 450
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 742
Утре ще го пусна така, да видим.  ooooh! Laughing

# 151
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Абе, ние вече сага можем да напишем с това пусто заявление! Wink

# 152
  • Мнения: 742
Вече направо ме е срам да пиша тук, но все пак да си кажа- днес пратих най-обикновено писмо, никакви обратни разписки и прочие.  Да видим  Mr. Green

Подозирам, че световна конспирация стои зад това, или извънземни са набъркани в цялата работа. Питах Темелко(домашното ни духче-беладжийче), твърди че няма нищо общо.

# 153
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Вече направо ме е срам да пиша тук, но все пак да си кажа- днес пратих най-обикновено писмо, никакви обратни разписки и прочие.  Да видим  Mr. Green

Подозирам, че световна конспирация стои зад това, или извънземни са набъркани в цялата работа. Питах Темелко(домашното ни духче-беладжийче), твърди че няма нищо общо.

Ще видим, кво ша правим! А срам нас трябва да ни е, не теб, че така се получава с пощата, то и аз не знам вече какво да правя и мисля.

Относно конспирацията смятам, че някой тайно работи в моя полза, крадейки писмата като по този начин подготвя лятната ми почивка - да уточня каква смятам, че е идеята: лятото ти вече безкрайно нетърпелива да станеш наш член ще си готова не само да ме приемеш с отворени обятия у вас, но и да ме храниш цяло лято с риба, картофки и тн., и да ме поиш, или направо къпеш в бира, а мъжа ти на който вече ще му е писнало да слуша за това пусто сдружение ще е готов да гледа децата (включително и моето, а и на съседката дори) само и само ти най-сетне да станеш член.а ако Георги още малко поболедува аз съвсем ще изперкам и кой зане колко още глупости ще изсипя.

# 154
  • Мнения: 742
Така начертания план ми харесва. Особено в частта, в която мъжа ми се наема да гледа децата, докато ние се оливаме с бири и риби.

Сори за спама Embarassed

# 155
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 newsm44 Най-сетне заявлението на Ели е при мен! Ура! всъщност много ме е яд, че вече бях започнала лека-полека да си събирам багажа за морето, ама това е тайна! Mr. Green

# 156
  • Мнения: 742
newsm44 Най-сетне заявлението на Ели е при мен! Ура! всъщност много ме е яд, че вече бях започнала лека-полека да си събирам багажа за морето, ама това е тайна! Mr. Green

Не може да бъде  Laughing  Кое обаче - това, което пратих със служебна поща, или обикновеното писмо? Не че е от значение, любопитно ми е   Grinning

Да не си посмяла да си разопаковаш багажа, бирата с картофи просто ще бъде по друг повод

# 157
  • Мнения: 2 829
Здравейте,
Аз съм една много несериозна кандидат-членка. Още миналата година щях да подавам заявление, но така и не го пратих.
Тази година ще съм по-сериозна, вече попълних електронния формуляр, утре ще го пусна по пощата.
Малко се уплаших, защото Не съм още не си е разопаковала багажа, та ако и моето заявление се загуби по пощата може да се наложи аз да я поя с бира до лятото
Надявам се да ме приемете сред вас и също така се надявам да съм ви полезна  bouquet

# 158
  • София
  • Мнения: 12 229
  Яна като пускаш на хартиен носител гледай да пише май Орлов мост или ако става може до мен да го пуснеш аз що го занеса на срещата ни. Добре дошла и тук  Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 829
Мария, дай ми на ЛС адреса си да ти го пратя Grinning
Пък после ще лъжа че съм го пратила на Не съм, за да ми дойде на гости

# 160
  • Мнения: 132
Последно кой адрес е валиден, че май и аз ще пращам втори път заявлението. Изглежда ще е по-лесно да го донеса на ръка, но пак не знам на кой адрес.

# 161
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 София, 1124, бул. "Цариградско шосе" N 21, Орлов мост за СНБМ  Peace
Ако ти е по-лесно можеш направо да минеш, на звънеца има надпис тъй,че няма проблем, само да не улучиш момент да няма никой. Hug

# 162
  • Мнения: 1 828
Последно кой адрес е валиден, че май и аз ще пращам втори път заявлението. Изглежда ще е по-лесно да го донеса на ръка, но пак не знам на кой адрес.
Момичета, които сте от София, ако имате възможност да дойдете на срещата в неделя най-добре тогава донесете заявлението, за да не се мъчите с български пощи. За точното място и час, следете в другата тема.

# 163
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Пристигна заявлението на very-nice  Peace

# 164
  • Мнения: 3 211
Пристигна заявлението на very-nice  Peace
newsm44
много бързо, надявам се че ще бъда одобрена

Общи условия

Активация на акаунт