Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 906
  • 450
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 179
А, кога има Общо събрание и ако има нещо, в което да участвам по мейла ли ще ми пишат?

# 271
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Здравейте! Преди няколко дни преведох членският внос. Мога ли да присъствам на Общото събрание. И ако да , трябва ли да нося някакъв документ? Peace

Разбира се, че имаш право да участваш. Ако ще присъстваш лично /а не чрез пълномощник/, в съобщението от ДВ е записано, че регистрацията ще се извършва с/у представяне на документ за самоличност.

Има отделна тема за ОС в подфорума. Колкото повече се съберем, толкова по-добре. 

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 12:14 от мама САННЯ

# 272
  • Мнения: 1 744
Благодаря за инфото! Peace

# 273
  • Мнения: 4 181
Момичета, получихте ли си вече поканите за ОС по мейла?

# 274
  • Мнения: 313
Добре, де а тези които не са от София и нямат такава възможност да пътуват, как стоят нещата за тях...?

# 275
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Добре, де а тези които не са от София и нямат такава възможност да пътуват, как стоят нещата за тях...?
Ако не можеш да писъстваш лично имаш право да упълномощиш - др възможност не е предвидена.

# 276
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, получихте ли си вече поканите за ОС по мейла?
Да, получихме!  Hug

# 277
  • Мнения: 1 744
Аз също получих покана. Ще се радвам да се видим!

# 278
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Получено е заявлението на sh0k0lad4e  Peace

# 279
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте!
Нека все пак и аз отбележа присъствие.
Благодаря, че ме приехте за една от вас!

# 280
  • Мнения: 5 401
sh0k0lad4e, добре дошла при нас!  Hug  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 4 465
Пуснах онлайн заявление. Днес или утре ще го пусна и по пощата. Може ли да се пусне препоръчано? И къде е Касата на Сдружението - не искам да я ограбя, а в случай че евентуално стана член, да притичам да си платя членския внос, че не ми се ходи до банка за банков превод.
 
Предварително благодаря за отговорите.

# 282
  • Мнения: 1 828
Пуснах онлайн заявление. Днес или утре ще го пусна и по пощата. Може ли да се пусне препоръчано? И къде е Касата на Сдружението - не искам да я ограбя, а в случай че евентуално стана член, да притичам да си платя членския внос, че не ми се ходи до банка за банков превод.
 
Предварително благодаря за отговорите.
Добре дошла. Поради факта, че още върви процедурата по ангажирането на новата поща ще ти пратя на лични моя адрес, за да пратиш заявлението там. Би могла да го пуснеш както ти е най-удобно. Касата е един етаж над мен, така че ако ти е удобен адреса, можем да се уговорим да дадеш (пратиш) паричките на мен  Grinning

# 283
  • Мнения: 4 181
Пуснах онлайн заявление. Днес или утре ще го пусна и по пощата. Може ли да се пусне препоръчано? И къде е Касата на Сдружението - не искам да я ограбя, а в случай че евентуално стана член, да притичам да си платя членския внос, че не ми се ходи до банка за банков превод.
 
Предварително благодаря за отговорите.
Много се радвам да те видя при нас  Hug
Помощта ти в детските заведения ще ни бъде много ценна  Peace Разбира се може да си харесаш и друго поприще  Grinning

# 284
  • Мнения: 1 215
И аз пуснах вчера он лайн заявление.

Общи условия

Активация на акаунт