Все още не се е отбил /5 м. по-късно/

  • 468
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
Здравейте,
Нормално ли е 5 месеца, след като съм спряла да кърмя, синът ми все още да не е забравил?
Преди няколко дни го взех при нас към 5 сутринта, защото ревна и когато се събудих, го намерих закачен за цицата... естествено, нямам никаква кърма, но това не го притеснява, суче си най-спокойно.
Преди това сме имали епизодични случаи, в които се е опитвал да ме захапе, но си мислех, че просто си играе.
Не че съм особено притеснена, но все пак, нормално ли е това според вас?
Сигурно повечето от вас все още кърмят, но ми се стори най-удачно да пусна темата тук - дано я посещават и "отбили" мами  Praynig

# 1
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Ха! Колко интересно  Laughing Точно от 5 месеца не съм кърмачка и тази вечер случайно надниквам във форума и попадам на вас   bouquet
А това което разказваш направо ме изуми  Laughing Не че е невъзможно ...  newsm78 Аз като отбих Бобо гледах да не му се показвам гола за да не го подсещам защото отбиването стана малко насилствено и за двама ни  Cry /но обстоятелствата го наложиха/. От скоро се "разголвам"  Embarassed повече пред него и той ме гледа с интерес и казва "мама гоа", а днес го питах помни ли от къде е пиел мляко а той срамежливо си скри личицето  Laughing
Но все пак на въпроса ти - не мисля че е ненормално, възможно е да си споня детенцето и дори никога да не е забравило. Моето беше пристрастено кърмаче но от 5 месеца насам сме заедно само през уикендите и бързо забрави за хубавото мляко на мама  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 382
Много интересно наистина, душичката малка не е забравила, много мило ми стана Simple Smile Мисля, че всичко е нормално, явно му се суче Simple Smile

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нормално е Grinning Никак не са редки случаите, когато месеци по-късно детето може да се сети или да поиска да суче - няма да му навреди това, че ще посуче пак, нито пък е показател, че ще се връща към сучене като в периода преди да бъде отбито Laughing Просто е фаза - по различни причини децата понякога имат нужда да преповтарят фази от развитието си (както когато са болни и се държат като дете на много по-малка възраст, хранят се с храни за бебета, даже играят с играчки, с които са играли като по-малки). Най-вероятно няма да трае дълго Grinning

# 4
  • Мнения: 1 404
Дааа,аз заради такива "инциденти" още не мога да пусна тема "вече не кърмя" Laughing

# 5
  • Мнения: 1 107
Ех, благодаря ви, че сте отговорили на странното ми запитване  Grinning Hug
Радвам се, че не е нещо супер необичайно, пък и нямам нищо против да си посуква от време на време - стига да не се пристрастява Simple Smile
Хубаво нещо беше кърменето... живот и здраве, следващото бебе - пак! Laughing


# 6
  • Мнения: 1 382
Радвай се на миговете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт