Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Ехаааа че хубава темичка, хайде да е на късмет и на авторката много късмет да и донесе.
Скарлет послушай доктора си. След като така смята че е добре за теб, какво можеш да загубиш - малко страстни нощи с любимия  Mr. Green, нищо повече, така или иначе при теб е доказано че овуто е настъпило едва ли ще имаш още едно ову. Така че кекс както е казал чичо Доктор и после стискаме дружно палци.  Hug
Голди мила, липсваш на всички. Дано просто си си дала почивка или се скатаваш  Mr. Green Обичкаме те  newsm51
Стискам ви палци на всички и се моля за всички ви.  Hug  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте и от мен.По всички изчисления тази седмица трябва да ми е овулацията и аз се записвам в списъка на чакащите:)Пък да видим какво ще направим
Наистина къде са Голди и Меган,липсвате ни:)
Дано нещо хубаво да се върти около вас и затова да нямате време за писане във форума!
Стискам палци на всички които ще се тестават тази седмица:)

# 32
  • София
  • Мнения: 320
sladka_mama, някъде имаше специална тема за ходенето при зъболекаря, и като цяло мнението беше, че след посещение при него, по-лесно се забременява. (Човека си работи по зъбите, някой да не си помисли друго #Crazy hahaha  hahaha)

Ха дано...  Praynig



# 33
  • Мнения: 780
слушайте сега какво ще ви кажа Naughty тая работа няма да я бъде такава за цял ден и то не кой да е ами понеделник сме още на 2-ра страничка току някой написал нещо през час няма да се разберем да знаете после като дърпам уши да няма неразбрали Crossing Arms

така сега продължавам Mr. Green
за протокола: нова мама viki4ka докладвахйа ми я току що Mr. Green пожелявам и леко бременеене и сладко бебоче да гушне накрая  bouquet Hug
продължавам ей не съм свършила още Naughty
Mia_28 и Крокодил никакви не ни навестяват пак особено втората Rolling Eyes аз си мислех че те си седят в отчетени итам си се радват  една на друга ама те и там не ходели  Confused/информацията е получена от достоверен източник Mr. Green/
хайде момичета годината трябва да започне с много радост и много бърборене иначе как ще го изпълним тоя списък ooooh! е то само с това няма да стане и мъкия фактор ще трябва да помогне де Joy hahaha Joy Joy ама и ние трябва да всяваме доброто настроение че оня да не се вясва при нас Hug
ха да видим сега дали ще стане нещо или не newsm78
 Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug

П.П. не да ви отчайвам ама при мене това за зъбите нещо не стана даже заради тях изтървахме ову-то #2gunfire ама при мен може да не се е получило щото е зъболекарКА newsm78 ама знаели човек от къде какво ще го връхлети Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 130
ro6ko много си наблюдателна, сега виждам, че вече съм в списъка, но за мое най-голямо огорчение трябва да те помоля да ме "изтриеш" от там, че се случиха разни неща  и вече няма нищо в мен  Cry
Но  си запазвам  ред за следващият месец  Wink

# 35
  • Мнения: 1 436
По-бързо да минава Януари, че чак накрая ще си проличи ще дебелея ли или не. newsm17

Ако е за дебелеене, на мен не ми трябва да чакам - аз още от средата на декември си дебелея  Mr. Green. То не беше рожден ден, Коледа, НГ, Йордановден, Ивановден...   261uu

# 36
  • София
  • Мнения: 245
Ro6ko, страхотна си  Hug
Ins dimitrova, още другия месец да те видя в отчетни  baby_neutral
Megan, чакаме новини от теб  Naughty Как беше на работа, боли ли те още гърдата, лелката дойде ли (надявам се не  Praynig )

# 37
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен  bouquet
Аз ще ви изоставя за 3 месеца, че лекарката ми изписа противозачатъчни с цел лечение, няма начин, ще ги пия. Почвам ги от следващия цикъл /ако дойде Crazy, може пък да ме пропусне/ Peace
Успех на всички Hug Ще влизам да ви чета и ще ви стискам палци Hug

# 38
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дотук май няма похвалили се.... Thinking, май миналата седмица бяха повечко  Laughing, и за тази не останаха #Crazy

milenna21, не ни изоставяй, ами минавай да се отчиташ поне по веднъж на ден!  Hug
ins_dimitrova, само така! Знаеш ли пък, това слагане в списъка може да е на добро, другия месец вече твърдо там и да не мръднеш!  Naughty
Juturna, няма начин, коледно-новогодишния маратон е убийствен откъм калории, а ти и рожден ден тогава Crazy...... сега следва вталяване, за да сме суперготини мадами за 14 февруари  Flutter Mr. Green Heart Eyes
ro6ko_ , Миа все пак се появява, ама крокодил никакъв не съм го виждала и аз от много време  newsm78, не е минал да се отчете скоро. А, и следващия път пробвай при "мъжки" зъболекар (както казва племенницата ми hahaha, може пък да има ефект) baby_neutral
Scarlet_ , добре дошла при нас, и дано не се задържиш дълго тук, ами на бегом и в отчетни!   bouquet А щом доктора е казал, трябва да се изпълнява!  Wink
Меган, да не забравиш да се отчетеш как е минал първия работен ден. Явно е бил доста уморителен, щом не си влязла досега.... newsm78 Mr. Green

# 39
  • Мнения: 686
Добро утро! Как е днес настроението? Вчера гледам е било голямо затишие в нашия форум, дано да е било преди бурята от  EFP

Juturna, Пепинка1, Стела Б, не е ли време за тестче!

# 40
  • Мнения: 118
Добро утро!!!
Как е настроението днес Party
Някой да има да се отчита Whistling Whistling че нещо се спотайва Wink
Такова хубаво слънчице е иэгряло  Nature Sunny



От името на Голди, дано не се сърди Wink ви каня на сутрешно ароматно кафе

# 41
  • Мнения: 533
Добро утро, момичета  Hug
Марина, благодаря за кафето   bouquet, напоследък имам нужда от конски дози.
Да ви се оплача, нещо съм се отчаяла напоследък, пропуснахме дните на овуто този месец и то защо, защото мъжа ми е постоянно изморен и му се спи. Не мога да го разбера, той секса за работа ли го има и как да стане бебето, като нищо не правим. Снощи дъщеря ми ми каза, че от гимнастиката (около 30 момиченца са), само тя и братовчедка и си нямали братче или сестриче  Sad
Дайте някакъв съвет, какво да правя, чувствам че да забременея ми се превръща във фикс идеа, а не съм да нямам какво да правя, имам хубава работа, излизам с приятелки по женски, може би с това си непрекъснато желание отблъсквам мъжа ми  #Cussing out
Май много дълго стана, ще ме извините.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Голдииииииииии мила хванах те, бързо докладвай къде ходиш, че момичетата тук плачат за тебе, и аз плача мъчно ми е за теб, нали си моето друго аз, обърках се  Crazy  Heart Eyes Mr. Green

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте Hug Много съм ви липсвала, а Mr. Green Благодаря ви, момичета Hug
Честито на всички, видели двете чертички  bouquet
Специални прегръдки за Меги и Мариетка Hug Момичета, нямате представа как се зарадвах като ви видях в списъка, макар че още не съм изчела всичко, което сте изписали Laughing
Аз няма с какво да се хваля - починах си малко, отдадохме се на ЛибоФ Blush, но не вярвам да е станало нещо, че все на дневна светлина бебеправихме и не си дадох зор да лежа много след това ooooh! Днес ми е 16-ти ден, но не знам дали ми е минало овуто и ще поизчакам още два-три дни до започване на Утрогестана.
Целувки на всички, липсвахте ми много, вече няма да бягам Naughty
Шушонче, Heart Eyes, растете ли Wink

# 44
  • Мнения: 780
а така започнахте да се пявявате един по един Mr. Green някои са по двама вече  Crazyа дано всички станем така Praynig нерсаж за кафенцето че днеска аз за пореден път се успах Embarassed и ми е много нужно
сега ще оправя списъка узвинявам се за грешката ама може да е поличба някаква Hug дано Praynig хубав ден на всички и по  голяма активност днес да отчетем и на присъствие и по положителни тестчета ей не се спотайвайте Hug

  10                                                            11                                            12                                               
91.rosist                                           101.dona mam4e                        111.Stre4ko                   
92.Wynche                                        102.АНДРЕАНА (myki)                 112.Tiff
93.donsyy                                         103.Меглена (Meghan)               113.GERA
94.Джувка                                        104.reni 7705                              114.Jujka
95.Letisiq                                          106.eli_dm                                   115.Клара
96.hana1                                          107.Яна                                      116.bin
97.Stephanie                                    108. БУБОН-2                              117.Крокодил
98.wwesie,                                        109.Crying Game                         118.Marianads
99.Аngela                                         110.елхичка                                119.dess76
100.New Valia


    13                                                14                                    15
120.munka77                              131.Валката                  141.kali
121.Stefito_17                             132.konstans                 142.babylove
122.Meqita                                  133.rose_madder           143.mackomacko
123.Desi_85                                134.dunaika                   144.nadiq
124.Iliana                                    135.Tiarra                      145.ellia_1
125.mimsat                                  136.mimiksim                 146. anna_m
126.Valenta70                             137.miriq                        147.St.Anger
127.marisasav                             138.mariabutti                148.mari_eta
128.sandcastle                            139.mileta                      149._MEGI_
129.Enti                                       140.Hellche                    150.tumbalina
130.Херелина                             


    16
151.Beni4
152.mysty
153.tweety_f
154.viki4ka





1000-154=846

 Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт