ВТОРА седми4на тема за 2007 година! 8-14.01.07

  • 4 463
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 253
Добро утро Мамите!

Май със зъба си докарахме и апетит! Такова ядене това дете, незнам как ще го изхраним  #Crazy Снощи като си легна изпи два пъти повече мляко от обикновено, и сутринта в 7 се събуди с рев от типа - Мноооооого съм гладна!
Май ще мятаме пържолите... както добре предположихте!  chef
kalida - Има тука фей за зъбчетата, ама още ни е рано... След 1-2 години чак ще ни посетят? Нали към 6-7 им почват да се сменят зъбките?
звезди - Клипчето е много сладко... С парламента малко не съм съгласна, не са само Бг парламентаристите в отсъствие, според мен си е част от длъжностната характеристика на всеки един политик  Mr. Green
И да пазиш леглото ей - Такива с болести, настинки кашлици и т.н не се позволяват?
Ти кога си пак на скенер? Да възобновим залаганията а?
Че и нови попълнения има...
Дидке - е й к'во сега, В София да не би да са направили Митница на Пристанището? Тия като си нямат работа, че на другите хора работа създават... Няма да се учудия ако те натресат и такса за склад, затова че тях ги мързи га гледат? Успех и дано скоро си го освободите каргото.

Лек и усмихнат ден на всички желая!

# 46
  • Мнения: 1 017

Добро утро, сладурки  Hug

Дидка  Heart Eyes  bouquet. Аз чЕла недочЕла, ама видях, чЕ с Мирото си делите компа  Grinning Как е той? Ти по бързичко ли се адаптираШ от него...? Той за Нова Година си беШе у дома, нали? А МиШлето здраво ли е вечЕ? Хубав ден и на вас ви пожелавам  Hug А пък финския Ще гледам да ти го спестя  Heart Eyes

Балалайке мила   bouquet, завиждам ви за плажовете...искам и аз. Очертава ни се ходене до МАдейра през април, така чЕ дотогава Ще трябва да устискам  Crazy Много обичам морето  Flutter Прегърни малкия принц от мен  Hug

Звезди, къде си???  Hug ПрочЕтох, чЕ си била болничка  Sad ОправяШ ли се вечЕ? Много  Hug и  Heart Eyes

Калида, за теб специално: зелен чАй с Щипка джинджър  Hug И аз май съм пропуснала порастването на Дана Сладурана  Hug

Джорджи, ама по ваШите земи като по наШите, българските...знам си аз, чЕ италианци и българи си приличат, особено в организацията  Sunglasses Ама важното е, чЕ вечЕ си на линия  Hug И аз се бях затъжила за романтичните закуски с теб  Hug

Тедсан, моите бивШи Шефове се пренасяха от немско преди около 5 години, знам, чЕ използваха някакав немски превозвач (чАк и пианото си донасяха от там), заЩото българските са искали да им одерат кожите  Rolling Eyes НЕ знам това до колко ти помага, ама успех   bouquet

Аз пак влизам на среЩа, та трябва да спра с писането  Confused Тази седмица Ще гледам да ви постна снимки от къЩата ни (за 5 мин, че с тези истории със снимки дето ги бистрихте...не че не знам, чЕ става, ама просто не мисля колко лоШи и болни мозъци има по света)...

А пък от другата седмица започвам половинката длъжност с педиатъра  Party Много се радвам, ама Ще ми одерат кожичката тук. Толкова много работа имам... ooooh!

Хубав ден, мили момичета  Hug

# 47
  • Мнения: 5 183
Калида, и ние така направихме с Томи. Чак след третия РД запо4нахме да мислим за градина. Ина4е от 20 месе4ен ходи на Плейцентър, но сме си заедно там. На 3 години запо4на да остава сам в същия познат му ве4е плейцентър, без мен, за около 2 4аса 2 дни седми4но. А на 3 години и половина го дадохме сам вцелодневна детска градина.

Звезди, болни4ка ли си ни? Пропуснала съм. Хайде оздравявай, 4е неприятна работа. Какво взимаш? Парацетамол или само бабини методи.

Дидка, пожелавам ти скоро да се похвалиш с ваше возило!  Peace

Джорджи, 4естит ви АДСЛ!!! Доживяхме!

Слави, нека папка детето, сега расте. И моят Томи винаги се е хранил много добре, но ето 4е дойде момента, в който направо не мога да си позная детето и ми иде да си скубя косите от безсилие понякога. Станал е ужасно злояд.  Thinking



# 48
  • Мнения: 5 183

А пък от другата седмица започвам половинката длъжност с педиатъра  Party Много се радвам, ама Ще ми одерат кожичката тук.

Нещо не схванах.  newsm78 Ще работиш като педиатър ли?

# 49
  • Мнения: 3 521
Добро утро дами,

минавам на бърzо zа по кафе и бягам да стягам мацката, че сме на плуване Hug...

Едно бърzо въпросче от мен към "Евро" ммите...Къде ходите на лятни почивки с децата? В смисъл море, по_равнички плажове и по_въzможност да не е някое zабравено от Бога село...Въобще хубавите европейски местенца zа семейна почивка?

Хайде гуш на висчки и до по_късничко Hug  bouquet.

# 50
  • Мнения: 5 475
Джорджи, ама по ваШите земи като по наШите, българските...знам си аз, чЕ италианци и българи си приличат, особено в организацията  Sunglasses

  Сравнението е много точно! Wink...за най-голямо съжаление... newsm78 а може и като плюс да се приеме...чувствам си се като в Бг  Wink Mr. Green

 Дидка ,хайде чакаме да разберем какво ще е новото возило!  Thinking целувки на малките мишленца!  bouquet

Калида ,още преди коледните празници мина пробата за матурата...те тук са малко луди...матурата е първо един писмен изпит...на късмет каквото ти се падне от всички материи (избират се 4 и се задава по 1 въпрос от всяка- трябва отговора на всеки въпрос да не е повече от 20 реда),после има нещо като защита на дипломна работа(дъщерята е изписала вече близо 40 страници...избрала си е хомосексуалността като тема ) и накрая ще има устен изпит пред комисия от 2 нейни и 2 чужди (от друго училище)преподаватели... #Crazy
  Не можеш да се освободиш от матура... Rolling Eyes

Балалайчице ,искам и аз на моренце ...че и лято... Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 5 183
Джорджи, то много стресиращо зву4и вси4кото това с матурата!  ooooh! Тук не знам как стоят нещата, нямам информация.
А за моренцето и лятото - мани, мани, цял ден вали, направо се лее. А съсед4ето се върна от по4ивка на Фиджи и дойде да види Томи - какъв тен!!! Тук сме "гола вода" тази година май ... Не е лято, като лято, а много променливо.

# 52
  • Мнения: 1 049

Зайченце, как изкара на ски ваканциата?


изкарахме много добре Крис се научи да кара ски и му дадаха медал /участва в едно състезание /и е много щастлив,  кара ски с баща си  Hug Crazy Peace аз карах шейната на една писта от 5 км беше хуваво  Hug ще пусна снимки





Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 12:38 от Zai4enze

# 53
  • Мнения: 253
Ау сняг!
Гледай ти! Такова не съм виждала от поне 100тина години....
Завиждаааааааам ама не ни стиска още! Малки са децата, а пък без тях не е кеф! Mr. Green

Адашке, вие как така тен правите и много се печете на морето? Ние тук сме голяма паника, покрити от глава до пети със 40+ фактор Sunblock, и пак за по малко на слънце. Ако пък не се пържим като раци - ей оня ден с мъж ми пихме кафе навън при мен (+-40мин). Вечерта беше като домат Embarassed, а днес е вече се бели на едро. И аз ама, поне не съм с гола глава. Вие нали сте по близо до озоновата дупка... децата все със шапки с големи периферии.... Ще ми е интересно да разбера повече?

# 54
  • Мнения: 5 183
О, и тук много се пазят. Даже наскоро 4ух, 4е освен шапките и сънблока, щели да правят и слън4евите о4ила задължителни в у4илищата и детските градини, когато играят навън лятото.
Аз казвам за съсед4ето, 4е има невероятен тен. Той беше на Фиджи за 2 седмици.

# 55
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!

 Hug  bouquet

Аз днес се чувствам по-добре, поне като кашлям и не ми се дерат дробовете...ама снощи имах кошмарна вечер... с много изморителни опити да дишам... и си лапвах по лъжичка боров елексир, който ме успокояваше на секундата, ама докато се опитвах да заспя... ме почваха киселините  Crazy..картинка беше пълна, а от днес  съседите почват да строят някаква допълнителна стая от 7.30 сутринта и ще продължава месец  Crazy...та и последния стрих е нанесен Mr. Green
Но съм решила само да усетя че са в обедна почивка ще тичам да си доспивам -  час, половин час колкото толкова Crazy

Kalida
опитвам се да не се давам...ама то май е вирусче, а не настинка  Rolling Eyes

ДИдка БГ пиТКа  Hug Hug Hug и да се похвалите с колата Hug


Giorgia айде черпи за  АДСЛ-а... то си е Събитие голямоооооо Party

nana_cool
сладурано какво похапна днес за закуска   chef

Slavy
на мен не ми никнат зъбчета...ама не ми пречи да си ям непрестанно  Crazy smile3535

Аз седмица преди ехото пак ще напомня за сега сме го планували за следващия месец Mr. Green -  ама който каквото е казал това ще е имам ви записани и като се разбере ще ви пусна списъка със залаганията  smile3534

Дидке - е й к'во сега, В София да не би да са направили Митница на Пристанището? Тия като си нямат работа, че на другите хора работа създават...
И аз тоа питам аква е връзката пристанище - София , ама каквото кажат софианци това става в пристанището Tired Twisted Evil

mama B   bouquet ихааа ще си имаме онлайн консултация по педиатричните въпроси   bouquet Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Балалайка нито едното, нито другото, а форумски съвети  Mr. Green... нали тука преди време се спомена за ето това:


Та си поръчах мам да ми донесе и добре направих де -  наистина помага Heart Eyes

лек и успешен ден от мен, момичета   bouquet

ПП олеле седем нови отговора докато напиша моя... айде публикувам моя и ще продължаам да чета Crazy



# 56
  • Мнения: 1 909
Здравейте! Ето и от мен малко ски-ваканция и сняг. Сашо прояви неочаквано желание да се учи да кара ски и доста напредна за 3 дни - следващата ваканция ще го запишем на ски-училището. И аз карах малко, и бях приятно изненадана, че не съм забравила особено.



Зайченце, колко е голям твоя Крис? Много добре стои на ските и браво на него че толкова бързо се е научил да кара ски, че и медал е получил!!

Слави, честити ни 10 месеца на твоето Сийче и на моята Мирянка!   newsm06

# 57
  • Мнения: 7 914
surfline,
 ихаааа приятно плуване Hug

Балалайка
,
 щях да питам и ето, че ме подсети... кое е най-предпочитаното място за почивка извън НЗ? Фиджи ли е? newsm78 Аз все си мисля, че ще е някоя студена, снежна планина... Rolling Eyes
ПП Слави и за теб се отнася въпроса с почивките Hug

Zai4enze
ихаа какъв скиор си имаш само  Hug

chumbi
не знаех, че си скиорка Hug

# 58
  • Мнения: 1 860
Мале, Деси, не питай! Голям срам.  Blush Станах и започнах да пържа кюфтета, така ми се бяха прияли. Ако не бях със спирала, щях да си помисля, че съм бременна.

# 59
  • Мнения: 1 049

Зайченце, колко е голям твоя Крис? Много добре стои на ските и браво на него че толкова бързо се е научил да кара ски, че и медал е получил!!

малкото ми зайче е на 4 години и първо изкара 5 дневен курс и после кара ски с баща си  Peace Peace
а състезанието се организирва от ски училището дават им медали има и томбола много добре са организирани само пари да имаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт