ВТОРА седми4на тема за 2007 година! 8-14.01.07

  • 4 456
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Мили моми4ета, малко поуспокоена след в4ерашните вълнения, запо4вам поредната седми4на тема с пожелания за спокойни дни, радост и положителни емоции.
Ние сме още във ваканционно настроение. На 15 съм на работа. Лято е, но днес пак захладня. Поне не вали и смятам да водя Томи да пускаме хвър4илото, което дядо Коледа му донесе, на плажа до нас.

# 1
  • Мнения: 2 253
Тук пък още си е зима....хвърчило има само във форумското ми име:))) В неделния следобед отидох на едно кино(любимото ми ).Мъжът ми пазИ малкия.Гледах Pan's Labyrinth -много е добър,отдаван не бях гледала хубав филм.
 Лека седмица от мен  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 959
Лека и спорна нова януарска седмичка и от мен, Момичета! По- усмихната, по- ведра, по- приятелска да е! Всички притеснения и болка да оставим зад гърба си и да споделим новата седмичка.

Майка, дано се сбъднат пожеланията Ти за новата седмица! Имаш нужда от емоц. разтоварване и успокоение!
Сонитка, честита хубава вест от Бебеландия. Лека и безпроблемна да е!
Леки бременни дни и за другите ни бременлийка- Пиколинка, Звездичка, МегиХ, Макдирокчето, Ивалекс!
Амейка, успех на 10.
Тали Дан, приятни приготовления за РД на Мади! Нямаше ли да ходите на някаква планинска ваканция?
Вечерничке, приеми поздрави от една пустинна мимоза! Много Ти е хубава камина и дома, много уют и топлина има у вас!
Зайченце, как изкара на ски ваканциата?
Джорджа, много се радвам че отново си на линия! Липсваше Твоето излъване, Романтичке! Майчето Ти донесе ли Ти тетрадката със стиховете?
Сърфлайн, откъде пък толкоз въпроси около Теб към мен?!, но давай. Много добре изглеждаш, щастлива и елегантна в компанията на майчето Ти!
Маймунка, добре завърнала се сред нас!
Мамо Б, успех с ремонта на новата къща! майчето Ти ли пак ще върне Гогата?
Набабатихвърчилото, много бременни приятелки около Теб напоследък?! На каква тема е тоз филм?
Слави, честит РД на Майчето Ти, макар и в последствие, да Ти е жива и здрава и дано скоро се похвалиш с нова работа.
Румянка, страхотна тортичка беше спретнала, заради НГ или имаше някакъв повод?
Френските мами- рожденничката/ Мама Щтрумпф/ и Щтрумпфетка как изкарахте в БГ?
Мимката, много хубави снимки от красивата Прага показа Ели, но и вие изглеждате страхотно.
Карилиус, как е новият подарък, доволна ли си?
Наничка, през големи преобразявания мина миналата седмица, но дано повече не се налагат. Как реагира Вал на поведението на “психолога”?
Мистик, направо се чудя на таз потребителка, която така се отнесла към публикацийте Ти. Според мен именно те бяха това което ме привлякоха в началото, защото в тях прозира личността Ти.
Скандинавските Момичета- ПетяЛ и ВНР, как минаха празниците?
Мери, добре завърнала се, така вече се завършва тройката на високите и стройни Дами/ май вие с Коко бенда и Звездичката държахте първенството/.
Кита, много хубави океански моменти си запечатила. Но бебока е много сладък където хапва спагетите, сигурно е бил центъра на вниманието в компанията Ви.
Дундичке, баткото ходи ли на училище?
Rien, Ти ли си гледаш Мая или си имаш помощ?
Дидката, оправихте ли се с каргото?
Чумби, Деситка, Хара, лека и успешна нова седмичка Ви желая!

Хубав нов ден и спокойна нова седмичка!

# 3
  • Мнения: 1 860
Добро утро и от мен! Събудих се в четери умряла от глад, ако ви кажа с какво съм закусвала.  ooooh! Правих си рано на ранина, огромен шницел от свинско месо, с много ориз със зеленчуци за гарнитура и 3 препечени филии.  Blush Да си помисли човек, че не съм яла от 2 седмици.

Пепеляшке и всички запознати с този случай за намерените деца. Може ли линк към темата, че ми стана много интересно!  Praynig

Калида, Вальо нищо не казва. Само се възмущава наравно с мен. И като му казах, че ще се променя на шкембо мотомбо, само ме попита: "Ами как ще знаят във форума, че си ти?". Душичка.

Хайде лека и спорна седмица на всички!

# 4
  • Мнения: 5 183
"Шкембо"  Wink, каквато си слаби4ка, къде побра толкова храна? Ама супер ник си беше избрала, подобаващ на едрата ти фигура  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 860
 Mr. Green И аз много си го харесвах и смятах че ми ходи, обаче все едно не съм аз.  Tired Много ми беше гадно, като го гледах.

# 6
  • Мнения: 5 183
И аз, каквато съм си ОВЦА, по думите на съфорумки, мислех да се преименувам ... даже ник си бях измислила, но все още се 4удя има ли смисъл ЧАК толкова. Нали махнах снимките ... това беше, което ме тревожеше най-много.

# 7
  • Мнения: 1 860
Ох, майче, какво да ти кажа. Хванала съм се в момента да си правя целия албум в Мултиплай личен. И решх да видя кой ме е посещавал последно. Някакъв. Не го познавам. Всички снимки в неговата страница са на сексуална тематика, но погледнете товаSick Май ще изтия абсолютно всичката информация там. Егати болните мозъци.  #2gunfire Хайде сега някой да дойде да ми спори, че съм овца като си махам снимките! Не мога дори и да си представя как някой болен мозък си прави чикии гледайки снимката на детето ми.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 08:33 от nana_cool

# 8
  • Мнения: 5 183
Ох, Нана, много ме стресна  Confused

# 9
  • Мнения: 1 860
Аз го репортнах веднага. Надявам се от мултиплай да изтрият снимката веднага. И като си помисля, че тази майка и представа си няма сигурно... Sick Разтреперах се.

# 10
  • Мнения: 5 183
Сигурно има много такива злоупотреби, но сега, когато бях засегната ли4но, се замислих. Е, някои сигурно помнят, колко време отказвах да пускам наши снимки с повод и без повод ... ето 4е вътрешното ми 4увство и разума се оказаха прави.
Иска ми се оба4е, да престанем ве4е с това, за да не се превърне и тази ни седми4на тема в една мра4на, стресираща такава ... и то все заради моя проблем, който така или ина4е е уреден ве4е.

# 11
  • Мнения: 3 521
Здравейте дами,

Майче, нана, много гнусна работа Shocked...в същност като се zамисля, досега по форумите по голяма гадост не съм срещала...такива са zа  #2gunfire.
В същност аz винаги съм приемала снимките във вана, на плаж, голичко и т.н. на детето zа много лични и съм ги слагала единствено в privat албуми. Так поне си сигурен кой ти гледа снимките Crossing Arms.

Калида, вагона питанки се събра от съфорумките. Липсваше ни Hug. Как иzкарахте праzниците? Дана праzнува ли Иман ден на 6ти Януари или и е с друг корен хубавото именце?

Хайде лека и спорна на всички  bouquet.

# 12
  • Мнения: 5 475
Добър да е денят ви от мен! Hug


Майче-Балалайче  Wink,понеже през уикенда не съм влизала в нета,чак сега прочетох одисеята ти...да не повтарям другите,радвам се,че нещата са се изяснили и са махнали снимката на Томи. Peace
Мисля,че сте забелязали,че аз никога не оставям снимки из нета...все едно ги оставяш на улицата...за съжаление има всякакви хора.. Tired

Джорджа, много се радвам че отново си на линия! Липсваше Твоето излъване, Романтичке! Майчето Ти донесе ли Ти тетрадката със стиховете?
[

Калида,радвам се ,че се върна!  Heart Eyes Peace
Не са ми донесли тетрадката,която всъщност е папка...ще си я донеса аз напролет.  WinkА и все още не съм на линия както трябва...че АДСЛ-а го няма...но гледам редовно да хвърлям поглед тук. Wink

Лека и услешна седмичка на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: X
здравейте момичета и за много години, пожелавам ви много здраве, щастие и любов

сега почвам да чета, за да наваксам с инфото, надявам се да сте здрави, да няма болни дечица и всичко да е наред

ние прекарахме сравнително добре, таткото беше в отпуска 2 седмици, веселба за синчето (на мен ми идеше да го разтрелям след петия ден Twisted Evil)

още няма сняг, мъкаааааа ..., снощи валя дъжд и май трябва да извадя кънките, че не може да се ходи, въпреки насипаните камъчета

малка почерпка от мен - таткото имаше имен ден, а и наскоро има и рожден ден



целувки и поздрави на всички

# 14
  • Мнения: 6 390
Ох, майче, какво да ти кажа. Хванала съм се в момента да си правя целия албум в Мултиплай личен. И решх да видя кой ме е посещавал последно. Някакъв. Не го познавам. Всички снимки в неговата страница са на сексуална тематика, но погледнете товаSick Май ще изтия абсолютно всичката информация там. Егати болните мозъци.  #2gunfire Хайде сега някой да дойде да ми спори, че съм овца като си махам снимките! Не мога дори и да си представя как някой болен мозък си прави чикии гледайки снимката на детето ми.
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
A stiga be  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт