Пиехте ли по малко вино

  • 2 114
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Аз получавам страхотни киселини от червеното вино,а по принцип много обичам. Но сега си го спестявам.

# 16
  • Мнения: 298
Да, от време на време с вечерята си сипвах по 20-30 и останалото лимода в една голяма чашка Wink .
И аз си позволявам от тази оцветена лимонада отвреме навреме  Whistling

# 17
  • Мнения: 175
Да, от време на време по 1 чаша, придружена с 1 л.вода Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 242
Не, въпреки, че ми се пеише /пие/.

# 19
  • Мнения: 4 621
Пиех по чаша вино от време на време.

# 20
  • Мнения: 2 897
Много рядко се е случвало.Не ми се и пиеше хич какъвто и да е алкохол.

# 21
  • Мнения: 793
Не, вино не пих, ама бира ..... Mr. Green

# 22
  • Canada
  • Мнения: 649
Определено пиех по половин-една чашка веднъж на седмица или две. Но в деветия месец като бях /август/ понеже беше ужасно горещо пиех основно бира и то по 1 биричка на ден-два. Незнам дали в тази връзка но имах ужасно много кърма.

# 23
  • Мнения: 174
За цялата си бременност съм изпила 3-4 бири ( през лятото ) и 50гр бейлис...

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, сега по празниците пийвах по чашка. newsm24 Без повод не ми се е случвало да ми се допива и да си сипвам, иначе обичам. Laughing

# 25
  • Мнения: 361
Не. Макар, че много обичам червено винце, въздържах се по време на бременностите си.  Wink
Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 145
Да. Лекарят ми ме посъветва за "отпускане на матката". Освен това ми се пиеше ужасно бира (по принцип не я понасям), така, че не съм се ограничавала.

# 27
  • Мнения: 1 382
Следящия бременността ми ми каза по 20 грама заради ниското кръвно, но не ми се и опитваше. Единствено на една сватба си позволих една чашка Simple Smile

# 28
  • Мнения: 155
Да!
След като се консултирах с наблюдаващия ме лекар. Каза ми, че помалко вино не вреди.

# 29
  • Мнения: 547
Да, от време на време вино.

Общи условия

Активация на акаунт