Пиехте ли по малко вино

  • 2 115
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367

И аз така! Peace

# 46
  • Мнения: 3 478
Да, по една чаша на седмица. Това ми беше лимита. Имах въздържание за кратко след като разбрах че съм бременна, но после  не устисках Embarassed.

# 47
  • Мнения: 476
Не можех да понасям вкуса на алкохол. В деветия месец започна да ми се припива бира отвреме на време. Позволявах си по няколко глътки.

# 48
  • Мнения: 765
 Да пиех , но не всеки ден ..рядко ми се пиеше каквото и да е , пила съм по чаша червено и се чуствах чудесно .

# 49
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Една чаша няма да ти навреди!  Peace
И според мен нищо няма да ти стане от 1 чаша! Нали занеш - "Прекален светец..."

# 50
  • Мнения: 384
Срам- не срам,признавам - по едно време всяка вечер си пийвах по чаша-две, че иначе не можех да спя  Embarassed
Поне хемоглобина ми се повиши завидно  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 5 079
Вино не, не ми се и пиеше, но виж биричка...  Embarassed

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами да, когато ми се пиеше, пийвах по 1 чашка, бира също.  Embarassed

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да по малко червено винце,много добре ми действаше аз съм с ниско кръвно!

# 54
  • Мнения: X
Не, въпреки че много ми се пиеше. ooooh! Реших че като е гарга, да е рошава, тоест никакъв алкохол в никакви количества. Naughty Всеки сам решава. Peace

# 55
  • Мнения: 2 159
да пийвах си мъничко Wink

# 56
  • Мнения: 510
пийвам си винце от време на време и друго при повод...ще видим как се е отразило на бебчо като излезе  #Crazy

# 57
  • Мнения: 1 454
И аз си пиивам, но доста рядко. Просто не ми се пие. Иначе няма лошо в това да си пиинеш малко когато ти се пие. Аз знам, че не е хубаво концентрат да се пие

# 58
mnogo e polezno za kravta,osobenno ako e doma6no,no po 1 cha6ka i to s mnogo meze(VAL4E).

# 59
  • Мнения: 8 917
Не мисля, че е проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт