фирма "Василка" - доволни ли сте

  • 17 584
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 463
ползвали ли сте нейните услуги за почистване - ако да, моля за отзиви

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 аз съм много доволна и като изпълнение и като цени.имах в.картичка с цените някъде ,ако я намеря ще ти дам и цените им.

# 2
  • Мнения: 463
благодаря ти много, Ketri, ако можеш да кажеш и цените, ще е супер.  bouquet
ти коя услуга конкретно ползва?

# 3
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
http://www.vasilka-bg.com/ceni.htm
Ето това са им цените, но лично моето мнение е че взимат доста скъпо.

# 4
  • Мнения: 2 577
Ох ужасссссссс
Какво ще ти чистят?
Всеки пък като им чуя името и полудявам?

Елате ми вижте дограмата и стъклата - чисто нова, а е цялата надрана #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извикахме ги да почистят и да ми измият прозорците, след като измазахме и приключихме с нареждане и лепене на плочки и паркет /не че не мога сама, ама бях бременна и то лежах за задържане/......Като преместиха багажите и мен, и като погледнах ...... направо е УЖАС... Елате ми на гости.....аз нямам думи просто #2gunfire
 #Cussing out Още ме е яд че им спестих Комисията за защита на потребителите. Просто изкараха късмет, че бях на легло

 

# 5
  • Мнения: 14 486
чистят в офиса, може би ще е по-точно да кажа не чистят в офиса

# 6
  • Мнения: 463
Ох ужасссссссс
Какво ще ти чистят?
Всеки пък като им чуя името и полудявам?

 

много кофти. съчувствам ти. аз ще ги викам да ми почистят след ремонт, че от много бачкане просто нямам сили и желание. освен това искам да ми направят запечатка на подовата настилка.

ама дали става въпрос за същата фирма? понеже виждам, че си от бургас, а тази василка, която на мен ми е известна, като че ли работи само в софия?

# 7
  • Мнения: 14 486
чистят навсякъде. имат офиси и в провинцията.

# 8
  • Мнения: 2 577
Eden_ ,
Фирмата е една и съща, офисите в провинцията са дори преди този в София.
Василка стартира дейността си от провинцията.

Та и ръководството, организацията, обученията на персонала, мотивацията, техниката и всичко друго е едно и също, само служителите са различни хора

# 9
  • Мнения: 463
ясно. и така като гледам, мнозинството в темата е недоволно от Василка. благодаря за инфото  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 577
Сега се сещам да ти кажа, какво по принцип мислех аз да направя, но нямах време и възможност за проучване...
Защо не вземеш някоя съвестна жена, която чисти офиси, заведения или дори входови помещения?
Разпитай твои роднини и познати , дали не могат да ти предложат някоя такава жена
Ще я извикаш събота и неделя, ще й платиш накаква сума.
Така хем ще ти излезе по-евтино, хем по-качествено.
Моя приятелка така направи и е много доволна, дори смята пак на пролет да я повика за почисването bowuu

# 11
  • Мнения: 485
http://www.qclean.net/index_files/prices.html
не съм ги ползвала ,но ако някой е може да се произнесе

# 12
  • София
  • Мнения: 195
Има две фирми Василка. Много съм доволна от работата на т.н. "червена " Василка.
Вижте сайта им http://www.vasilka.com/.

# 13
  • Мнения: 14 486
Има две фирми Василка. Много съм доволна от работата на т.н. "червена " Василка.
Вижте сайта им http://www.vasilka.com/.

хм - точно те чистя при нас. хич не чистят ей....пък вземат сума ти пари.
вчера сама си бърсах бюрото имаше прах не да се подпиша а цял роман да напиша.

# 14
  • Мнения: 463
Има две фирми Василка. Много съм доволна от работата на т.н. "червена " Василка.
Вижте сайта им http://www.vasilka.com/.

лееелееии. сега и аз погледнах в интернет. верно има две Василки, една от които - червена. дано не се окаже, че има синя, розова, пембена и кафява на зелени райета. шегувам се

Защо не вземеш някоя съвестна жена, която чисти офиси, заведения или дори входови помещения?

мислех и това, ама не знам дали има такава, която ще може да ми запечата подовата настилка. това май само фирмите го предлагат

# 15
  • Мнения: 1 849
Аз имам фирма започистване в провинцията и това което мога да те посъветвам е, че не е много уместно да си вземеш просто жена да ти почисти. Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, а ако не се улучи концентрацията на препарата, може да ти коства падане на фугите на плочките. Ние похабихме едни така когато още се учехме.. Embarassed Добре, че човека не ни накара да ги плащаме..В София обаче мога да ти дам телефон на хора които чистят само стъкла.

# 16
  • Мнения: 2 577
........Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, ......

Затова още преди да съм се нанесла, само след почистването и дограмата и стъклата ми са за смяна #2gunfire. Имам прозорци, на които изобщо не мога да си помисля да вдигна щорите

# 17
  • Мнения: 463
........Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, ......

Затова още преди да съм се нанесла, само след почистването и дограмата и стъклата ми са за смяна #2gunfire. Имам прозорци, на които изобщо не мога да си помисля да вдигна щорите

ами аз няма да чистя прозорци, те не са чак толкова замърсени, че да трябва да се използват специални инструменти, вместо аз да си ги изчистя с Bingo или нещо подобно. проблем ми е подовата настилка, която е много замърсена от латекс и други такива. ама след твоя разказ, Amelia,  нямам вече грам желание да викам фирма. и без друго ремонтът ми беше извършен от много некадърни майстори и достатъчно си изпатих. не ща да си патя сега и от фирма за чистене. понастоящем мъжо е моята василка и той хлузка вечер пода. аз след това ще правя финото почистване, макар да съм преуморена от бач.

# 18
  • Мнения: 8
pvc дограма се чисти идеално от мазилка и боя с кореселин знам го от опит

# 19
  • Мнения: 77
Василка-НЕ.В къщи праха мокета в хола,после го изхвърлихме.Така хубаво го наводниха,че .... #2gunfire

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз мислех да ги викам да чистят след ремонта у нас, ама като им гледам цените, то златно ще ми излезне това чистене Sad баща ми на неговата къща викна 2 момичена и за 50лв му измиха ВСИЧКИ прозорци, които са безумно много. Така че и според мен варианта с някоя жена, която чисти офис или нещо подобно е по-удачен от това да си набуташ парите в някоя прехвалена фирма, дето ще те претупат и няма да си доволна после Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
И аз да си кажа-виках ги за цялостно почистване вкъщи. Не съм доволна. Взеха доста пари, а:
1. Бяха се скатавали и местата, които не се сетих да проверя, откровено бяха прескочили (примерно плочките под мивките)
2. Бяха изкъртили/счупили разни неща (примерно закачалки и др.), които внимателно бяха закрепили обратно по местата им
3. Накрая шефчето взе да ми се прави колко трудна работа били свършили с цел да дам бакшиш. Е, как да стане тая работа?
Сега викаме друга фирма http://www.chisto.bg/ - Еми евала Peace Ама понеже всичко е въпрос на хората, които работят, мнението ми е за Пловдив, незнам за София.

Общи условия

Активация на акаунт