Прашки или бикини?

  • 9 410
  • 114
  •   1
Отговори
Кажете вие какво предпочитате и какво носите. И какво мислят мъжете до вас? Кое пивече им харесва?
Аз лично нося само прашки, просто защото не си представям как бикините ми се очертават по панталона или дрехата, с която съм. Винаги съм смятала това за проява на лош вкус. А интервюирайки няколко мъже около себе си, учудващо за мен изказаха мнение, че намират бикините за по-секси  Shocked

# 1
  • Мнения: 1 424
И двете, според настроението  Peace
Естествено се съобразявам с панталона или полата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 35 941
Прашки Peace
Не ме интересува мнението на никой - дори и на мъжете  Wink

# 3
  • Мнения: 11 747
Ако изобщо нося бельо,то само прашки!Така свикнах и не мога да нося друго!

# 4
  • Мнения: 528
прашки Peace
пусни анкета Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 243
На мен пък бикините ми изглеждат далеч по-секси,особено ако са фини с дантела!
Иначе нося и бикини и прашки - в зависимост от облеклото. През лятото предимно прашки.  Peace

# 6
  • Мнения: 7 723
От прашки и бикини-
прашки   Laughing

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Само ПРАШКИ! Имам поне 20-30 чифта, ако не и повече. Всякакви модели и цветове. Мъжа ми ги предпочита, аз заради него прекратих купуването на бикини, а боксерките са ми много неудобни. Пък и не обичам да ми личи бельото, а с гащите и боксерките това няма как да не стане.

# 8
  • Мнения: 177
Откакто открих праШките, не мога да нося друг вид бельо, просто ми е некомфортно.

# 9
  • Мнения: 7 723
прашките винаги стоят добре



 smile3502

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
прашките винаги стоят добре



 smile3502

Особено на такова дупе.   smile3532

# 11
  • Мнения: 1 290
На тоя дирник засега килотини само  hahaha
Тоест нося бикини  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 7 723
нв
прашките винаги стоят добре

Особено на такова дупе.   smile3532

Е, не можеш да се отрече , че е по- добре от впити в бутовете ластици на бикини  newsm47

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 18:48 от mylenka

# 13
  • Мнения: 1 290
нв
прашките винаги стоят добре

Особено на такова дупе.   smile3532

Е, не можеш да отречеш, че е по- добре от впити в бутовете ластици на бикини  newsm47
Секси мада фака  Animal Pig

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бикини и боксерки.
С прашки ми е некомфортно и не ми харесва как стоят.

# 15
  • Мнения: 2 956
И двете, според настроението  Peace
Естествено се съобразявам с панталона или полата  Peace
И аз така  Peace + боксерки

# 16
  • Мнения: X
Нося прашки защото са ми по-удобни, но понякога незнайно защо, се чувствам много секси с боксерки и бикини:) Peace

# 17
  • Мнения: 156
Предпочитам прашки поради естетични причини,но и мъжът ми намира боксерките за по-sexy.

# 18
  • Мнения: 372
С бикини ми е по-удобно, но с прашки ми е по-спокойно, защото не се очертават под панталона и стоят по-добре... Затова май почти винаги съм с прашки. Идеалният ми вариант за мен са полупрашките - те са като мнооого дълбоко изрязани бикини, изцяло от дантела, но трудно си намирам такова бельо..Sad Много често като попитам за този артикул (полупрашки), продавачките ме гледат странно...  Tired   

# 19
  • Мнения: 1 813
Само прашки дори през МЦ  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
прашки нося, по-удобни са ми и ги намирам за по-секси от бикините... Party

# 21
прашки ,а зимата-боксерки.Е,ако знам че няма да мръдна от къщи в големия студ може да сложа и някои бикини само за вкъщи.

# 22
  • Мнения: 732
Нося само прашки  Mr. Green Бикините и боксерките са ми много неудобни и не се чувствам комфортно с тях Naughty

# 23
  • Мнения: 2 936
прашки нося, по-удобни са ми и ги намирам за по-секси от бикините... Party

 Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
Прашки.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
нв
прашките винаги стоят добре

Особено на такова дупе.   smile3532

Е, не можеш да се отрече , че е по- добре от впити в бутовете ластици на бикини  newsm47

И аз това си мислех, по добре прашки, на такова дупе от колкото гащи (още по грозно ще да е).

# 26
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
прашки Laughing

# 27
  • Мнения: 59
нося прашки,но с тея хемороиди след раждането... newsm78

# 28
  • Мнения: 1 382
Прашчици Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 152
Боксерки - лятото прашки

# 30
  • Мнения: 1 546
Прашки И бикини. Напоследък купувам много сладки полубоксерки някак си идат, без ластик ами само с ръбове от плат...(егати обяснението Mr. Green)Не релефят, много са секси и са супер удобни!

# 31
  • Мнения: 4 170
Естествено , че бикини! Grinning

# 32
  • Мнения: 3 248
И двете. Но сега през зимата, заради по-фините и мрежести чорапогащници, които нося почти всекидневно - бикини или боксерки. Peace

# 33
  • Мнения: 2 229
Навън прашки, вкъщи бикини, че не ми е удобно инак. Mr. Green
А всеизвестно е че боксерките са най-секси. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 7 723
Е, и тук си има някакъв чар



нали  newsm08

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 1 626
Прашки! Само като спя слагам бикини или боксерки. Не мога да се науча да спя с прашки и това е!

# 37
  • Мнения: 2 663
Само прашки,  имам  няколко  дантелени боксерки и ги слагам веднъж-дваж годишно

# 38
  • Мнения: 10 758
И прашки, и бикини, и боксерки.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Откакто се помня нося само прашки - дори по време на бременността... Не мога да понасям бикини, а и моментът с очертаването под панталона е отврат... Stop

# 40
  • Мнения: 143
Прашки! Само като спя слагам бикини или боксерки. Не мога да се науча да спя с прашки и това е!

И аз така! newsm44

# 41
  • Мнения: 3 360
И двете! Laughing/поотделно обаче hahaha

# 42
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И боксерки,зависи от ситуацията!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 967
И двете, според настроението  Peace
Естествено се съобразявам с панталона или полата  Peace


И аз така.

# 44
  • Мнения: 2 498
Само прашки Peace!

# 45
  • Мнения: 11 543
И прашки,и бикини,и боксерки. Simple Smile

# 46
  • Karlovo
  • Мнения: 533
прашки ,а зимата-боксерки.Е,ако знам че няма да мръдна от къщи в големия студ може да сложа и някои бикини само за вкъщи.

 
и аз съм така  newsm10

# 47
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Зимният период - бикини, а лятният - прашки!

# 48
  • Мнения: 7 186
Най- често прашки /основно/ или боксерки. Най- рядко- бикини.

# 49
  • Мнения: 2 897
Зависи...
Или прашки,или боксерки.

# 50
  • Мнения: 1 111
 Мммм, най ме кефи бял панталон или пола с бикини отдолу, по възможност с дантелки. Mr. Green

# 51
# 52
  • Мнения: 8 917
Прашки Peace

# 53
  • Мнения: 6 618
И прашки,и бикини,и боксерки. Simple Smile
Peace

# 54
  • Popovo
  • Мнения: 571
Прашки или боксерки, зависи от сезона и от това с каква дреха съм.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 397
Само прашки  Peace

# 56
  • Мнения: 463
аз нося боксерки и бикини, по-удобни са и според мен по-секси. прашките са хем грозни, хем неудобни. но и аз се съобразявам с панталона/полата, с която съм.

# 57
  • Мнения: 4 473
нося само прашки, просто защото не си представям как бикините ми се очертават по панталона или дрехата, с която съм.

В 5-6 дни от месеца ползвам и боксерки  Wink

# 58
  • Мнения: 323
Да живеят Бикините.
Направо имам непоносимост към прашките,имам 1-2 чифта ,колкото за цвят!!! newsm11

# 59
  • Мнения: 1 403
Прашки, но напоследък нещо май пове4е с бикини ходя. По удобно ми е Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 1 621
Предимно прашки. Много рядко бикини и боксерки.

# 61
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Нося прашки, само 7 дни в месеца съм с боксерки. Grinning

# 62
  • Мнения: 4 621
Само прашки Peace

# 63
  • Мнения: 891
Само прашки.   Peace

# 64
  • Габрово
  • Мнения: 240
Предимно прашки. По-рядко бикини и боксерки, зависи от облеклото, но винаги са много фини, предпочитам да са само от дантела без грозни ластици, които да ми се изличават с тесен панталон напр.

# 65
# 66
  • Мнения: 689
Според зависи, но обикновено зимата съм с боксерки, а лятото с прашки.
Невероятно, но мъжът ми определено предпочита боксерките и бикините. По-секси били от прашките. Незнам... мъжка му работа.

# 67
  • Мнения: 2 700
Бикини. Явно е въпрос на навик. В юношеските ми години прашки нямаше и така и не можах да свикна с прашките.

# 68
  • Мнения: 8 505
Прашки.

# 69
  • Мнения: 3 334
прашки и боксерки /в къщи/..................мъжо намира и двете за секси Wink

# 70
  • Мнения: 1 120
Прашки Peace. Не понасям грозното очертание , което правят бикините  Wink

# 71
  • Мнения: 1 101
Предимно прашки и боксерки  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 6 067
Добре, че бяха Eden i geiza1979, защото ве4е започвах да си мисля, че само на мен са ми неудобни прашките! Simple Smile Ми не се чувствам комфортно с тях, не се и харесвам, а и мъжО казва, 4е ме харесва най-ве4е с боксерки...  WinkПък и нали всички гинеколози в един глас отричат прашките?! Както и да е, и преди съм казвала, всеки има право на мнение... Peace
А иначе и аз прибягвам понякога до прашките, ако дрехите го налагат...

# 73
  • София
  • Мнения: 3 271
И двете, а зимата и боксерки Hug

# 74
  • Мнения: 126
Всичко нося

# 75
  • Мнения: 5 026
Преди и двете, но сега съм +20кг, а и мъжът ми вече не ме харесва с прашки. То и аз не се харесвам, ама това е друга тема  Flushed

# 76
# 77
  • Мнения: 5 140
С прашки ходя само лятото и то от скоро.
Нося и бикини и боксерки.
От всичко по малко.

# 78
  • Мнения: 463
Добре, че бяха Eden i geiza1979, защото ве4е започвах да си мисля, че само на мен са ми неудобни прашките! Simple Smile Ми не се чувствам комфортно с тях

не, не си единствена Grinning а иначе и аз се удивлявам колко много жени намират за удобно нещо, дето на мене ми е супер неудобно. ама при всеки е индивидуално де

# 79
  • Мнения: 765
 Нося прашки , бикини , боксерки - всичко .

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Само прашки, а през нощта - нищо  Mr. Green!

# 81
  • Мнения: 1 014
прашки

# 82
  • Мнения: 472
 Предпочитам бикини и боксерки по-удобни са и ми харесват как ми стоят.Струва ми се че с прашки д...то ми изглежда по-голямо.
За тези които се притесняват как изглеждат като са с панталон и бельото прозира ще споделя че според един моден дизайнер(не помня името му) е проява на лош вкус когато под панталона прозират прашки.Според цвета на панталона се подбират и бикините(бежав с екрю;бял с бели).

# 83
  • София
  • Мнения: 551
Лятото прашки,но зимата предпочитам бикини.

# 84
  • Мнения: 1 043
Навън-само прашки,а в къщи-бикини или боксерки Peace

# 85
  • Мнения: 372
Предпочитам бикини и боксерки по-удобни са и ми харесват как ми стоят.Струва ми се че с прашки д...то ми изглежда по-голямо.
За тези които се притесняват как изглеждат като са с панталон и бельото прозира ще споделя че според един моден дизайнер(не помня името му) е проява на лош вкус когато под панталона прозират прашки.Според цвета на панталона се подбират и бикините(бежав с екрю;бял с бели).
newsm78 Не мисля, че проблемът е в прозирането на бикините (аз поне не нося прозрачни панталони/поли..), а в очертаването им под дрехите. При мен поне, колкото и да са фини, бикините все пак грозно се очертават, особено под панталон. Прашките просто няма как да се очертават под по-тесни дрехи, докато бикините - винаги, независимо от цвета им  Wink

# 86
  • Мнения: 3 611
Намирам прашките за по-еротични и определено по- удобни и само такива си нося.

# 87
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ПРАШКИ!

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Предимно прашки, много рядко бикини или боксерки, иначе имам 5- 6 чифта много хубави.

# 89
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Да живеят прашките!!! Mr. Green Нося ги през МЦ и през цялата бременност пак не се разделих с тях, не бих могла да обуя на д...то нещо друго

# 90
  • София
  • Мнения: 2 967
Да живеят прашките!!! Mr. Green Нося ги през МЦ и през цялата бременност пак не се разделих с тях, не бих могла да обуя на д...то нещо друго

А като роди и докато беше в болницата какво носеше? Simple Smile

# 91
  • Мнения: 949
Навън-само прашки,а в къщи-бикини или боксерки Peace
Peace

# 92
  • Мнения: 7 723
............А като роди и докато беше в болницата какво носеше? Simple Smile

Абе в гащите , големия лигнин бяга назад и можеш да си го извадиш от към гърба  Sick

# 93
  • Плевен
  • Мнения: 973
Само прашки, а през нощта - нищо  Mr. Green!

# 94
  • Мнения: 1 731
Намирам прашките за по-еротични и определено по- удобни и само такива си нося.

 Party Party Party

# 95
  • Мнения: 1 100
Абе едно хубаво тяло и в шортите на баба си да го обуеш пак ще е секси. Пък на един грозен виснал дирник май нищо не отива.
Аз предпочитам прашки, но поради някои съображения нося повече бикини.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 12:50 от Miracle_girl

# 96
  • Мнения: 463
Абе едно хубаво тяло и в шортите на баба си да го убуеш пак ще е секси. Пък на един грозен виснал дирник май нищо не отива.

Peace

# 97
  • Мнения: 5 362
Предпочитам прашки,пред бикини.
От както ги има на пазара само това нося.

# 98
  • Мнения: 999
И двете, според настроението  Peace
Естествено се съобразявам с панталона или полата  Peace
Peace

# 99
  • Мнения: 4 473
Авторката на темата трябваше да пусне анкета. Grinning Като гледам, резултата за мен би бил изненадващ.

# 100
  • Мнения: 1 558
С колкото мъже съм говорила по тоя въпрос до един  казват, че предпочитат дантелени боксерки.

Аз нося основно прашки, имам и няколко чифта бикини и боксерки, но боксерките задължително са без ръб отпред, защото иначе ми се впиват ужасно.

# 101
  • Мнения: 15 619
Само боксери и бикини, никога прашки - безкрайно неудобни са ми.  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 2 952
Прашки са най-удобни....
Но в специалните дни - ц!

# 103
  • Мнения: 658
Прашки  и 3-4дни месечно - бикини Laughing

# 104
  • Мнения: 5 539
Преди 2 седмици пак имаше такава тема.
Продължавам да предпочитам бикини - и тогава, и сега. За мен няма по-удобно бельо от тях, а твърдението, че не са секси, ще го оставя без коментар. В края на краищата всеки преценя за себе си Peace
И все пак ми идва малко нагорно да повярвам, че толкова много жени едва ли не вече не могат да носят друго освен прашки Rolling Eyes

# 105
  • Мнения: 511
Прашки Peace Заради собствения ми комфорт Flutter

# 106
  • Мнения: 2 849
Прашки .Най-са ми удобни ,стоят добре и с поли и панталони .

# 107
  • Мнения: 1 165
Прашки.  newsm10 Не си спомням вече кога за последно съм слагала бикини или боксерки.Дори през МЦ съм с прашки.Чувствам се супер комфортно и секси в тях, особено ако са някои по-изискани, а не спортни

# 108
  • Мнения: 834
Определено предпочитам прашки.

# 109
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Бикини не нося, даже съм забравила как точно изглеждат Simple Smile Нося прашки, когато съм с тесни панталони или поли, а и защото мъжът ми много ги харесва и непрекъснато ме снабдява Wink Аз обаче обожавам боксерки с ниска талия, за мен това бельо е супер секси, а и ми е най-удобно Peace

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бикини.

# 111
  • Мнения: 857
Преди носех нон стоп прашки, но вече отвикнах.Падам си по боксерките и бикините  Peace

# 112
# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Прашки!!!Слагам бикини само вечер като си ляга - по удобно ми е.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Единствено и само прашки! Абсолютно съм свикнала от години с тях и дори и по време на МЦ не ми прави впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт