Панаири.....

  • 3 184
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 314
Мерелин, ако обичаш, престани да "крещиш", не сме "глухи"!!!
Много добре разбрахме всички ние, но вие не искате да ни прочетете или "чуете".
Мисля, че няма какво повече да се коментира.
Всеки по пътя си, разочаровани и огорчени ...
С нова обица на ухото.

# 31
  • на път
  • Мнения: 2 804
[Тук вече объркахте! Много!
 
Аз лично със вас уговорка нямам. Пука ми и за вашето доверие. Искам парите, които аз със собствен труд съм изкарал за децата да отидат за децата. А не за вас. Защото ми е интересно, ако винаги връщате парите веднага и в пълен размер хората от фондацията (т.н. УС) заплати получават ли? Ако работите за едното браво и благодаря е похвално, но ми позволете да се съмнявам докато не докажете противното.


 Shocked
Просто не мога да повярвам, че този срамен диспут се случва имено тук ... точно в този форум ... и по този начин. И този човечец дето не бил виждал децата стана толкоз агресивен. Просто не мога да го проумея.
Вземете моля да се разберете някъде настрани и не опошлявайте със лошите си словоизлияния хубавия форум моля ....

# 32
Просто не мога да повярвам, че този срамен диспут се случва имено тук ... точно в този форум ... и по този начин. И този човечец дето не бил виждал децата стана толкоз агресивен. Просто не мога да го проумея.

Я! Имам си фенове вече и извън нашето блато. Постовете ми следят. Агресивен съм, защото се опитват да ми извиват ръцете.

# 33
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хора много ви обичам всички. Но един развод по взаимно съгласие ми се струва нормален в конкретния случай(макар да няма брак всъщност Mr. Green) Та много ви моля прекратете това. Мерилин, мила, не е нужно да се вживяваш толкова- не искат да сте заедно - точка. Парите се получават без приходен документ, разходват се без разходен- толкова е просто. Не ми се вярва някой от СТ. Загора да похарчи тези пари и да вземе фактура на името на ДБМ- така, че счетоводството е ОК.
Моля, събудете се- за по- малко от 1500 става публичен скандал, заплахи и прочее негативи за самото Движение!!!!!Защо??? Кой има нужда от това????
Няма победители в този спор, защото от него потърпевши са само децата- така, че каквото и да се предприеме е път към пирова победа за сметка на децата. Цялата тази патърдия отнема от полезното ни време и от положителните емоции. Лично аз се чувствам ужасно от около месец насам.
Нищо не трябва да се прави на всяка цена-това е загуба на време и енергия. Нещата се случват, а ние трябва да продължим напред.
Момичета и момчета от СТ.З. сори, че ви оспамих темата.

# 34
  • Мнения: 2 249
ВАЛЯ,паля се и продължавам да се паля защото някакви лица,които не познаваме са ни ползвали името и официалната ни регистация пред кмета на ст.загора за да си осигурят място и съдействие за базара,защото са умни хора и много добре знаят 4е никой няма да им разреши да застанят на общинско място просто ей така като 3ма човека и да си продават някакви неща без доументи и да събират пари пак без документи-независимо колко добри са намеренията им-защото сред тях има юристи много добре знаят 4е е противозаконно-та затова решават да се възползват от предложението ни да направим съвместен базар,но пак ПРЕДВАРИТЕЛНО се угварят след това да ни теглят една майна и да не минат парите през сметката ни и тъкмо затова не ишат ордери за тях
ти на това как му викаш???
ДА,ПАЛЯ СЕ-ЗАРАДИ ДЕЦАТА -ИМЕННО ЗАРДИ ТЯХ И ЗАРАДИ ИДЕЯТА НА НАШАТА ФОНДАЦИЯ-защото от такива подмолни номерца страда нашето име и АЗ се отъждествявам с него и много се обиждам когато опорочават личното ми време,труд и средства които давам БЕЗВЪЗМЕЗДНО-и не получавам заплата заради това-както и момичетата от управителния съвет
СЪЖЕЛЯВАМ ,НО НЕ МОГА ДА ИМАМ ВЯРА НА ХОРА,КОИТО ПОСТЪПВАТ ТАКА ПОДМОЛНО И ПРОБЛЕМА ВЕ4Е НЕ Е В ТЕЗИ ПАРИ-НИЕ ЩЕ НАМЕРИМ КАК ДА СИ ОПРАВИМ СЧЕТОВОДСТВОТО-А В ТОВА ЧЕ СИЛНО С СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ СТИГНАТ ДО ДЕЦАТА
ТИ познаваш ли ги лично и можеш ли да гарантираш??? newsm78

# 35
# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Позволих си да попитам нещо чичко Гугъл и той ме срещна с едни колеги, които са се представили с изящни слова в началната си интернет страница:
Фондация "Благотворител" вижда смисъла на съществуването си в разпространението на добрата воля в обществото. Затова се стремим да активизираме творческия потенциал на хората, които подкрепяме и с това същевременно да утвърждаваме общочовешките нравствени ценности.

Пожелавам на моите приятели от Стара Загора да продължават дейността си с още по-голям ентусиазъм и себеотдаване, посветени на най-благородното дело - да споделиш с този, които няма!
Бъдете себе си, раздавайте любов и грижи, мислете добро и ще ви се отвърне с добро! Heart Eyes

В тази област - благодейността, няма място за злоба и ненавист, алчност и тираничност. Трябва благ  характер, компромис и толеранс с различните люде, трябва да се вдъхва разбирателство, хармония с човеците и обич.  (Тук може да се зададе и въпросът - Аз обичам  ли себе си, грижа ли се да съм истински, добър човек?...) Който няма тези качества, той няма смисъл да се занимава с неприсъщи за черната му душа дейности...

# 37
  • Мнения: 11 314
ВАЛЯ,паля се и продължавам да се паля защото някакви лица,които не познаваме са ни ползвали името и официалната ни регистация пред кмета на ст.загора за да си осигурят място и съдействие за базара,защото са умни хора и много добре знаят 4е никой няма да им разреши да застанят на общинско място просто ей така като 3ма човека и да си продават някакви неща без доументи и да събират пари пак без документи-независимо колко добри са намеренията им-защото сред тях има юристи
 СИЛНО С СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ СТИГНАТ ДО ДЕЦАТА
ТИ познаваш ли ги лично и можеш ли да гарантираш??? newsm78
Ти определено не четеш какво са писали другите момичета. Ако не се палиш толкова много и се зачетеш внимателно в думите на Сладка Хапка ще ти се изясни картинката много точно.
Аз попитах за документи.
Кога ще ги видя? Може би тогава ще мирнясам. На гол тумбак чифте пищови май вашата работа.
Аз пък нямам въобще съмнение къде ще отидат парите. Точно по предназначение.
Или да ми купят билет за самолета??? Mr. Green
Познавам ги и гарантирам за тях.
Нищо че питаш Йосарян.

# 38
ВАЛЯ,паля се и продължавам да се паля защото някакви лица,които не познаваме са ни ползвали името и официалната ни регистация пред кмета на ст.загора за да си осигурят място и съдействие за базара,защото са умни хора и много добре знаят 4е никой няма да им разреши да застанят на общинско място просто ей така като 3ма човека и да си продават някакви неща без доументи и да събират пари пак без документи-независимо колко добри са намеренията им-защото сред тях има юристи много добре знаят 4е е противозаконно-та затова решават да се възползват от предложението ни да направим съвместен базар,но пак ПРЕДВАРИТЕЛНО се угварят след това да ни теглят една майна и да не минат парите през сметката ни и тъкмо затова не ишат ордери за тях
ти на това как му викаш???
ДА,ПАЛЯ СЕ-ЗАРАДИ ДЕЦАТА -ИМЕННО ЗАРДИ ТЯХ И ЗАРАДИ ИДЕЯТА НА НАШАТА ФОНДАЦИЯ-защото от такива подмолни номерца страда нашето име и АЗ се отъждествявам с него и много се обиждам когато опорочават личното ми време,труд и средства които давам БЕЗВЪЗМЕЗДНО-и не получавам заплата заради това-както и момичетата от управителния съвет
СЪЖЕЛЯВАМ ,НО НЕ МОГА ДА ИМАМ ВЯРА НА ХОРА,КОИТО ПОСТЪПВАТ ТАКА ПОДМОЛНО И ПРОБЛЕМА ВЕ4Е НЕ Е В ТЕЗИ ПАРИ-НИЕ ЩЕ НАМЕРИМ КАК ДА СИ ОПРАВИМ СЧЕТОВОДСТВОТО-А В ТОВА ЧЕ СИЛНО С СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ СТИГНАТ ДО ДЕЦАТА
ТИ познаваш ли ги лично и можеш ли да гарантираш??? newsm78

Я по полека! За кмета на Стара Загора името ви не значи почти нищо. Поне не и преди да го популяризираме. Но пък някои от нас са добре познати в общинската администрация. Не се вземайте прекалено насериозно, че да не се разбере, че ви няма никакви извън София.
И аз усещам, че тук не става въпрос за парите. Въпреки дрънканиците с големи букви май не става и въпрос за децата. Но пък става въпрос за монополизиране на идея. Идея, която не е нито ваша, нито наша. Всеки намира най-добрия начин да подходи към проблема. Аз не смятам, че предаването на парите във вашето счетоводство е най-добрия начин за домовете, при които искаме да отидат парите.
Между другото, ако чуя още една дума за вашето счетоводство, ще взема да поразпитвам по-дълбоко за него. Как така осчетоводява средства, за които няма приходен ордер. И въобще какво означава да си "оправите" счетоводството. И аз мога да ви го оправя - издадени приходни ордери от името на фондацията за 180 лева, получени в сметката на фондацията 180 лева. Хем искате да преведем парите като дарение от "частно лице", хем ни тропате по масата и ни давате команда колко да ви преведе частното лице. Това на рекет ми прилича.

Sapienti sat est

# 39
  • Мнения: 2 249
не ми отговорихте на просичкият въпрос-защо позлвахте нашето име и документи за да направите базара?
нямахте друг вариант нали

# 40
  • Мнения: 11 314
не ми отговорихте на просичкият въпрос-защо позлвахте нашето име и документи за да направите базара?
нямахте друг вариант нали
Не, просто не мога да се спра да се хиля Joy Joy Joy
Я вземи да попрочетеш внимателно, ама много внимателно писаното до момента.
Ставаш досадна ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 249
знам че е досадно да ви задават неудобни въпроси Whistling

# 42
  • Мнения: 4 195
аз мога само да цитирам вашите постинги, четох темата ви за базара, четох, четох - Роси документи да праща и тн и не разбрах, защо, след като ето това по - долу е писано от вас, сега ДБМ пак е виновна. Моите уважение към всеки един от вас, но първо пристъпихте добрия тон във форума, второ преписахте на Букова еднолични решения - които тя повярвайте ни не взима, особенно що се отнася до работата на хората по другите градове и трето - защо след този постинг вие не казахте - ей, ДБМ, Управителен съвет - квото и да било - искаме базара да няма нищо общо с вашия, или да пише, че го организираме в партньорство с ДБМ но като отделни от тях и парите какво ще ги правим си е наш проблем. И моля ви не така - не се нападайте. Истината е, че грешката на Мария и Росица е в това, че до сега даваха карт бланш на всеки - а документално ако станеше гаф, ако станеше гаф по домовете - те го отнасяха. Явно е, че дори в благотворителността, всичко трябва да е документално = всеки да носи отговорност за действията си - до сега, Роси и Мария даваха право на збор на всички - кой каквото реши това да си прави ОТ ИМЕТО НА ФОНДАЦИЯТА - но така не бива, съгласете се. та ето и ваш постинг - защо не го опровегахте ми кажете, моля ви, надявам се тона ми да не е лош, защото го казвам с най - добри чувства и защото си мисля, че негативизъм в този подфорум няма място Peace



Второ - парите от базара ще се съберат отделно и ще трябва да се преведат в сметката на ДБМ в София. ПОсле те ще ги върнат обратно.

# 43
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ВАЛЯ,паля се и продължавам да се паля защото някакви лица,които не познаваме са ни ползвали името и официалната ни регистация пред кмета на ст.загора за да си осигурят място и съдействие за базара,защото са умни хора и много добре знаят 4е никой няма да им разреши да застанят на общинско място просто ей така като 3ма човека и да си продават някакви неща без доументи и да събират пари пак без документи-независимо колко добри са намеренията им-защото сред тях има юристи много добре знаят 4е е противозаконно-та затова решават да се възползват от предложението ни да направим съвместен базар,но пак ПРЕДВАРИТЕЛНО се угварят след това да ни теглят една майна и да не минат парите през сметката ни и тъкмо затова не ишат ордери за тях
ти на това как му викаш???
ДА,ПАЛЯ СЕ-ЗАРАДИ ДЕЦАТА -ИМЕННО ЗАРДИ ТЯХ И ЗАРАДИ ИДЕЯТА НА НАШАТА ФОНДАЦИЯ-защото от такива подмолни номерца страда нашето име и АЗ се отъждествявам с него и много се обиждам когато опорочават личното ми време,труд и средства които давам БЕЗВЪЗМЕЗДНО-и не получавам заплата заради това-както и момичетата от управителния съвет
СЪЖЕЛЯВАМ ,НО НЕ МОГА ДА ИМАМ ВЯРА НА ХОРА,КОИТО ПОСТЪПВАТ ТАКА ПОДМОЛНО И ПРОБЛЕМА ВЕ4Е НЕ Е В ТЕЗИ ПАРИ-НИЕ ЩЕ НАМЕРИМ КАК ДА СИ ОПРАВИМ СЧЕТОВОДСТВОТО-А В ТОВА ЧЕ СИЛНО С СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ СТИГНАТ ДО ДЕЦАТА
ТИ познаваш ли ги лично и можеш ли да гарантираш??? newsm78
Да - познавам ги и мога да гарантирам за всеки един от тях. Но мисля, че нещата са вече в такава фаза, че излиза извън всякакви граници на добрия тон. Затова апелирам да се прекрати с този спор. Ясно е, че не искат да работят заедно с ДБМ- нали? Това поне е ясно!Дори да са били част от ДБМ нищо не може да попречи на хора от ДБМ да се отделят. До вчера са работили за ДБМ- но сега имат други виждания за развитието на тяхната част от оргонизацията- какво за палене има!!! Ако те притеснява гаранцията- ето аз ти я давам! Мога да гарантирам за тези хора както мога да си сложа главата в торбата и заради тебе. Останалото е вече просто организационен проблем.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВАЛЯ,паля се и продължавам да се паля защото някакви лица,които не познаваме са ни ползвали името и официалната ни регистация пред кмета на ст.загора за да си осигурят място и съдействие за базара,защото са умни хора и много добре знаят 4е никой няма да им разреши да застанят на общинско място просто ей така като 3ма човека и да си продават някакви неща без доументи и да събират пари пак без документи-независимо колко добри са намеренията им-защото сред тях има юристи много добре знаят 4е е противозаконно-та затова решават да се възползват от предложението ни да направим съвместен базар,но пак ПРЕДВАРИТЕЛНО се угварят след това да ни теглят една майна и да не минат парите през сметката ни и тъкмо затова не ишат ордери за тях
ти на това как му викаш???
ДА,ПАЛЯ СЕ-ЗАРАДИ ДЕЦАТА -ИМЕННО ЗАРДИ ТЯХ И ЗАРАДИ ИДЕЯТА НА НАШАТА ФОНДАЦИЯ-защото от такива подмолни номерца страда нашето име и АЗ се отъждествявам с него и много се обиждам когато опорочават личното ми време,труд и средства които давам БЕЗВЪЗМЕЗДНО-и не получавам заплата заради това-както и момичетата от управителния съвет
СЪЖЕЛЯВАМ ,НО НЕ МОГА ДА ИМАМ ВЯРА НА ХОРА,КОИТО ПОСТЪПВАТ ТАКА ПОДМОЛНО И ПРОБЛЕМА ВЕ4Е НЕ Е В ТЕЗИ ПАРИ-НИЕ ЩЕ НАМЕРИМ КАК ДА СИ ОПРАВИМ СЧЕТОВОДСТВОТО-А В ТОВА ЧЕ СИЛНО С СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ СТИГНАТ ДО ДЕЦАТА
ТИ познаваш ли ги лично и можеш ли да гарантираш??? newsm78
Да - познавам ги и мога да гарантирам за всеки един от тях. Но мисля, че нещата са вече в такава фаза, че излиза извън всякакви граници на добрия тон. Затова апелирам да се прекрати с този спор. Ясно е, че не искат да работят заедно с ДБМ- нали? Това поне е ясно!Дори да са били част от ДБМ нищо не може да попречи на хора от ДБМ да се отделят. До вчера са работили за ДБМ- но сега имат други виждания за развитието на тяхната част от оргонизацията- какво за палене има!!! Ако те притеснява гаранцията- ето аз ти я давам! Мога да гарантирам за тези хора както мога да си сложа главата в торбата и заради тебе. Останалото е вече просто организационен проблем.


да Валя,и 4ест би им направило да ни го кажат ,а не да ни връткат номерца Grinningи да стигаме до тук WinkВъпрос на възпитание е Валя и уважение към себеподобният.

то си е за тях ,а за нас-едно зло по-малко  bouquet

съскайте си,излагате се и се радвам,4е не се олицетворяваме с такива хорица  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт