Моля, препоръчайте ми детски зъболекар

  • 6 270
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Извинявам се, ако темата ми не е за тук и нека бъде преместена.
Интересувам се от детски зъболекар за дъщеричката ни - имам притеснение, е долните й зъбки за по-навътре и бих искала да я види зъболекар. Препоръчайте ми, моля , и кацете как става записването. Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: 3 479
Аз ходя при една зъболекарка в Люлин, която работи и с деца. Освен това в нейният кабинет идва няколко пъти седмично и ортодонт, който също може да консултира детето в случая. И двете са млади и много внимателни с децата. Ако ти е удобно в Люлин ето тел. 0887833222 Биляна.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз водя сина си при нашата зъболекарка. Но зъбите му са здрави и не трябва да му поправят нищо. Самата тя е много внимателна и от години ни лекува цялото семейство.
На патриарха има една клиника. Тя е специализирана за деца. Намира се точно до/над киното. Аз мислех да запиша малкия там, но засега не се налага.

# 3
  • Мнения: 8 917
Аз водя сина си при нашата зъболекарка. Но зъбите му са здрави и не трябва да му поправят нищо. Самата тя е много внимателна и от години ни лекува цялото семейство.
На патриарха има една клиника. Тя е специализирана за деца. Намира се точно до/над киното. Аз мислех да запиша малкия там, но засега не се налага.

Много ти благодаря, Галче, но Люлин ми е далеч Sad, освен ако не работи през почивните дни...

Stryper
, и аз мислих за Юниондент мисля се казваше тази на Графа, но предвид това, че всиччки я знаят си мислех, че ще да доста заети Rolling Eyes Благодаря ти Hug

# 4
  • Мнения: 1 258
Нашата е д-р Барбова.Работи в 20-та поликлиника,Борово.Страхотна е.Ако искаш,ще ти дам телефон.

# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз дъщеря ми я водих в Медстом /на ъг. на Дондуков и Раковска/ - д-р Маркова и тя и аз сме доволни, както и доста други деца.

# 6
  • Мнения: 8 917
Аз дъщеря ми я водих в Медстом /на ъг. на Дондуков и Раковска/ - д-р Маркова и тя и аз сме доволни, както и доста други деца.

Благодаря, Trislon , ако можеш - напиши ми ги.

cikoni, ако не те затруднява напиши ми и ти координатите - ще ги покажа на съпругът ми и понеже ще е в работно време освен да прецени къде ще стигнем по-бързо и след това отново да закараме Гери у дома Peace Благодаря Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 903
Нашата е на ул.Странджа - Между Опълченска и Ботев. Много е внимателна. Ако ти е удобно като място- пиши ми на ЛС - ще ти дам координатите й. Тя е и специалист ортодонт.

# 8
  • Мнения: 8 917
Нашата е на ул.Странджа - Между Опълченска и Ботев. Много е внимателна. Ако ти е удобно като място- пиши ми на ЛС - ще ти дам координатите й. Тя е и специалист ортодонт.

Благодаря, Таня Hug Моля те, прати ми ги, а както казах - с мъжът ми ще решим къде ни е най-удобно  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 525
Аз дъщеря ми я водих в Медстом /на ъг. на Дондуков и Раковска/ - д-р Маркова и тя и аз сме доволни, както и доста други деца.
Peace
Ние сме и пациенти вече 3г и съм много доволна от нея.

# 10
  • Мнения: 7 474
И ние ходим на Патриарха в Юниондент при д-р Здравкова . Записвам час по телефона.

# 11
  • Мнения: 8 917
И ние ходим на Патриарха в Юниондент при д-р Здравкова . Записвам час по телефона.
Много благодаря, Лео Hug Като че ли Юниондент ни остава най-близо и най-удобно. Ако не те затруднявам, моля те, прти ми на ЛС телефона - поне ще знам конкртено някой от там Peace

Пс. Много се радвам, че се запознахме  Hug -  много си готина и усмихната Hug Гери ми бе болничка и се изнесохме по-рано и след това се включихме отново в Библиотека към 00.15, но там не те открих Sad Следващият път Hug Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 7 474
The Sun   писах ти  bouquet

# 13
  • Мнения: 59
В кв. Лозенец-до Южния парк аз намерих един кабинет дето отидохме задно с дъщеря ми.Тя е на 7 и сега сменява зъбки.Стоматолога е страхотен , прави фокуси на децата  bouquet , и нещо не маловажно за мен невзима скъпо.Има си детски кът и изобщо за мен беше находка.Вече смятам все при него да ходя.

# 14
  • Мнения: 59
Забравих да напиша , че е работил като детски стоматолог в Германия, а столът му е прекрасен , жълт като слънце.Казва се д-р Велчев .

Общи условия

Активация на акаунт