В момента в нас тече тих скандал...искам мнение

  • 2 579
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 422
Аз не мога да си представя да $разрешавам$ или $пускам$ мъжа си да прави неща, които му доставят удоволствие. Някой от нас като иска да направи нещо инфромира другия, но определено не го пита $може ли$.
От друга страна за мен е супер странно това $приютяване$ на чужди хора вкъщи, а и определено при по-дългосрочни гости на близки, не бих им била бавака. Един вид те живеят за известно време в този дом и определено, ако съм уморена ще си напълня вана, ще си направя вечеря и после ще си легна, пък всички други възрастни да се грижат за себе си, както им е ок на тях. Книжка, телевизор, да ходи на разходка, ако иска.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 845
Че си права, права си. Peace
Само не мога да разбера какъв е бил проблемът на мъжа ти да не вземе приятеля си на мъжката сбирка. newsm78

# 17
  • Мнения: 2 125
Аз не мога да си представя да $разрешавам$ или $пускам$ мъжа си да прави неща, които му доставят удоволствие. Някой от нас като иска да направи нещо инфромира другия, но определено не го пита $може ли$.
От друга страна за мен е супер странно това $приютяване$ на чужди хора вкъщи, а и определено при по-дългосрочни гости на близки, не бих им била бавака. Един вид те живеят за известно време в този дом и определено, ако съм уморена ще си напълня вана, ще си направя вечеря и после ще си легна, пък всички други възрастни да се грижат за себе си, както им е ок на тях. Книжка, телевизор, да ходи на разходка, ако иска.

В случая "Приятел в нужда се познава".  А и тази сбирка просто в неподходящ момент се случи. Аз ако имам гостенка - лична приятелка, пак повтарям, няма да я оставя сама в нас и да изляза.

Че си права, права си. Peace
Само не мога да разбера какъв е бил проблемът на мъжа ти да не вземе приятеля си на мъжката сбирка. newsm78
Деловият тон на сбирката е вероятната причина, нищо, че е между стари приятели. Това според мен.

Проблема вече няма. Бях афектирана и трябваше да споделя...ако не с вас, с кой в този късен час? А и ми беше интересно коя е вярната посока - зарязваш гост и излизаш или колкото и да ти се е искало да излезеш - си си останал в къщи.

Нищо повече. Peace

# 18
  • Мнения: 46 510
Покани някоя приятелка, която той познава бегло или даже хич и като дойде си хвани чантата и кажи, че имаш спешно излизане, сигурна съм, че ще схване "намека"  Mr. Green
Но е хубаво приятелката ти да е запозната със ситуацията  Laughing

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз също не бих зарязала гост и не бих хукнала навън  Crazy
Според мен добре си постъпила, а мъжът ти се е усетил навреме!
Важен е крайният резултат - приятната вечер в приятна компания и с хубаво винце  Hug

# 20
  • Мнения: 2 125
Покани някоя приятелка, която той познава бегло или даже хич и като дойде си хвани чантата и кажи, че имаш спешно излизане, сигурна съм, че ще схване "намека"  Mr. Green
Но е хубаво приятелката ти да е запозната със ситуацията  Laughing

До колкото си знам стоката, няма да има нищо против, ама какъвто съм си го избрала - такъв ще си го отглеждам

# 21
  • Мнения: 3 453
Аз пък те разбирам и май бих реагирала точно като теб. Rolling Eyes Не че ми се е случвало де, но си е малко "тъпа" ситуация.
Peace

# 22
  • Мнения: 3 268
Я си затвори очите и забрави, че приятелчето не е твой тип! Удари му едно лежерно флиртче с момчето, хвърли му някой и друг комплимент, някой и друг възхитен поглед, но така, че и мъжът ти да го види... Като си легнете, пусни някакъв коментар от рода, че човекът е голям сладур и виж дали скъпият ще посмее да те остави сама с него в бъдеще.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
smile3521 и бих добавила,че бързо,бързо ще го прати да си ходи.

# 23
  • Мнения: 511
и аз бих реагирала така.щом е за излизане съпружеството става неконтролиран.нищо че става въпрос за сбирки на ловната дружинка.даже и гости да има все тая.но аз умело го въвеждам в правия път.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 230
Защо ми се струва, че става въпрос за Фото Форумски приятелчета? Ако е така, да питам четвъртъците излиза ли? Wink
По темата, и аз бих реагирала по същия начин. А Никол е дала перфектния съвет!

# 25
  • Мнения: 2 125
Защо ми се струва, че става въпрос за Фото Форумски приятелчета? Ако е така, да питам четвъртъците излиза ли? Wink
По темата, и аз бих реагирала по същия начин. А Никол е дала перфектния съвет!

Е, не загатвай....разобличи ги Wink Mr. Green

Никол винаги е в час и дава добри съвети  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 196
И аз бих реагирала по същия начин.
П.П.Що не прати приятелчето у нас,ей го къде е. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 230
Защо ми се струва, че става въпрос за Фото Форумски приятелчета? Ако е така, да питам четвъртъците излиза ли? Wink
По темата, и аз бих реагирала по същия начин. А Никол е дала перфектния съвет!

Е, не загатвай....разобличи ги Wink Mr. Green

Никол винаги е в час и дава добри съвети  bouquet
Аз не мога, но мъжлето е Фото Форумец, той вероятно би могъл. Там са като при нас, по Никовете се познават. Лично познавам само няколко от тях, с които бяхме миналата Нова година в Созопол. А иначе четвъртъците са вечерите на мъжа ми. Преди бяха петъците, но сега определено Четвъртък е Денят!
За клюката кажи ника на гостуващото приятелче Wink

# 28
  • Мнения: 2 125
Maxin, от същия форум са и двамата, но няма да казвам имена. Харесван е като фотограф, поне в техния форум.
Мъжо не ходи по сбирките тук, но често се вижда със съфорумците си.

Ха много смешна ситуация се получава....взе да ми харесва - снощи като се прибрах от работа, мъжете миеха чиниите, а детето човъркаше шоколадовите очички на бисквитите, които му бяха дали за вечеря Shocked

Общи условия

Активация на акаунт