В момента в нас тече тих скандал...искам мнение

  • 2 571
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 125
Така, от 3 дни в нас живее (временно) приятел на мъжа ми...форумски приятел, който сме приютили, защото остана без работа, търси си квартира. Това не ми пречи, малко се съобразявам с готвене и ядене, но момчето в никакъв случай не досажда. Аз съм на работа по цял ден, детето е на градина. В момента тече мъжка сбирка от наши семейни приятели някъде в кръчма и усещах, че мъжо много иска да отиде. Седяхме си ние допреди 1 час на маса, на ракийка и салатка, но в момента в кайто се прибра приятеля, моя възлюбен реши да отиде на въпросната среща. Там са само мъжките половинки и нямам притеснения. Когато ми каза, че излиза, аз леко се нацупих, но не от това, че излиза, а от факта, че аз трябва да правя компания на приятеля, който аз съм виждала 1 път през живота си и нямам какво точно да си говоря с него. Момчето е интелигентно, много неща можем да си кажем, но аз съм толкова скапана от работа, а ако мъжо беше излязъл, трябваше да стоя диван-чепраз (не се пише май така, ама....) и да не мога да се отпусна в собствената си къща. Моя като свъси вежди, като се нацупи....винаги, когато излизал съм правила проблем и разни такива щуротии, които слушам от 10 години  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Въобще не ми се спореше в момента. Казах, че ако е искал да е свободен и да не се съобразява, е трябвало да си остане самотен стар ерген и да не го пита никой - кога, как и в в колко часа. Съвсем любезно, след като сме на маса в момента го попитах (пред приятеля му) дали ще излиза, което означава, че съм съгласна, той отговори, че не му се ходи никъде...
Е, какво му се вика на това.???Трябва ли, винаги, когато мъжете ни се отправят на някъде, ние жените да сме щастливи и едва ли не да им поливаме вода на излизане newsm78
Хем го "пускам", хем после ми се оправдава с това, че правя проблем всеки път. Ами редно ли е да стоя с форумският му приятел и да го забавлявам???
Ако някоя от вас ми е на гости, никога няма да я оставя в къщата си (дори и сама) и да си изляза с приятели.
Не ги разбирам май мъжете Confused
Стана дълго извинете!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 465
Аз пък те разбирам и май бих реагирала точно като теб. Rolling Eyes Не че ми се е случвало де, но си е малко "тъпа" ситуация.

# 2
  • Мнения: 1 581
Божеее, де моят да ме остави сама вкъщи с младо момче хЕргенче  Crazy

Шегувам се де, сигурно и аз щях да се подразня, щях набързо да натреса и приятеля му да ходят заедно сигурно. Щом момчето живее у вас, няма нужда чак да го забавляваш, отпусни се, кажи, че си уморена, може един масаж да ти направи  Crazy  Ох, все натам ме избива нещо, ама мъж ми го няма за седмица  Laughing

# 3
  • Мнения: 410
  Каквато съм буйна не знам как щях да реагирам на твое място. Важното е че си се показала кротичка. Абе най- добре се извини и си легни. Не че масажът е лоша идея! Wink

# 4
  • Мнения: 2 125
Тъпо е и още как.....не било среща за приятеля му, щяло да се говори на въпросната среща за важни неща (т.е. да ни обсъждат нас  Shocked) ...все едно членува в Мусад.
Нямам сили и нерви да се грижа за още един възрастен мъж....и ако ставаше, хич нямаше да ми се спи  Wink...не масажи, ами....нали знаете какви неща може да се въртят в главата на една жена на 33  Mr. Green . Лошото е,  че не е мой тип Confused
Не ми е тежко на душата, нито съм притеснена, но просто се ядосах и реших да споделя с вас. Разхленчих се.
Утре знам, че ще е минало, но опъването на нерви ми и два в повече в този момент.

иВарна , да ти изпратя приятеля......и той е от Варна Mr. Green

# 5
  • Мнения: 25 449
Я си затвори очите и забрави, че приятелчето не е твой тип! Удари му едно лежерно флиртче с момчето, хвърли му някой и друг комплимент, някой и друг възхитен поглед, но така, че и мъжът ти да го види... Като си легнете, пусни някакъв коментар от рода, че човекът е голям сладур и виж дали скъпият ще посмее да те остави сама с него в бъдеще.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 125
Я си затвори очите и забрави, че приятелчето не е твой тип! Удари му едно лежерно флиртче с момчето, хвърли му някой и друг комплимент, някой и друг възхитен поглед, но така, че и мъжът ти да го види... Като си легнете, пусни някакъв коментар от рода, че човекът е голям сладур и виж дали скъпият ще посмее да те остави сама с него в бъдеще.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Усетихте ми посоката вие Simple Smile
Добре, че бързо ми минава...не става приятеля и не става. С 2 глави под мен е, но пък е добър фотограф...може да ми спретне фотосесийка и тогава...моя личен фотограф да го д...х. ама той знае, че не е мой тип и затова реши да се пръждоса...да, ама не!!! В момента с приятеля отидоха за вино, че свърши...пък ако много се напием може и тройка да си спретнем...
Леле, какви глупости пиша. Аз съм добра майка и съпруга. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 380
Аз не бих реагирала в никакъв случай като теб. Дали ще седи при приятеля или не, си е негов проблем. Да се ограничава човек от излизания не може- съпругът ти не е твоя собственост и ти не си единствения му интерес в живота. Ако някой ме ограничи в срещи с приятелки по женски, ще му тегля много скоро една майна.

Колкото до приятеля...Не си в никакъв случай задължена да му правиш компания. Щом си уморена, почиваш- той смятам може да си намери работа или начин да си почива и сам.

Гостувал ни е форумски приятел на мъжа ми, пристигнал от другия край на света. Една седмица. Често сме оставали двамата само и в никакъв случай не ми е тежало- напротив. Открих си интересен събеседник с много интересни за мен неща. Не съм се чувствала задължена да му правя компания когато не съм в кондиция- той не е малък да разбира че човек си е в къщи за да почива и от хора в това число и при гостуване за повече от един ден е нормално да не е заобиколен вечно от компания.

# 8
  • Мнения: 1 581
Аз не бих реагирала в никакъв случай като теб. Дали ще седи при приятеля или не, си е негов проблем. Да се ограничава човек от излизания не може- съпругът ти не е твоя собственост и ти не си единствения му интерес в живота. Ако някой ме ограничи в срещи с приятелки по женски, ще му тегля много скоро една майна.
Какво пък значи да го огранича, че и да съм му единственият интерес в живота  Thinking
Ако не иска да се съобразява с никой, може да си иде спокойно да си живее в гората - аз няма да го спирам, вземе ли това решение. Ама в крайна сметка щом сме взели съзнателно решение да живеем заедно, някак си съвсем логично излиза на дневен ред взаимното съобразяване - не всеки да си гледа само своя интерес  Naughty  Аз не го "пускам" или "спирам" моя мъж, обаче съвсем открито си казвам мнението за това или онова излизане, пък той си преценява, пък после и аз си преценявам... И така.  Crazy  В обратния случай е същото. Ако реши да ми тегли една майна - негова работа, ама и аз ще му тегля една майна тогава  Laughing

иВарна , да ти изпратя приятеля......и той е от Варна Mr. Green
Само ако наистина не ти трябва, пущи го по самолета  Whistling

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Мацко, я си правете кефа, говорете си, пийте, яжте и се смейте! Какви са тези тъпи сръдни!
Ей, на, мъжете за вино отишли, а ти във форума висиш, я марш да нарежеш рокфорта, еленското и пушения език!

Сериозно, това са глупости! Не си струва да си тровиш душата, пренастрой се на по-правилната вълна  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 125
Аз не бих реагирала в никакъв случай като теб. Дали ще седи при приятеля или не, си е негов проблем. Да се ограничава човек от излизания не може- съпругът ти не е твоя собственост и ти не си единствения му интерес в живота. Ако някой ме ограничи в срещи с приятелки по женски, ще му тегля много скоро една майна.

Колкото до приятеля...Не си в никакъв случай задължена да му правиш компания. Щом си уморена, почиваш- той смятам може да си намери работа или начин да си почива и сам.

Гостувал ни е форумски приятел на мъжа ми, пристигнал от другия край на света. Една седмица. Често сме оставали двамата само и в никакъв случай не ми е тежало- напротив. Открих си интересен събеседник с много интересни за мен неща. Не съм се чувствала задължена да му правя компания когато не съм в кондиция- той не е малък да разбира че човек си е в къщи за да почива и от хора в това число и при гостуване за повече от един ден е нормално да не е заобиколен вечно от компания.

Може и да изглежда тъпо, но възпитанието не ми позволява да зарежа момчето като в небрано лозе в нас. Аз да си легна, а той да блее. Не, че няма да се оправи сам, но на мен няма да ми е комфортно.
Мъжо не е ограничен, просто момента не е подходящ, никой никого не ограничава в нашето семейство. Никой никого не пита къде и с кого ходи. Дали сме си пълна свобода и оцеляваме някакси.

Мацко, я си правете кефа, говорете си, пийте, яжте и се смейте! Какви са тези тъпи сръдни!
Ей, на, мъжете за вино отишли, а ти във форума висиш, я марш да нарежеш рокфорта, еленското и пушения език!

Сериозно, това са глупости! Не си струва да си тровиш душата, пренастрой се на по-правилната вълна  Mr. Green
Правим си го в момента...донесоха винцето, пием, ядем чипс, пушим цигарки под абсорбатора, дори имам подарък от мъжо - Люфле аеро (любим шоколад) и аз ги слушам какво си говорят. Просто не преча и те на мен.
Това беше моментна реакция с пускането на тема...много се вбесих, че мъжо имаше избор и за да ме накара да се чувствам виновна (което не стана  Naughty), остана в нас и не отиде на мъжката сбирка. Това е! Няма да има никакви последствия.

# 11
  • Мнения: 4 380
Цитат
Може и да изглежда тъпо, но възпитанието не ми позволява да зарежа момчето като в небрано лозе в нас. Аз да си легна, а той да блее. Не, че няма да се оправи сам, но на мен няма да ми е комфортно.
Мъжо не е ограничен, просто момента не е подходящ, никой никого не ограничава в нашето семейство. Никой никого не пита къде и с кого ходи. Дали сме си пълна свобода и оцеляваме някакси.

Е що "като в небрано лозе"? Пуска си телевизия, чете си книжка...чувства се като у дома и си се забавлява сам. Wink Ти си лягаш в твойта стая и това е. Той да не е дошъл за няколко часа?

# 12
  • Мнения: 4 546
ами не е прав мъжа ти-като си е поканил /приютил/ приятел - да стои да му прави компания, а не да ходи да си вее байряка. ако някой може с чиста съвест да излезе с приятели в тази ситуация, това си ти.
отделен въпрос, че мен ни би ми било въобще комфортно да остана насаме с непозант. приятел приятел, ама де да го знам ако вкара 2 ракии на къде ще му избие  Shocked

# 13
  • Мнения: 2 125
Цитат
Може и да изглежда тъпо, но възпитанието не ми позволява да зарежа момчето като в небрано лозе в нас. Аз да си легна, а той да блее. Не, че няма да се оправи сам, но на мен няма да ми е комфортно.
Мъжо не е ограничен, просто момента не е подходящ, никой никого не ограничава в нашето семейство. Никой никого не пита къде и с кого ходи. Дали сме си пълна свобода и оцеляваме някакси.

Е що "като в небрано лозе"? Пуска си телевизия, чете си книжка...чувства се като у дома и си се забавлява сам. Wink Ти си лягаш в твойта стая и това е. Той да не е дошъл за няколко часа?

Еми с непознат човек в къщи не мога да се отпусна и просто да си легна. Така съм устроена.
Правилно или не - такава съм.
Както и да е....нещата си дойдоха на мястото. Laughing

Някой хора си взеха бележка Peace

Благодаря, че се включихте Hug

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мъжът ти не е прав!

Общи условия

Активация на акаунт