Частна лаборатория???

  • 89 572
  • 126
  •   2
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 902
Бях в лабораторията на Токуда и не съм особено доволна. сега си чакам резултатите, които  идея си нямам как точно ще получа:казаха да се обадя ooooh!. та там не е никак евтино и пращат някои проби в Цибалаб и единия хормон ще го разбера чак след седмица. ужас!!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 250
Цибалаб - не съм доволна!

Лятото трябваше да си изследвам пролактина, който както казват лекарите е най-стресовият хормон и преди да вземат кръв трябва да седиш и да си почиваш поне 20 мин. А аз буквално тичайки, защото бях избягала от работа, отидох взеха ми кръв още дишайки тежко, в следствие на което Пролактина ми беше с космически стойности. А в лабораторията е трябвало да ме предупредят да не бързам толкова, защото по това време не знаех как се прави.

За хормонални изследвания бих препоръчала лабораторията на Ендокринологията, която се намира на ул."Дамян Груев", зад министерството на земеделието

# 33
  • Мнения: 4 198
Доволна съм от Рамус на Сточна гара,  преди съм давала хормони за изследване в Бодимед - нямам оплаквания. В негативната листа - Кандиларов  -  неколкократно засечено голямо разминаване в резултатите, до степен на жив абсурд, от 6 г насам.  Последно - на мъжа ми пълна кръвна картина - невероятно разминаване, СУЕ там 15, контролна стойност- 72, левко там 9, и нещо, контрола - 16 и нещо. Той тогава беше с пиелонефрит. Лора е горе-долу коректна, но бабата на регистратурата е охлюв, който може да скъса нервите на всеки.  Препоръчаха ми да ходя само в лабораториите по болниците, без значение, че става дума за платени изследвания. по каса лора работи микробиология.

# 34
В Цибалаб ми изкараха шакива резултати,че лекаркта ми се хвана за главата.Не ходете там!Шарлатани!

# 35
  • София
  • Мнения: 6 060
РумиAna, може ли да споделиш какви ти бяха изследванията - микробиология ли, кръв, друго?

# 36
  • Мнения: 232
а вие какви изследвания си правите в тези лаборатории? Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 6 060
Ами по-нагоре съм споменала - микробиологични, биохимични, може и хормонални и т.н.

# 38
Препоръчайте ми, моля, микробиологична лаборатория в Пловдив.
За други изследвания ползвам "Хронолаб" в Тракия и съм много доволна. Имат филиал и на Кавала, срещу Централна гара. Там следя хормоните на щитовидната жлеза. Персоналът е изключително компетентен, резултатите излизат бързо и ги тегля от нет'а. Но те не работят микробиология, а ми се налага да направя контрол на резултати, по препоръка на лекуващият ми лекар.

# 39
  • Мнения: 550
препоръчвам ти писанец, но аз си правих кръвни изследвания там, нямам впечатленя за другите. отидох там по препоръка на лекаря. имат филиали на 4-5 места в града. по-нагоре съм дала сайта, там са адресите. въпреки, че и там има какво да се желае, поне във филиала на в. априлов, малко полеви ми се сториха условията. но бяха бързи и коректни, нямаше хора, всичко стана за секунди.

# 40
  • Мнения: 52
Бих препоръчала лабораториите на университетските болници,защото повечето са тясно специализирани в дадена област и хората работещи там са добили дългогодишна рутина за точно определени изследвания.От частните лаборатории имам впечатление от "Меддиа" на ул."Солунска"№36,където се правят почти всички изследвания и работят отлични специалисти.Работят и по здравна каса.От микробиологичните лаборатории бих дала добри отзиви за "Лора" на ул."Позитано"№10.

# 41
  • Мнения: 417
Лабораторията към болница *Доверие* PeaceРаботи и със зравната каса.Резултатите за кръв и урина излизат след няколко часа.

# 42
  • София
  • Мнения: 80
Ходила съм в Бодимед и Цибалаб, и с двете не съм имала проблем. Ендокриноложката, при която ходя, ме изпраща в Бодимед. Казва, че там изследванията са по-точни.

# 43
  • Мнения: 550
Ходила съм в Бодимед и Цибалаб, и с двете не съм имала проблем. Ендокриноложката, при която ходя, ме изпраща в Бодимед. Казва, че там изследванията са по-точни.
сигурно са точни, ако не са по "МАНУАЛЕН МЕТОД", както беше при мен Sick

# 44
  • Мнения: 52
Лекарите,които ви изпращат в дадена лаборатория получават комисионна от нея,затова я препоръчват.Мога да дам пример с ендокринолозите от УСБАЛЕ,които изпращат в Бодимед,защото получават пари за всеки изпратен пациент и не ги интересува колко са им точни изследванията/а те в повечето случаи се разминават с клиничната картина/.

Общи условия

Активация на акаунт