Мами в Италия - Част 36

  • 12 050
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
А случайно да ти е минавала еретичната мисъл през главата, че от теб нищо не звиси и нямаш никакви плюсове и минуси са преценяване?

Няма на4ин да запо4на да правя каквото и да било без да се опитам да го огледам от вси4ки страни. Аз за да си купя една пералня прерових 100 сайта (и сбърках в избора Mr. Green), камо ли за друго. Не приемам никакви мнения (колкото и да се доверявам и на гинеколог и на друг лекар и на приятели и пр.) без да съм из4ела каквото има и да съм си създала някакво мое такова.
Оттам нататък, 4е има неЩа, които са извън наШите намерения и реШения, това е съвсем друг въпрос. Но да ти дам пример. Според пове4ето гинеколози, с втората бременност би трябвало да се подложа на амниоцентеза (така ли се казва на бг? newsm78 Embarassed). Еми аз не бях на такова мнение, за Щастие, гинеколога ми съЩо. Направих си "статисти4еските" изследвания, които казват и много и ниЩо, те бяха ок, оставих другото на природата.
Така 4е, има неЩа, които зависят от теб, да да Wink

# 31
  • Мнения: 3 388
А случайно да ти е минавала еретичната мисъл през главата, че от теб нищо не звиси и нямаш никакви плюсове и минуси са преценяване?

Няма на4ин да запо4на да правя каквото и да било без да се опитам да го огледам от вси4ки страни. Аз за да си купя една пералня прерових 100 сайта (и сбърках в избора Mr. Green), камо ли за друго. Не приемам никакви мнения (колкото и да се доверявам и на гинеколог и на друг лекар и на приятели и пр.) без да съм из4ела каквото има и да съм си създала някакво мое такова.
Оттам нататък, 4е има неЩа, които са извън наШите намерения и реШения, това е съвсем друг въпрос. Но да ти дам пример. Според пове4ето гинеколози, с втората бременност би трябвало да се подложа на амниоцентеза (така ли се казва на бг? newsm78 Embarassed). Еми аз не бях на такова мнение, за Щастие, гинеколога ми съЩо. Направих си "статисти4еските" изследвания, които казват и много и ниЩо, те бяха ок, оставих другото на природата.
Така 4е, има неЩа, които зависят от теб, да да Wink

Абсолютно, Феямчо!  Peace Брава  Wink Аз избягвам да пийвам сега, ама иначе бих хвърлила по една бира  Flutter

# 32
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Гери,честито:)Избирам биричката;)Айде мина вече...но от няколко дни съм се сетила,че на нас ни го преместиха за 1 ден  Crazy,но то като тръгне на кофти и всичко се оплита!

Дани,тоз линк води до главната страница???

Лени, аз не помня какви сайтове съм ти давала освен на иобимбо.ит  newsm78

.....






# 33
# 34
  • Мнения: 3 388
Дани, много сте хубави с малките буболечки  Crazy

# 35
  • Мнения: 6 167
От мен колкото и малко да зависи аз си го правя, останалото - божа работа. Ама да не му мисля въобще, ето това за мен ще е еретизъм  Twisted Evil ахаххаха.
И гоовря, за информираност, а не човек да психясва от всяко чуто и прочетено нещо.
Лени, какво си писала и изстрила, че съм изпуснала  Twisted Evil Тук, мисля Юли вчера постна няколко хубави адреса за онлайн покупки, аз ги разгледах, даже тея дни ще си поръчам една блузка  Crazy

не беше важно  Peace

много искам да купя на малките легълца на Гракко.
накрая няма да стане така, но толкова ми харесват.
скъпи са , а и са 2 бебета.
в Бъглария едно легълце на гракко е 800 лв!!!
в щатите е 200 долара.  тук има и по 100 и 200 евро.
но като сметна шипинга ...  newsm78
но ще огледам, може да има намаления някъде...

# 36
  • Мнения: 3 425
Дани,видях ви:)И на сняг сте ходили   Crazy  Къде е това?

Отплеснах се и забравих какво исках да пиша  ooooh!

ААА,аз пък не съм за 100% руминг-ин,тъй като според мен тези първи 3-5дни след раждането са последните по-спокойни на майката...всмисъл мисля,че и е достатъчно да става в 0515 за първа поппата и в 0000да излиза от последаната за деня!В нашето репарто ти ги водят бебетата в 700ч и им ги водиш след последната попата,но си ходил за първата де Peace

Момичета,гади ми се...мислех,че е заради вас,щот ми се връщаха спомени от кашмарното неспирно  Sick в началото на бременността,но да не би да е от факта,че спрях да кърмя и хормоните се връщат по местата си  newsm78 Ще питам и в Кърмаческия  ooooh!

Нямаме за малко  Peace

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 17:20 от Kaлa(Bella13)

# 37
  • Мнения: 3 388
http://www.nidodigrazia.it/
http://www.culladelbimbo.it/index.asp
http://www.chiccoweb.it/home/home.asp
http://bimbomarket.it/
http://www.babymarket.it/babymarket/index.php

Лени, ето тези адреси, беше постнала вчера една мамма италиана  Peace Има доста изгодни неща!

# 38
  • Мнения: 3 388

Момичета,гади ми се...мислех,че е заради вас,щот ми се връщаха спомени от кашмарното неспирно  Sick в началото на бременността,но да не би да е от факта,че спрях да кърмя и хормоните се връщат по местата си  newsm78 Ще питам и в Кърмаческия  ooooh!

Нямаме за малко  Peace

Може и да е, защото пак си бременна  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 3 425

Момичета,гади ми се...мислех,че е заради вас,щот ми се връщаха спомени от кашмарното неспирно  Sick в началото на бременността,но да не би да е от факта,че спрях да кърмя и хормоните се връщат по местата си  newsm78 Ще питам и в Кърмаческия  ooooh!

Нямаме за малко  Peace

Може и да е, защото пак си бременна  Twisted Evil

ММММ не не  Crazy Отговора е грешен,опитайте отново  Joy

# 40
  • Мнения: 750
Maм4ета,какво си бъбрите днес?
Виждам 4е някои се притеснява как и къде  ще ражда?
Аз пък си мисля 4е раждането е най-малкия проблем,след това идва по трудното.
Поне така си мисля,защото ще ми е за първи път а и голяма помощ от бабите не мого да о4аквам.
Така 4е ще трябва да си опрятам ръкавите и сама да се справям.

# 41
  • Мнения: 3 388

Момичета,гади ми се...мислех,че е заради вас,щот ми се връщаха спомени от кашмарното неспирно  Sick в началото на бременността,но да не би да е от факта,че спрях да кърмя и хормоните се връщат по местата си  newsm78 Ще питам и в Кърмаческия  ooooh!

Нямаме за малко  Peace

Може и да е, защото пак си бременна  Twisted Evil

Правилно тогава си се запътила към кърмаческия  Peace Wink Hug

ММММ не не  Crazy Отговора е грешен,опитайте отново  Joy

# 42
  • Мнения: 3 388
Момичета, вие докога държите коледното дръвче, аз в момента развалям нашето и вдигам адобите живот и здраве за другата година.
Един кулинарен въпрос. Тъй като много ми се приядоха питки, взех че се хванах да направя Вкусните питки на Карина, от форума. Никога досега не съм месила и няма идея какво ще стане. Тестото го омесих мнго бързо и сега втасва.  Аз го натъкмих близо до парното да му е топличко и го завих с една кърпа. Но колко време трябва да втасва? Въобще нямам опит с тестените изделия.

# 43
  • Мнения: 2 804
Кала , възможно е !
На мен все още не ми е дошло и вече почвам да се шашкам .
Туй със снега е на връщане планините в Гърция , направо страх да го хване човек по тия баири .
Наистина трудното е след раждането още повече като е сам човек и няма от никъде помощ .
Ники , това второ дете ли ще ти е ?
Разкажи нещо повече за теб , от къде си в БГ , как се запозна със съпруга си и прочие... !

# 44
  • Мнения: 750
Абе,мацки това MULTI FOLICO(acido folico) до края на бременноста ли трябжа да се взима?
На мен май така ми каза гинеколога но не си спомням със то4ност.
Я дайте съвети. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт