Имам нужда от вас,моля окуражете ме!

  • 1 749
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 440
Забременях случайно/планувахме това за след година поне/.На 29.12. си направих тест.Първоначално ми беше като гръм от ясно небе,но не след дълго се осъзнах и реших,че това си е нашето бебе и ще го задържим.Съпругът ми,разбира се също се съгласи.До края на деня вече се радвахме,правихме планове за бъдещето и беше весело.
Но уви,на следващият ден прокървях.По време на празниците нямаше къде да ходя на преглед,та се консултирах по телефона с гинеколожката ми.Започнах спазмолитици и фолиева киселина.Постепенно тъмнокафявото зацапване премина в кръв и почти бях отписала моето бебе.Чак вчера успях да отида на преглед/моля не ме убивайте за това,по цял ден съм сама с дъщеря ми./
И така оказа се,че е била двуплодна бременност,едното бебе сме изгубили,но другото си е на мястото.Сега кървенето продължава.Не мога да вляза в болница и се налага да се щадя доколкота е възможно,както и да се лекувам.Слагам си по 2 табл.Утрогестан влагалищно,както и спазмолитиците.След 10 дни съм на контролен преглед и дай Боже моето бебенце да е добре и да расте в мен.Много,ама много го искам!
Ужасно съм притеснена,въпреки,че се опитвам да мисля позитивно.Моля ви,окуражете ме!

# 1
  • Мнения: 741
Доколкото се разбира ти не си ходила на лекар преди това да се случи.Аз самата го направих около 2 седмици след положителния тест,просто исках да съм сигурна.А и тези неща не могат да се предвидят.По празниците и да беше намерила лекар,едва ли щяха да ти кажат нещо по-различно.Така че няма смисъл да се обвиняваш,сега най-важното е почивка и много спокойствие,за да помогнеш на другото бебенце.Стискам ти палци всичко да е наред!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 917
искрено се надявам всичко да е добре. Изпращам ти много положителна енергия

# 3
  • Мнения: 1 950
Много, много силно стискам палци Praynig
Направила си каквото си могла към онзи момент. Няма да се обвиняваш и никой няма право да го прави.
Много се пази и прави всичко, което лекаря ти казва.
От нас имаш пълна подкрепа Hug  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 35 914
Честито!  bouquet
Пожелавам ти всичко да е наред,
да изкараш една лека и спокойна бременност
Почивай колкото можеш повече.

# 5
  • Мнения: 1 335
Миличка bini_og,
 Първо ЧЕСТИТО!!!!!!!  bouquet  bouquet
Съжалявам много за едното бебче, стискам адски много палци оттук насетне всичко да се нормализира и да изкараш една лека и щастлива бременност Praynig
Аз самата съм в едно подобно неприятно положение. Забременях от първия опит. Обаче бебче нямаше пулс, фетално развитие и имах частично отлепване в 7-ма седмица. От тогава започна безкрайното 3 седмично чакане. До утре - следобяд ще стане ясно дали расте.
Желая ти всичката сила и търпение, мила. Не мисли негативно, не се отчайвай, вярвай със сърцето си, че бебчето ти ще е наред. Така ще бъде!
Стискам ти палци и кураж Praynig Hug

# 6
  • Мнения: 2 120
Силно стискам палци и  дано съдбата е добронамерена към теб. Хубаво ще е ако можеш да си почиваш повече. Помоли някой да ти помага, поне в началото.

# 7
  • Мнения: 1 440
Много ви благодаря за подкрепата,милички!Вярвам,че всичко ще бъде наред с моето бебче.
arcana,какво стана при теб,моля те пиши?!Искрено,се надявам и твоето бебенце да се развива добре! Praynig
 Hug

# 8
  • Мнения: 1 335
bini_og,
вярвай, мила и бъди много силна! Само бъди спокойна, не допускай лоши мисли и излишни притеснения. Дано има кой да ти помага за дъщеричката. Много здраве и късмет ти желая!!
За съжаление пуснах нова тема

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
    Имай вяра,първата ми бременност беше такава-проблеми и само проблеми.И в болница лежахах два месеца,но края беше щастлив.Сега дъщеря ми е едно прекрасно и слънчево 5 годишно момиченце. Peace Hug

# 10
  • Мнения: 605
Здравей мила,  бъди спокойна и всичко ще е наред! Всички сме с теб и стискаме палци  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Нали знаеш че някой от ГОРЕ ни пази.
Той ще пази и теб.
Бъди спокойна!Всичко ще бъде O.K

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано се получи
аз сама гледах малкия докато бях бременна
само да ти кажа - няма невъзможни неща ако нещо искаш - ако тярбва и в болница ще влезеш повървай ми!
бъди смела, но предпазлива - ако тярбва влез в болница заради бебето ако не го искаш - това вече и др въпрос
успех

# 13
  • Мнения: 1 612
Не се притеснявай!
Стискаме те палци всичко да е наред!
Опитай се да се пазиш повечко и да си полягаш когато можеш!

# 14
  • Мнения: 65
С теб съм в тези тежки дни и се моля и надявам за теб,  bini_og!

И аз самата имах тежка и проблемна бременност, но резултата си заслужаваше.А това е най-важното, нали?

И моя съвет е: СПОКОЙСТВИЕ- физическо и псиьическо!

Дали наистина не можеш да намериш някой, който не само да те помага, но и да те отмени- максимално в грижите по детето?Пълен покой е решението на проблема- просто трябва да си останеш в леглото, докато спре кървенето- било в къщи или в болницата.
Огледай се просто кой от родата или от съседите може да помогне!

Всичко сте бъде наред. Горе главата!

Поздрави с много недежда за теб и бебчо!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт