Трета сливица!!!

  • 118 668
  • 817
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 22 369
Момичета,преди секунди звънях в кабинета на др.Френгов,него го нямаше,вдигна колега.Каза ми да дойда сряда или петък,след 14ч.за преглед.Става ли така?Нужно ли е да имаме час?Стана ми неудобно да му звъня по Gsm-a.Кажете как да постъпя.

# 811
  • Мнения: 3 456
Момичета,преди секунди звънях в кабинета на др.Френгов,него го нямаше,вдигна колега.Каза ми да дойда сряда или петък,след 14ч.за преглед.Става ли така?Нужно ли е да имаме час?Стана ми неудобно да му звъня по Gsm-a.Кажете как да постъпя.
Не е със запазен час. Отиваш и чакаш. В сряда и петък след 14 е свободния прием на Френгов. Иначе той приема и от 11до 13 всеки ден, но тогава ходят служителите на Министерство на Транспорта, други свободни приеми, освен това тогава преглеждат всички лекари в един кабинет и е малко натоварено - двама различни лекари преглеждат двама различни пациенти в един същи кабинет, всеки си говори на своя..., затова  е по-добре след 14 в споменатите дни...
Успех !!!  bouquet

# 812
  • Мнения: 2 751
Момичета,преди секунди звънях в кабинета на др.Френгов,него го нямаше,вдигна колега.Каза ми да дойда сряда или петък,след 14ч.за преглед.Става ли така?Нужно ли е да имаме час?Стана ми неудобно да му звъня по Gsm-a.Кажете как да постъпя.
Отивай. НЯма часове при него.
Пожелавам ти успех!  Simple Smile

# 813
  • Мнения: 22 369
Момичета,преди секунди звънях в кабинета на др.Френгов,него го нямаше,вдигна колега.Каза ми да дойда сряда или петък,след 14ч.за преглед.Става ли така?Нужно ли е да имаме час?Стана ми неудобно да му звъня по Gsm-a.Кажете как да постъпя.
Отивай. НЯма часове при него.
Пожелавам ти успех!  Simple Smile
Отивам,мерси.Дани не е изцяло здрав,но явно няма да има такъв момент и ще го водя.Има задна хрема,кашля нощем,леко червено гърло.Кой е неговият кабинет,извинете за въпросите,но искам да съм наясно,а не да се мотая като стигна там.Нямам нужда от направления и разни документи от личната лекарка ,нали!?

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 14:04 от ДесиХ2

# 814
  • Мнения: 2 751
Отивам,мерси.Дани не е изцяло здрав,но явно няма да има такъв момент и ще го водя.Има задна хрема,кашля нощем,леко червено гърло.Кой е неговият кабинет,извинете за въпросите,но искам да съм наясно,а не да се мотая като стигна там.Нямам нужда от направления и разни документи от личната лекарка ,нали!?
Преди ходех с направление, но сега май прегледът му е само платен  Rolling Eyes
Като отидеш в клиниката УНГ на Транспортна, от входа на 1вия етаж, най-дясната врата. има пейка отпред.

# 815
  • Мнения: 10
Благодаря ви за препоръките. Успех на всички. И да сте здрави!

# 816
  • Мнения: 8 769
Моля някой ако има опит - лечение с хомеопатия на трета сливица.Веднъж вече сме я махали,когато беше на 4,5 г.сега сме на девет.Проблеми със слуха,има алергичин ринит и хроничен синузит /за съжаление/ според лекарите.Толкова съм объркана.Страхувам се от операция.Искам да опитам и с хомеопатия.Но дали ще помогне това?Дали няма да сгреша и да стане още по-лошо?А добри лекари знаете ли?
Тъй като питаш, ще ти кажа-трябва сама да решиш как да лекуваш детето си. По който и да е начин-първо се информирай. Както за самата медицина, така и за лекарите. Не отивай при случаен (било то хомеопат или алопат).
Аз за себе си съм взела решение-хомеопатия. Детето има трета сливица (която никой не иска да маха, нито лекари УНГ, нито педиатър, нито пък аз), има намален слух (който предстои да изследваме откъде и защо идва), но съм взела решение-за момента лекувам хомеопатично. Повече няма да говоря, защото тази медицина е недолюбвана тук, особено в тази тема (пък и като гледам във форума въобще).

По въпроса със заковаването на темата-ще заключа тази, защото стана много тежка.
Ще отворя нова, която ще е закована, и ще разчиствам откровения чат, за да бъде наистина полезна и концентрирана информацията.
Късмет на всички в борбата!  Peace

# 817
  • Мнения: 8 769
Нова тема (закована) за третата сливица:
Третата сливица-лечение,мнения,препоръки
Ако не ви харесва заглавието-дайте идеи, ще го сменим.

Общи условия

Активация на акаунт