Пащърнак

  • 7 753
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 356
бих се радвала да получа мнението на "спецовете" за пащърнака като един от първите зеленчуци за захранване?
дала съм тиква и картоф, сега иде ред на тиквичката, а след нея ме сърбят ръцете да дам пащърнак. какво мислите? а за зелен фасул след това?

# 1
  • Мнения: 3 499
Пащърнакът доколкото знам е подправка.Да, няма никакъв проблем да го дадеш от първите зеленчуци за захранване.Пащърнак има в много пюрета.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
благодаря ти за бързия отговор. действително, ние, възрастните, ползваме пащърнака за подправка, но се продават бебешки пюрета от пащърнак и картофи (Семпер) и само пащърнак (Сънвал, мисля).
явно при бебетата го броят за равностоен зеленчук, та се чудех...

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз пък доколкото знам пащърнака е зеленчук  Grinning
Спокойно можеш да дадеш пащърнак  Peace
Но за зеления фасул изчакай още.

# 5
  • Мнения: 1 448
Давай смело! То и аз исках да му дам, но така и не намерих къде се продава  Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
В големите маркети го има  Peace  В София - в Хит, Кауфланд. Във Варна може би в Пикадили  newsm78

# 7
  • Мнения: 27 524
Аз пък доколкото знам пащърнака е зеленчук  Grinning
Спокойно можеш да дадеш пащърнак  Peace

 Peace

# 8
  • Мнения: 2 498
Моята бебка обожаваше пюрета с пъщърнак....давай смело...

# 9
  • Мнения: 4 428
В почти всички пюрета на Сънвал има пащърнак, така че няма проблем  Peace Те имат и само пащърнак.

# 10
# 11
  • Мнения: 5 391
Пащърнака беше един от първите зеленчуци, които въведох, давай смело.

# 12
  • Мнения: 4 621
Яна хапваше пюрета с пъщарнак. Доколкото знам това е вид зеленчук. Можеш да даваш смело Peace

# 13
  • Мнения: 1 267
доколкото съм забелязала само SUNVAL предлага чист пащърнак. аз още не съм давала в този вид



а само в комбинация с други зеленчуци на SUNVAL, там процентното му съотнощение е 3%. има още картоф, целина, морков, праз,спанак.



сина ми не го хареса и се наложи да прибавя малко ябълка за сладост. какво да правя, за да яде съм принудена, да правя нетрадиционни  комбинации

# 14
  • Мнения: 287
ХА! Това е любимия зеленчук на Борко: яде го с огромна охота  Grinning Като ходя да пазарувам зеленчуци за бебешките пюрета винаги купувам няколко корена пащърнак и в пюрето той е около 1/3.

Общи условия

Активация на акаунт