Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2005, 08:53 ч.

Как бихте постъпили вие?

• 1 334
  • 22
  •   1
Отговори
След около 2 седмици племенничката ни има рожден ден /2г./. На партито ще има майки с дечица, като броя на бабите и лелите ще е преобладаващ. Ако отида с Ния тя ще е най-малкото бебе там. Чудя се да я водя ли или не. Едно заради многото хора и грипавото време и друго, че незнам как ще се държи. Напоследък е станала, като лепната за мен, щом някоя баба дойде и тя направо почва да пиши, newsm45  ама такъв рев му удря, че да и се чудиш. Когато отива да спи при баба си, след нощувката всичко е Ок - весела, смее се, дори не се плаши така от други хора - вероятно, защото там има много, но ако я заведа и писне - то е ясно какво ще е за нас ама и на хората партито може да развалим...та се чудя а с Ния или без Ния Thinking

# 1
Колко ти е голяма сладураната?

# 2
По-добре без Ния, че верно е много грипаво. Освен това по-малките деца обикновено реагират добре на бебета - радват се, ама по свой си начин - влизат в количката, искат да "хранят" бебето. Очите ти трябва да са на 16 и да не изтърваш от поглед бонбочето Grinning Аз така на две години съм закачила мартеничка на братовчед ми, който е бил на 3 месеца. Справила съм се страхотно, но можеше и да не се справя Simple Smile

# 3
  • София
Моите бяха на рожден ден преди 2 седмици имаше 50 човека (големи + деца ) на 60 кв.м. - прекарахме си супер, Плами почти го проспа, а Цвети премина през около 10 чифта ръце и раздаваше усмивки. Моето мнение е води я, точно, защото е като лепната за теб - да свиква, да контактува и с други хора, а за вирусите, то ако има да става и тати от работа може да го донесе  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes . Това си е лично мое мнение.
Нека се изкажат и мами с по-голям стаж  Laughing .

п.с. после спаха като утрепани, може би вследствие на емоциите  Laughing, а големите деца хич не им обърнаха внимание, само в началото гледаха странно как така са 2 бебета в една количка

# 4
Аз мисля, че много ще й хареса, а и ако има момиченца, те много обичат бебета, ще има постоянно внимание, само трябва да се съобразиш с режима й на спане и хранене. Аз Габи съм я водила по много гостита, много се кефеше. А иначе ревеше от свекърва ми, когато сме трите. Като порасна свикна горе-долу, все още не съвсем, но като малка много ревеше от нея, като си тръгнеше много се разстройваше.
Така че смело я води, естествено ако видиш, че не е в настроение ще си тръгнете. Вържи й нещо против уроки, после й измий хубаво очите, ако имаш със светена вода

# 5
  • София
Аз не бих я водила, не съм привърженик.......
Май е по-добре детето ти да е спокойно. Дъщеря ми като беше малка съм се въздържала от такива сбирки, по-точно нея не съм явзимала с мен.

# 6
Цитат на: very_nice
Аз мисля, че много ще й хареса.........
Така че смело я води, естествено ако видиш, че не е в настроение ще си тръгнете. Вържи й нещо против уроки, после й измий хубаво очите, ако имаш със светена вода

И аз така бих те посъветвала. аз моята сладурана навсякъде съм я водила.

# 7
Аз също се въздържам от сбирки с много хора.Страх ме е от болести.Като стане по-голяма ще си наваксваме;)

# 8
Аз бих завела деттето си и съм го правила много пъти, не се притеснявай от грипавото време и други подобни, причини винаги ще има за и против. Според мен за детенце ще е едно ново преживяване и ще започне да свиква с повечко хорана едно място.
Най доброто за твоето дете е това което ти си убедена в сърцето си че е правилно.
Целувки на Ния

# 9
Ние заведохме Ради на първия и купон, когато беше на 3.5 месеца. Спа през почти цялото време, а после игра с гостите. Но това беше през юни и нямаше толкова много вируси. Беше най-малкото бебе, а купона беше за 1-вата годинка на домакина. Навсякъде щъкаха дребосъци и беше много весело. Само че гостите бяхме само майки и татковци и само гордата баба на рожденника.

# 10
  • София
Аз не бих я завела на такава сбирка дори и сега когато сме на почти 10 месеца. Най- вече заради грипавото време. Има една приказка- Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

# 11
  • София
ако бях аз.. там сме със сигурност!

# 12
  • София
Аз не бих завела Ники.Не заради болестите.Просто той си е магаре.Ще се посмее, ще поиграе, пък като писне, като се разциври - ще развалим празника Sad Знам си го аз.......

# 13
  • Кори Селести
нашите ги водим навсякъде... пък и да не ги водим в нас постоянно има хора, та все тая:)
мисля, че им харесва, когато има повече хора...Елина много се забавлява, а Диана ги гледа ококорено и като и писне просто си заспива...

Много си зависи от детето, де.... Далече ли е това гости?
Може ли да отидете с нея, пък ако не и хареса и много плаче да я връчите на някоя баба и да се върнете???

# 14
  • out of space
Аз не бих я завела, много е мъничка и едва ли нещо ще разбере, пък ако лепне някой вирус само ще се обвиняваш после. Има време за такива сбирки.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт