Как бихте постъпили вие?

  • 1 535
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
След около 2 седмици племенничката ни има рожден ден /2г./. На партито ще има майки с дечица, като броя на бабите и лелите ще е преобладаващ. Ако отида с Ния тя ще е най-малкото бебе там. Чудя се да я водя ли или не. Едно заради многото хора и грипавото време и друго, че незнам как ще се държи. Напоследък е станала, като лепната за мен, щом някоя баба дойде и тя направо почва да пиши, newsm45  ама такъв рев му удря, че да и се чудиш. Когато отива да спи при баба си, след нощувката всичко е Ок - весела, смее се, дори не се плаши така от други хора - вероятно, защото там има много, но ако я заведа и писне - то е ясно какво ще е за нас ама и на хората партито може да развалим...та се чудя а с Ния или без Ния Thinking

# 1
  • Мнения: 246
Колко ти е голяма сладураната?

# 2
  • Мнения: 3 926
По-добре без Ния, че верно е много грипаво. Освен това по-малките деца обикновено реагират добре на бебета - радват се, ама по свой си начин - влизат в количката, искат да "хранят" бебето. Очите ти трябва да са на 16 и да не изтърваш от поглед бонбочето Grinning Аз така на две години съм закачила мартеничка на братовчед ми, който е бил на 3 месеца. Справила съм се страхотно, но можеше и да не се справя Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 521
Моите бяха на рожден ден преди 2 седмици имаше 50 човека (големи + деца ) на 60 кв.м. - прекарахме си супер, Плами почти го проспа, а Цвети премина през около 10 чифта ръце и раздаваше усмивки. Моето мнение е води я, точно, защото е като лепната за теб - да свиква, да контактува и с други хора, а за вирусите, то ако има да става и тати от работа може да го донесе  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes . Това си е лично мое мнение.
Нека се изкажат и мами с по-голям стаж  Laughing .

п.с. после спаха като утрепани, може би вследствие на емоциите  Laughing, а големите деца хич не им обърнаха внимание, само в началото гледаха странно как така са 2 бебета в една количка

# 4
  • Мнения: 3 211
Аз мисля, че много ще й хареса, а и ако има момиченца, те много обичат бебета, ще има постоянно внимание, само трябва да се съобразиш с режима й на спане и хранене. Аз Габи съм я водила по много гостита, много се кефеше. А иначе ревеше от свекърва ми, когато сме трите. Като порасна свикна горе-долу, все още не съвсем, но като малка много ревеше от нея, като си тръгнеше много се разстройваше.
Така че смело я води, естествено ако видиш, че не е в настроение ще си тръгнете. Вържи й нещо против уроки, после й измий хубаво очите, ако имаш със светена вода

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Аз не бих я водила, не съм привърженик.......
Май е по-добре детето ти да е спокойно. Дъщеря ми като беше малка съм се въздържала от такива сбирки, по-точно нея не съм явзимала с мен.

# 6
  • Мнения: 246
Цитат на: very_nice
Аз мисля, че много ще й хареса.........
Така че смело я води, естествено ако видиш, че не е в настроение ще си тръгнете. Вържи й нещо против уроки, после й измий хубаво очите, ако имаш със светена вода

И аз така бих те посъветвала. аз моята сладурана навсякъде съм я водила.

# 7
  • Мнения: 2 258
Аз също се въздържам от сбирки с много хора.Страх ме е от болести.Като стане по-голяма ще си наваксваме;)

# 8
  • Мнения: 277
Аз бих завела деттето си и съм го правила много пъти, не се притеснявай от грипавото време и други подобни, причини винаги ще има за и против. Според мен за детенце ще е едно ново преживяване и ще започне да свиква с повечко хорана едно място.
Най доброто за твоето дете е това което ти си убедена в сърцето си че е правилно.
Целувки на Ния

# 9
  • Мнения: 1 289
Ние заведохме Ради на първия и купон, когато беше на 3.5 месеца. Спа през почти цялото време, а после игра с гостите. Но това беше през юни и нямаше толкова много вируси. Беше най-малкото бебе, а купона беше за 1-вата годинка на домакина. Навсякъде щъкаха дребосъци и беше много весело. Само че гостите бяхме само майки и татковци и само гордата баба на рожденника.

# 10
  • София
  • Мнения: 985
Аз не бих я завела на такава сбирка дори и сега когато сме на почти 10 месеца. Най- вече заради грипавото време. Има една приказка- Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
ако бях аз.. там сме със сигурност!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не бих завела Ники.Не заради болестите.Просто той си е магаре.Ще се посмее, ще поиграе, пък като писне, като се разциври - ще развалим празника Sad Знам си го аз.......

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
нашите ги водим навсякъде... пък и да не ги водим в нас постоянно има хора, та все тая:)
мисля, че им харесва, когато има повече хора...Елина много се забавлява, а Диана ги гледа ококорено и като и писне просто си заспива...

Много си зависи от детето, де.... Далече ли е това гости?
Може ли да отидете с нея, пък ако не и хареса и много плаче да я връчите на някоя баба и да се върнете???

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз не бих я завела, много е мъничка и едва ли нещо ще разбере, пък ако лепне някой вирус само ще се обвиняваш после. Има време за такива сбирки.

Общи условия

Активация на акаунт