Обаждате ли се?

  • 4 028
  • 62
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 352
Имам питане към татковците.
Обаждате ли се вечер на жените си да предупредите, ако ви се налага да закъснеете?
Ако не - защо?

# 1
  • Мнения: 61
Аз имам един много гаден навик. Когато съм на работа или по ангажименти и ми се наложи да закъснея си се обаждам да предупредя, но ако излизаме някоя вечер с приятели и кажа, че ще се прибера към 00;00 - 01;00 редовно си закъснявам до 02;00 - 03;00 часа ама и не се обаждам да кажа  #2gunfire
съответно после си понасям лошите погледи ама пак си ме обичат де   bouquet

а защо не се обаждам ли ? ... абсолютно нямам никаква идея защо не го правя, при положение, че спокойно мога да предупредя, че ще се прибера по - късно и всичко ще е наред ... ама не го правя ... що? не знам ... не мога да намеря обяснение в черепната си кухина  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Мерси dope_hat.
Моя мъж прави същото, казва че ще закъснее 1 час, а се прибира след 5 без да се обади.
Нали се сещаш "болния женски мозък" какви картинки почва да си рисува...  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 268
Моя понякога се обажда,друг път не.Някой път го чакам за вечеря,вися и се чудя къде е,накрая му звъня,той седнал на биричка с приятел.Друг път сам се обажда и си казва.Мъжки му работи.

# 4
  • Мнения: 61
да да, аз съвсем ясно осъзнавам, че по този начин половинката ми се притеснява за мен и не желая да го допускам ама ето ... допускам го. Обещавам тържествено да се обаждам вече Simple Smile

ама може би се получава така, че като седнем на биричка и му лепнем един хубав разговор и докато се усети човек то станало 03;00 примерно и айдеееее газ към къщи. Поне при мен е така в 99% от случаите Simple Smile

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моя съм го научила винаги да се обажда. Щото иначе аз му звъня Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 495
Моя съм го научила винаги да се обажда. Щото иначе аз му звъня Mr. Green
Същата съм и аз LaughingАко не ми се обади, голям терор пада след това Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 517
Моя нпринципно се обажда. Аз също. Но и двамата по негласно споразумение никога не казваме в колко ще се приберем - ориентировъчно понякога... В крайна сметка какво значение има дали ще се прибере в 01.00 или в 03.00?  newsm78 За мен е все тая

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Моя съм го научила винаги да се обажда. Щото иначе аз му звъня Mr. Green
Същата съм и аз LaughingАко не ми се обади, голям терор пада след това Mr. Green
Как успяхте бе мацки??? Аз толкова години се боря и тц...

# 9
  • Мнения: 819
Обажда се винаги, както и аз.Друг е въпросът, че, ако каже 19-20ч, аз си знам, че ще се прибере поне 1-2 часа по-късно /примерно/. Аз пък гледам изобщо да не казвам точен час-само уточнявам дали ще се прибера рано/преди 12/ или изобщо да не ме чака  Mr. Green И така е по-добре,че като се знам каква съм,изобщо не усещам кога е станало 3-4 сутринта... Blush Мъжът ми е по-съвестен в това отношение  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 164
обажада се и без да закъснява Grinning

# 11
  • Мнения: 352
Това със забравянето е от нещата,които най -много ме дразнят!
И съответно точно на мен ми се падна такъв мъж.
АЗ крещя че много съм се притесила,той се извинява и така всеки път...
Аз обаче като излизам съм горе долу точна,освен в много редки случаи ,когато закъснявам нарочно без да се обадя за да види какво ми е на мен като го чакам
 Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 35 919
Моя съм го научила винаги да се обажда. Щото иначе аз му звъня Mr. Green
Peace и аз

# 13
  • Мнения: 2 270
В това отношение съм много безотговорна  Embarassed- просто забравям да звънна, да не говорим пък за обявяване на точен час за прибиране, докато той винаги звъни и казва, че ще закъснее, съобщава и час, а ако ще закъснее и след този час, пак се обажда Grinning

# 14
  • Мнения: 711
винаги се обажда  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт