Къде слагате парфюма си?

  • 3 067
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 622
На китките пръскам, малко в деколтето и накрая пръскам във въздуха и минавам през парфюмният облак  Wink

# 17
  • Мнения: X
китките от вътрешната страна и между гърдите - от топлината се носи аромат около мен Grinning

# 18
  • Мнения: 1 941
На шията, китките, вътрешната страна на лактите, за финал пръсвам във въздуха над главата ми, за да ухае и косата !  Flutter
и аз така.Направо се обгазявам цялата.
ако не се напръскам навсякъде  и не са самозадуша, все едно не съм се парфюмирала 
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 10 758
На шията, китките, вътрешната страна на лактите, за финал пръсвам във въздуха над главата ми, за да ухае и косата !  Flutter
и аз така.Направо се обгазявам цялата.
ако не се напръскам навсякъде  и не са самозадуша, все едно не съм се парфюмирала 
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Нали, направо се препарираш Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 424
Пръскам на врата, на китките и понякога по косата  Peace

# 21
  • Мнения: 2 255
шията и деколтето  Peace, на китките понякога като се сетя и най-вече като ми предстои "пъхане" в градския транспорт...  Rolling Eyes та да си пътувам с ръка на носа  hahaha

# 22
На шията, китките, вътрешната страна на лактите, за финал пръсвам във въздуха над главата ми, за да ухае и косата !  Flutter
и аз така.Направо се обгазявам цялата.
ако не се напръскам навсякъде  и не са самозадуша, все едно не съм се парфюмирала 
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
                                                                                                                                                                                                      smile3521 newsm10

# 23
  • Мнения: 1 157
Пръскам се на шията, китките и косата.
и аз така Two Hearts

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Около ушите,шията,китката разтърквам в другата, върху торса и един облак във въздуха,под който минавам Laughing.Ама пръскам от 20-30см.

# 25
  • Мнения: 11 505
Първо на шията,а след това пръсвам във въздуха и преминавам през облачето от парфюм.

# 26
  • Мнения: 4 053
на шията а понякога и на косата

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Около ушите и шията. Понякога и на китките.

# 28
  • Мнения: 27 524
Зад ушите, в косата и на двете китки.
Ама като бях по-бедна, слагах само малко зад ушите, не бях толкова разточителна  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 380
Не се препоръчва да се пръска там, където ароматът има вероятност да се изкази. При някои хора това е задната част на ушите, където често има по-засилена секреция на мастни жлези...или по шията ако човекът се поти...Лятото тези места е по-добре да се избягват.

В различни случаи аз лично нанасям различно. Зависи и от парфюма. По-силни парфюми предпочитам да нанасям по-далеч от лицето. Зимата ако съм с пуловер или кожена дреха с косъм често нанасям и там ако желая да се задържи по-дълго. Нож с две остриета- някои парфюми нямат отпиране. Sad

Обичам да нанасям парфюм по деколтето стига да няма опасност аромата да ме задуши. Понякога правя "облаче" и се пъхам в него (зависи от парфюма). Друг път и една капка на китката е достатъчна. Количеството оперделям така че аз самата да се чувствам комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт