Занемарихте ли се след раждането?

  • 2 989
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Здравейте!
Не знам как да започна. Преди да родя не пропусках седмица без фризьор и козметик, нито ден без да си лакирам ноктите, нито час без да си погледна как ми е червилото... Сега обаче е съвсем различно. Косата ми е вечно на "балерински" кок, защото всеки неволно изпуснат косъм е безмилостно отскубнат, ноктите ми са до дъно изрязани, със стърчащи кожи по пръстите от непрекъснато миене със сапун, ходя без грим, защото Мартин вече си маже ръцете по лицето ми, и ме е страх като ги лапа после да не се натрови с някоя помада. За облеклото да не говорим-пробвах да изляза на разходка с високи ботуши-то не става-докато я вдигам тая количка почти си счупих тока...Сега съм с анцунг и маратонки. ДА, очаквах всичко това, ЕСТЕСТВЕНО, че си заслужава! Само като си погледна прекрасното  момченце, и спирам да мисля за всичко гореизброено. Ама освен майки, нали сме и жени. Не стига, че всяка вечер заспивам, кърмейки малкия, не готвя, само гладя и мия със стирка-останалото таткото го прави, пак не ми стига времето(може би трябва да уточня, че ми е много ревливо и незаспиващо детенцето...). Почвам вече да се притеснявам докога този чудесен човек до мен ще ме изтрае такава занемарена. Ще се намерят хора да кажат, че за всичко си има време, въпрос на организация е-да, и аз така мислех като гледах майките от балкона да си разхождат децата в градинката по терлици, анцунг и чехли... Ама сега като ми е на главата...Вие как се справяте?

# 1
  • Мнения: 326
Аз съм в същото положение, но се надявам като поотрасне малко всичко да си дойде на мястото

# 2
  • Мнения: 1 701
И с мен е така /ако това те топли поне малко  Wink/, въпреки че детето ми не е от ревливите. Особено първите 3-4 месеца... ужас, не искам да си спомням...  #Cussing out Не можех да се организирам за нищо!  Crazy Все още косата ми е вързана, защото е изтощена и се сипе на кичури навсякъде, а навън задължително съм със шапка с козирка, за да не ме докопа диваненцето като го взема на ръце!  Heart Eyes За козметик и фризьор да не говорим... за каквото остане време вкъщи - това е. Лак не знам какво е от 1 година!  Sad Обаче усещам как нещата се променят лека-полека... вече влизам в час бавно, но славно...  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
на фризьор винаги съм ходила за подстригване и рядко за прическа - харесвам коса а ла мег райън.
също така харесвам къси, добре оформени нокти. винаги (и преди и след двете бременности) съм си мила ръцете често и със сапун, както и след всяко миене мацвам по малко крем.
гримът ми се изчерпва с червило, спирала, рядко пудра и сенки, освен ако няма някакъв основателен повод.
облеклото ми е според случая и мястото, където отивам. чехли ползвам, само за да сляза до мазето, най-много до дворната врата да отида с тях. на улицата излизам винаги с подходящи обувки.
пазаруването и готвенето са въпрос на добра организация.

та в този ред на мисли не мога да кажа, че двете раждания са променили нещо във вида и навиците ми. може пък винаги да съм си била занемарена newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 5 755
позната история Confused

# 5
  • Мнения: 2 159
същата работа, само до фризьора се докопвам и то не особено често Confused
но просто нямам сили да се лакирвам често, да се мацам с разни кремове, да се гримирвам...
малкото време дето ми се отпуска искам само да се изтегна пред TV-то и да не правя нищо Blush
надявам се да живна малко, че така хич не се харесвам

# 6
  • Мнения: 1 896
Грим никога не съм носила, фризьор и козметик веднъж месечно и преди, и след раждането. Високи токове слагам само в абсолютно краен случай, то е мазохизъм за мен. Най-големият проблем ми беше и още е, че нямам никакво време за пазаруване на дрехи. Но бебо попорасна и нещата са малко по-добре.
Чудесният човек що не подондурка бебето, за да отидеш да прекараш малко време само за себе си, както на теб ти харесва?

# 7
  • Мнения: 227
  В началото и аз бях така не можех да смогна със нищо,но успях да си организирам нещата.И даже ми остава свободно време.И аз също преди ходех всяка седмица на фризьор и се гримирах с доста грим,но сега косата изглежда добре и с някоя маска на бързо и с по малко грим изглеждам също добре,вярно не си оправям маникюра толкоз често ,но и за него се намира време.Важно е да си организираш времето! newsm10

# 8
  • Мнения: 439
Аз също съм съпричастна.Надявам се скоро това време да отмине.Ставам нахлузвам анцунга и ....днешния ден ще е като вчерашния
Какви фризьори,какви сушоари ,кви пет лева
Аиде да използваме хубавото време и да дишнем малко чист въздух

# 9
  • Мнения: 446
Аз пък мога да кажа че си изглеждам по същият начин както преди,е верно аз нямам маникюр  но и не харесвам,косата ми си е супер и винаги успявам да се поддържам добре и да се гримирвам и обличам като хората .но просто не рубувам на тези методи да гладя като смаяна или да изварявам  всичко ,засега се кърмим само и детенце си расте здраво и щастливо както и аз съм ок.просто отделяйте време за себе си повече не ставайте майки маниячки.Не си променяйте начина на живот тотално заради бебето,за да може и вие да сте щастливи.

# 10
  • Мнения: 4 406
о да , много се бях занемарила- излишни килограми, небоядисвана с месеци коса, никакъв маникюр... добре , че беше лято, иначе сигурно и краката нямаше да си бръсна  Embarassed Embarassed

# 11
  • Мнения: 46 511
Ами явно си имала повече време, аз пък се прибирах само да се хвърля на леглото и после пак на работа, преди детето определено бях по-занемарена  Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 5 755
Аз пък мога да кажа че си изглеждам по същият начин както преди,е верно аз нямам маникюр  но и не харесвам,косата ми си е супер и винаги успявам да се поддържам добре и да се гримирвам и обличам като хората .но просто не рубувам на тези методи да гладя като смаяна или да изварявам  всичко ,засега се кърмим само и детенце си расте здраво и щастливо както и аз съм ок.просто отделяйте време за себе си повече не ставайте майки маниячки.Не си променяйте начина на живот тотално заради бебето,за да може и вие да сте щастливи.
Браво на теб!  Peace Аз не съм майка-маниячка, но наистина нямам време за почти нищо друго. Радвай се, че бебето ти е по-спокойно, ние почти цял ден сме на ръце, откакто почнаха зъбите, а и нощем не спи - нямам сили за нищо.

# 13
  • Мнения: 1 382
Аз съм в същото положение, но се надявам като поотрасне малко всичко да си дойде на мястото
Така е, всичко си идва на мястото с времето Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 026
Да! Намирам време преди излизане да се гримирам за 2-3 минутки и това е...

# 15
  • Мнения: 1 138
Определено ДА. Flushed
Освен  badscale излишните килца, не съм ходила на фризьор от.... и аз не знам вече от кога. Сега само тичам на работа, от там в къщи и се почва prostor clean clean
breastfeeding 1dishes после си лягам уж да спя, ама не Вики си ме събужда многократно. Сутринта едвам отлепям, тръгвам на работа и вечерта като се прибера пак се почва отново. Инак през деня свеки го гледа ама това е оправдание да не върши другите неща. И нямам никакво време за себе си.

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз съм така, с лека завист гледам изрядните маникюри на момичетата по улиците, това ми липсва и искам и аз да се лакирам, но няма кога да чакам да съхне, а и като се намажа до края на деня ще е излющен лака. За козметик нямам време и за това определено страдам, но надявам се като поотрасне да ми остане време и за мен.

# 17
  • Мнения: 999
определено съм се занемарила, но поне за фризьора нямам проблеми защото майками е такава.

# 18
  • Мнения: 2 047
  Даа, с дете времето става драстично по-малко.Към 7-8 месец започнах да се гримирвам по най-бързия възможен начин, преди някой да ми е прибарал гримовете. Лак и прически правя вечер. Облекло и обувки - най-бързото за обличане и удобното за ходене. Grinning

# 19
  • Canada
  • Мнения: 649
Темата е наистина много наболяла за всички наскоро раждали жени. Аз за момента не мога да се оплача за това, само защото си взехме бавачка и аз ходя на работа. Но докато бях три месеца вкъщи и глидах бебето беше абсолютно същото. сега като си погледна снимки от този период не мога да повярвам че съм аз. Но с бавачка и на работа е съвсем различно - има време и за фризьор и за всичко...

# 20
  • Мнения: 5 178
Занемарена история съм и аз.. единствено се добирам до фризьор, за маникюра - нямах и преди да забременея.. козметика ми липсва определено

# 21
  • Мнения: X
Точно обратното е при мен. Изключително много държа на външния си вид, особено когато съм със ссъпруга си, или пък просто когато съм щастлива! Много се поддържам и смятам че това е от изключително значение за една жена и майка преди всичко. Още повече, когато почти всички ми казват че съм се разхубавила, че изглеждам страхотно и т.н. Това е още повече стимул.

# 22
  • Мнения: 712
О-о-о-о, да! Така се занемарих, че не можех да се гледам. И сега не съм кой знае каква грижовна за особата си, но поне почнах да посещавам фризьор, козметик. Купих си някоя и друга дрешка чак на втората година.  За самочувствие си купих много секси бански още на 20-я ден, след като родих. Е, не го облякох веднага, но поне си го купих.
С диета и упражнения се заех едва преди 7 месеца. Естествено, когато излизам с детето, е невъзможно да съм 100 % елегантна, защото трудно се тича на токчета.

# 23
  • Мнения: 4 668
В началото е така , спокойно ... лека полека нещата ще си влезят в нормалните рамки  Hug
Също съм с изрязани до дъно нокти , също косата ми е на опашка ... няма друг начин , но гледам винаги да съм в приличен вид . Купих си за в къщи готини анцузи , за навън разни дънки с ниски ботуши и пак се чувствам добре ... Аз вече ходя и на работа , така че няма как , трябва да изглеждам добре , но определено съм в спортен стил , все пак сме майки  Wink
Може да изглеждаш добре и без да ходиш всяка седмица на фризъор и маникюр , просто си намери твоя начин  Flutter

# 24
Да,но след като започнах работа имах време и за себе си.

# 25
  • Мнения: 1 058
Да си призная почти не ми остава време за фризьор, камо ли нещо друго. Познато ми е това зе неспящото ревливо бебе. Мойто поотрасна, но продължава да реве, а сега и тича много. Надявам се скоро да намеря начин да се организирам.

# 26
  • Мнения: 811
Не,ама аз и преди и сега съм си малко джаста-праста...не се гримирам,косата на опашка или пусната...само вече не нося толкова често поли,защото малкия ги смъква  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 081
Благодаря ви а отговорите-явно не съм само аз. тайничко завиждам на майките, които успяват. Явно проблема е в организацията на времето. Странно-до 9тия месец включително ходех на работа и събота, постоянно в командировки, справях се с къщната работа, дори и готвех, и просто изглеждах перфектно(е, доколкото имам физически данни за това де:) как успявах тогава-не знам, може да съм си сменила "тертипа" на организация:) Поне с килцата се справих след раждането.
Пожелавам на повече майки(включително и на себе си) да успяват да са както всеотдайни майки, така и прекрасни жени!

П.П. Относно помощта на чудесните хора до нас, отмяната им, за да имаме време за себе си-това е идея да се отворят нощни центрове за красота за жени, които само късно вечер не са сами!

# 28
  • Мнения: 727
Благодаря ви а отговорите-явно не съм само аз. тайничко завиждам на майките, които успяват. Явно проблема е в организацията на времето. Странно-до 9тия месец включително ходех на работа и събота, постоянно в командировки, справях се с къщната работа, дори и готвех, и просто изглеждах перфектно(е, доколкото имам физически данни за това де:) как успявах тогава-не знам, може да съм си сменила "тертипа" на организация:) Поне с килцата се справих след раждането.
Пожелавам на повече майки(включително и на себе си) да успяват да са както всеотдайни майки, така и прекрасни жени!

П.П. Относно помощта на чудесните хора до нас, отмяната им, за да имаме време за себе си-това е идея да се отворят нощни центрове за красота за жени, които само късно вечер не са сами!
при мен е обратното така си пилеех свободното време,а сега съм достааа по-организирана,нито готвех,за чистене е ясно,но определено майчинството има благотворен ефект върху мен Peace,само че липсата на време САМО ЗА ТЕБ е явно всеобщ проблем
Идеята за нощен салон за красота е невероятна!!!! Laughing,само тогава мога и то след като го приспа..... Tired

# 29
  • Мнения: 1 028
Ами горе-долу беше така,но сега се "взех в ръце" и полека-лека започвам да ставам отново чоловек Mr. GreenМакар,че винаги съм си мислеля,че ако иамх край себе си свекърва,майка,баща или какъвто и да било жив индивид да помага поне малко,нямаше да изпадна зад борда Laughing

# 30
  • Мнения: 11 545
Да-а-а и при мен е така.Въпреки,че малката вече не е чак толкова малка не мога да открадна и половин час само за себе си,без да ми виси за крачола,да ходи след мен или да иска всичко,които е в ръцете ми.Какви прически,какъв грим?Просто нахлувам дънки и маратонки и хайде на разходка.Имам и голям син на който също обръщам внимание за уроците и домашните.В момента съм и баща и майка за децата и всичко в къщи чака само мен.А иначе много се възхищавам на жени,които успяват да се поддържат въпреки майчинството.

# 31
  • Мнения: 5 103
Грижа се за себе си още повече от преди раждането, много съм суетна.

# 32
  • Мнения: 1 013
Определено ДА, и много ме е яд на мене си!!! Добре поне, че с теглото нямам проблем! Но най- много ми тежи, че нямам време да спортувам!!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Единственият период, в който се бях позанемарила беше първият месец след раждането... Sick След това свикнах, колкото и да съм уморена, така да организирам времето си, че да успявам да се погрижа за себе си.

# 34
  • Мнения: 2 237
Занемарих се доста след раждането.Срам ме е от себе си.По-дебела съм с десет кила,ужасна съм.Не мога да се понасям...... Sick

# 35
  • Мнения: 5 622
И преди бременността, по време на нея, пък и след, съм абсолютно една и съща. Без абсолютно никаква разлика. КАкто преди съм пропускала да си лакирам ноктите, така го правя и сега(пък и не виждам нищо задължително нон стоп да съм с лакирани нокти на ръцете. Виж краката са изключение. Те са винаги лакирани!) Фризьор- същата честота, даже сега и по-често. Изобщо нищо не се е променило, ама нищо.... Wink

# 36
  • Мнения: 2 897
Не съм се занемарила,за мен едното няма общо с другото.

# 37
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мисля,че няма промяня във външния вид.Сега започнах да ходя по-често само с маратонки когато излизам с малката,преди почти не съм обувала.

# 38
  • Мнения: 2 673
В първия месец, просто нямах време за себе си. Сега си обнових гардероба, ходя на фризьор, козметик. Станала съм по-суетна.

# 39
  • Мнения: 5 393
Първите няколко месеца се бях позанемарила, да. Успявах единствено да се обезкосмявам и нищо друго. Постепенно се нагласиха нещата, малкия почна да има по-нормален и постоянен режим.И аз започнах отново да имам време за себе си. Е, не ходя всяка седмица на фризьор, но и няма нужда.Гримирам се, лакирам се понякога(не съм фен на лаковете много), парфюмирам се-както преди да родя.
Но на разходка с детето все пак си ходя с маратонки или ниски обувки-малко префърцунено и неудобно ми се струва да бутам количката на високи токове и да го гоня по площадките рискувайки да се пребия. Rolling Eyes Laughing

# 40
  • Мнения: 409
Според моята самооценка съм се занемарила, имам да свалям 5 килца, които дори и не се опитвам да сваля (за първи път съм "дебела" и не ми пука). Гримирам се рядко вече Shocked На козметик ходя (кола маска), само някоя събота на месеца и то ако съпруга ми не е на работа. Не купувам за себе си (не ми е кеф, докато имам тези 5 килца), купувам само за малката и ми е кеф, все едно съм купила на себе си Wink  Маратонките са непрестанна част от облеколото ми Laughing
През бременноста обаче бях свръх суетна  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 043
Не,дори се получи обратният ефект.Суетна съм и искам винаги да изглеждам възможно най-добре.А сега малкият ме стимулира и заради него както и за мъжо де се старая и грижа за себе си дори повече от преди Flutter

# 42
  • Мнения: 658
Днес да не е деня на депресираната жена? newsm78
Ооо, да  и аз съм от тях.Имам желание да оправя външния си вид, да ида на козметик, масаж, фитнес/всяка  седмица тръгвам Wink/, но... дойде ли вечерта.... smile3524Ряботя от 10 до 20 часа. след това минавам втора смяна - в къщи  feeding 1ironing newsm79 wash hang 1dishes, после трета смяна  sleepuu 1crib  sleepuu 1crib  sleepuu....

# 43
  • Мнения: 313
Първоначално да. Това, което  описваш според мен е често срещано състояние при майки с малки деца. В последствие всичко си идва на мястото особено като тръгнат на ясла или градина, тогава при желание се намира повече време за разкрасителни процедури. Поне при мен беше така.

# 44
  • Мнения: 252
Много бързо влязах в релси, единствено килцата ми бяха в повечко.Пет месеца след раждането всичко си беше на място.Не се оставяйте ежедневието да ви завладее, отделяйте време и за себе си  bouquet

# 45
  • Мнения: 2 849
Просто период .Всичко отминава и си влизаш пак в ритъм .Ще си намериш време за себе си .Първите 2-3 месеца ми бяха такъв хаос .Сега ,ако много бързам ,вързвам косата ,скачам в дънките и на разходка .Има дни ,в които имам повече време за всичко .Жертви ,няма как .Но в никакъв случай ,не съм съгласна ,че една жена като роди ,трябва да се занемари .

# 46
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не се занемарих, напротив.
Сега изглеждам даже по- добре отпреди да забременея дори  Blush
Иначе дори на изписването от болницата бях с грим и на висок ток. Период на занемаряване не съм имала нито за ден, без значение първия, втория или третия месец след раждането- нито веднъж не съм си позволила да излезна навън без грим, раздърпана и провлачена. Вкъщи- също  Peace
Въпрос на организация на времето е.

# 47
  • Мнения: 4 621
Абсолютно Не Naughty

# 48
# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
вече 7год съм се занемарила и няма изгледи да се оправя,защото ще дойде и другото бебче и май цял живат ще си ходя занемарена Joy

# 50
  • Мнения: 7 723
Никога не съм спирала да се поддържам, тъкмо напротив  Peace

# 51
  • Мнения: 795
Старая се да изглеждам добре всеки ден, но не винаги се получава - има дни, в които съм преуморена, има и такива, в които намирам повече време за себе си! За моя радост с всеки изминал ден вторите се увеличават!

# 52
  • Мнения: 1 146
След раждането малко се бях поотпуснала, толкова бях уморена и така се бях шашнала, че много много не обръщах внимание на външния си вид. След време си върнах килограмите, започнах да намирам време за фризьор, козметик.
Не се оставяйте ежедневието да ви завладее, отделяйте време и за себе си  
Добре казано!

# 53
  • Мнения: 3 268
о да , много се бях занемарила- излишни килограми, небоядисвана с месеци коса, никакъв маникюр... добре , че беше лято, иначе сигурно и краката нямаше да си бръсна  Embarassed Embarassed
Това вече е много лошо.Никоя жена не трябва да стига до там.Никога!

# 54
  • София
  • Мнения: 35 942
Не - нищо не е в състояние да ме накара да се занемаря.
 

# 55
  • Мнения: 4 428
Ами в това отношение не виждам да има особена разлика сега. Само дето вече доста трудно намирам време и място за тренировки, защото аз си ги правя в къщи, а малката щъка навсякъде. Но гледам вечер, като се прибере мъжо да отделя 30мин и за това. За жалост не винаги става. Но покрай това, че имам да свалям още поне 5кг от бременността си смених режима на хранене към по-полезен и балансиран, което си е плюс според мен попринцип.
Иначе точно тези дни седнах и се замислих, че не помня от кога не съм си купувала нещо и по този повод направих един шопинг уикенда. Отразим и се страхотно  Grinning И за моя изненада се набутах в панталон сам един номер над нормалния ми  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз сигурно ще всея смут сред младите майки, но да си кажа мнението.
Когато родих на скромните за днешно време 20г бях редовна студентка и макар и трудно успявах да съчетая ученето с новите задължения. Тогава не се запуснах, даже напротив, чувствах се и изглеждах добре, освен няколко трупнати килца, и бях страшно организирана.

При мен срива дойде четири години по-късно, когато след комоцио ми се наложи да си полежа вкъщи няколко месеца. Запуснах се страшно и физически и психически, вече две години се боря с проблема и осъзнах, че човек се запуска, когато е лишен от социалния живот който е свикнал да води.
Не детето ви е проблема, а стоенето вкъщи. Това демобилизира най-много.

Опитайте да си извоювате време само за себе си, време което да прекарате с приятели или сами, но сред възрастни хора, чиито теми за разговор не са свързани с деца и дом. Само така се излиза от кризата.

Успех!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 271
Изглежда всеки минава през такъв период - аз в началото се чувствах адски дебела, грозна, и нямах желание за нищо - пълна депресия, изпаднах в дупка. Но се амбицирах да сваля килограмите и всичко започна да си идва на мястото.
Надявам се този път да не стигам до такива моменти , но знае ли човек  Thinking

# 58
  • Мнения: 2 152
Не в никакъв случай Naughty
Даже напротив - през бременността не можех да правя много неща - не ми понасяше много грим, тренировки и сега правя всичко това с огромно удоволствие Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 3 677
Нито за миг!!!
Дори на изписването на сина си бях с грим и прическа,а не ми беше леко раждането
Единственното което още ме тормози са 2 килца в повече,които така и не успях да сваля #2gunfire
Стига да иска човек винаги ще намери време за себе си

# 60
  • Мнения: 10 758
Никога не съм се занемарявала.Дори и в болницата няколко часа след раждането се гримирах.Всеки месец се фризирам, ходя на козметик и т.н.

# 61
  • Мнения: 949
След раждането малко се бях поотпуснала, толкова бях уморена и така се бях шашнала, че много много не обръщах внимание на външния си вид. След време си върнах килограмите, започнах да намирам време за фризьор, козметик.
Не се оставяйте ежедневието да ви завладее, отделяйте време и за себе си  
Добре казано!
Peace

# 62
  • Мнения: 3 456


При мен срива дойде четири години по-късно, когато след комоцио ми се наложи да си полежа вкъщи няколко месеца. Запуснах се страшно и физически и психически, вече две години се боря с проблема и осъзнах, че човек се запуска, когато е лишен от социалния живот който е свикнал да води.
Не детето ви е проблема, а стоенето вкъщи. Това демобилизира най-много.

Опитайте да си извоювате време само за себе си, време което да прекарате с приятели или сами, но сред възрастни хора, чиито теми за разговор не са свързани с деца и дом. Само така се излиза от кризата.

Успех!!!
Тук съм много, много съгласна!!!
По темата - да, позанемарила съм се.

# 63
  • Мнения: 7 186
Не, напротив. Това си е до човек. Ако имаш нужната доза суета, нищо не може да те спре да се поддържаш.

# 64
  • Мнения: 5 362
Не,чак пък да се занемаря.
Грижа се, доколкото ми позволява свободното време.

# 65
  • Мнения: 1 101
Няма промяна при мен. И преди и след раждането винаги съм намирала време за себе си.

# 66
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз бях така, когато Давид беше малък, пригласях се само като излизахме с приятели, но в къщи.... вечно вързана на опашка (до първата му година ходих вечно така, иначе следваше оскубване на косата) с домашни дрехи без грим без маски, нямах нито време нито желание да се контя, мислех само за бебето. Сега нещата са по различни, остана ли си в къщи, пак съм с домашни дрехи, но правя разкрасителни маски...  Twisted Evil Още повече, че сме раждали... трябва да сме по красиви. Да не сме 2-ра класа хора я. Сега много се радвам, като ми кажат, че не ми личи че съм раждала.  bowuu

# 67
  • Мнения: 1 081
МНОООООООООООООООООООООГООООООООООООООООООООО съм благодарна на всички, участвали в темата! Самият факт, че има майки, които се справят(как-те си знаят) означава, че нищо не е непостижимо! Та аз от 2 дена се контя като излизам на разходка, и ходя по центъра на Варна, а не из квартала. Е, Мартин поревава по 10тина минутки, ама нали и той трябва да има самочувствие с красива мама:)И още нещо открих-докато го разнасям с кенгуруто из къщи, започнах да правя гимнастика-клякам, прави разни упражнения за крака-тонусът ми е различен доста:)Пък и като срещнах 10тина майки, сякаш слезли от кориците на списание-как да се оставя по анцунг, маратонки и неглиже?!

# 68
  • Мнения: 1 069
 Не бих казала точно занемарена, но в началото, когато тотално се промени дневният ми режим, бях объркана и не можех да намеря време за всичко.
 Но се постарах, възможно най- скоро да вляза в старите си дънки- направих го за 2 м. и никога да не излизам без червило или да ходя рошава в къщи.
 А късите нокти и ниските обувки са по- скоро необходимост, отколкото занемареност.

# 69
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
НЕ!
Напротив, старая се да изглеждам все така добре и като преди.
Нищо при мен не се промени, освен 2 кг., които все още не съм свалила.Но сега съм 50 кг. и не се притеснявам.
Винаги се гримирам, когато излизам навън, ходя на козметик, само не се лакирам, тъй като покрай бебето лака не се задържа.Но маникюрът ми е изряден.......

Общи условия

Активация на акаунт