за мамите от Пловдив 7

  • 9 711
  • 315
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Добре дошли в новата ни тема  Hug

Ето линк към старата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151121.0

Започвам с нещата които решихме на вчерашната среща :

1. За членството към ДБМ, всеки желаещ ще си попълни молбата, ще съберем готовите молби и ще намерим начин да ги занесем в София.
2. Покупките които предстоят да се направят с останалите пари от базара ще бъдат : пързалка за салона на дома в Зелениково и фолио за облепяне на мебели за дома в Наречен. Ще помоля който може да се включи в намирането на добри оферти и за двете покупки.
3. Предстоящите неща са : сортиране на дрехи на 12.01. в апартамента на Вяра, желаещите да се включат са добре дошли. Сортираните дрехи отново ще бъдат разпределени по възрасти и ще бъдат занесени в домовете : от 0 до 3г. в град Пловдив,  от 3 до 7г. в Зелениково и от 7 до 18г. в Асеновград.
4. Великденски базар в Пловдив няма да има.Ще има само Мартенски, тъй като имаме уговорка с г-жа Даниела Желязкова /кметица на район Северен/ да направим съвместна акция за събиране на дрехи,обувки, играчки и мартеници, за които ще ни отпусне безвъзмездно място на което да ги продаваме.За тази акция отново ще трябва да се включим всички със събирането на нещата, сортиране,описване на мартениците и тяхната продажба .
За Великденския базар, ако момичетата от София нямат нищо против можем да се включим в техния, като единият вариант е да съберем направените от нас неща и да ги изпратим, а другият да се съберем няколко човека и да отидем да продаваме на място.


# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито ни нова тема - нека е изпълнена с мноооого хубави неща както до сега Hug

# 2
  • Мнения: 335
честито ни нова темичка! приготвям се да пиша smile3508

# 3
  • Мнения: 236
Chestita nova temichka i az se prisaediniavam kam Jony neka e izpalnena samo s hubavi neshta.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 18:03 от vici_

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
И от мен глас за Миленка отговорник  Peace
/не мисля, че някой ще е против, но все пак пишете си мнението/ Grinning

# 5
  • Мнения: 88
И аз съм за Миленчето на нея от далече и личи че е отговорник   я виж колко неща успяхме да свършим заедно Mr. Green  Wink

# 6
  • Мнения: 6 206
Вики, нещо мен си ме изпуснала в списъка. Rolling Eyes
Не че съм от най-активните, но съм си участник...
Иначе да, много ясно и аз съм за Милена.

# 7
  • Мнения: 335
мисля, че съвсем естествено е да е Миленчето. thumbsup  Аз съм за нея. днес моите колежки са взели плата за чаршафчетата за Калофер, но  парите, които сме събрали  не са стигнали с 46лв., ако е възможно от касата да доплатим. Нора, ако ти оредиш нещо допълнително, ще ушием калъвки.

# 8
  • Мнения: 236
Kaspar izviniavam se, prosto po pamet go napisah spisacheto, kak da ne si aktiven uchastnik i ti si naravno s vsichki nas.
S koi nosehme minalata godina dreshki na socialno slabite. Ti si ot veteranite Simple Smile  bouquet

# 9
  • Мнения: 606
Здравейте мами!!!
Аз съм също за Миленчето - давам своя глас.

Ани, последно за колко метра плат да говоря!? Или да оставим за по нататък - да не си гърмим патроните. Да оставим за друг път и да питаме за по голям метраж!!! Става ли?

Чао от мен засега - отивам да се трудя  newsm78

# 10
  • Мнения: 335
Норче, според мен е най-добре да го оставим за друг път, както казваш "да не си гърмим партоните" #2gunfire

Моичета за петък за колко часа сутринта се разбрахме, че нещо се разсеях и забравих.  Embarassed Аз съм на лини сутринта за сортирането.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Норче, според мен е най-добре да го оставим за друг път, както казваш "да не си гърмим партоните" #2gunfire

Моичета за петък за колко часа сутринта се разбрахме, че нещо се разсеях и забравих.  Embarassed Аз съм на лини сутринта за сортирането.

Който може от 9ч. сутринта, а за работещите след 17ч.

За парите, бяхме говорили че ако не стигнат ще доплатим, така че няма проблем като се видим ще ти дам 46лв.

# 12
  • Мнения: 236
Nora 13 mi se obadi sutrinta i potvardi chlenstvo .

Pak da kaga spisaka go napravih po pamet, taka che ako ima lipsvashti ili netochnosti molia kazvaite.

# 13
  • Мнения: 6 206
Да, за 9 часа.
Аз най-вероятно няма да дойда, защото малкия още ми е болен и няма кой да го гледа.
Но ще помоля едно от моите момичета, не вярвам да ми откаже.
Ако не, ще дойда с него сигурно.
Ще видим, следобяд ще знам със сигурност.

# 14
  • Мнения: 341
Ето ме и мен най-после  Simple Smile

И аз съм за Милена  Peace
Съжалявам,че пропуснах срещата,а толкова я чаках  Sad но тепърва ни предстоят нови срещи  Wink
Момичета при мен има няколко чувала с дрехи донесоха ми ги.Може ли утре някой да мине през нас и хем да натоварим дрехите,хем и мен да вземе да дам едно рамо при сортирането.
А и имам да черпя   cook днес Кико е рожденик  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт