Интериорни врати

  • 8 021
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 144
http://www.slavianka.net/price_list.htm Тук ще се ориентираш най-добре. Нашите излязоха по около 350 средно на врата с естествен фурнир, но като гледам леко са вдигнали цените.

# 31
  • Мнения: 1 152
http://www.slavianka.net/price_list.htm Тук ще се ориентираш най-добре. Нашите излязоха по около 350 средно на врата с естествен фурнир, но като гледам леко са вдигнали цените.
Е как леко? Аз като гледам базовата цена само е 380 лв. за естествен фурнир. Та като се прибавят и другите неща отива 550 лв.....ужас!

# 32
  • Мнения: 144
От допълнителните неща ние доплащахме само за байц и изрязване на отвор за стъкло. Не сме слагали нищо друго. Дръжки си бяхме взели предварително от техникон -намерихме едни за 15 лева (алуминиеви, не са от месинг, но сме доволни)- за това и цените бяха прилични, но ако не се лъжа тогава старта на фурнированата врата беше 300-320.

# 33
  • Мнения: 1 893
Както е казала jmoto по-горе, гледайте рамката-трябва да е от плътна дървесина/визирам Карабулев/

# 34
  • Мнения: 22 530
аз поръчах една от Карабулев, пък да видим  Rolling Eyes
И аз оттам,доволна съм.Всичко,без дръжките ни излезе по 340лв на врата от естествен фурнир.

# 35
  • Мнения: 22 530
сега погледнах вратите на сайта и там се вижда луфта, но понеже са малки снимките и не се вижда примерно ключалката... уф незнам как да ти го обясня
При мен го няма това,но наистина една метална част на бравата се вижда отвътре,просто модела й е такъв,а те работят само с такива. Crazy

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И аз скоро трябва да поръчвам врати, но опреелено няма да са от Карабулев. Преди името беше равнозначно на качество, но сега не е така, останало е само името. Напуснаха най-добрите им работници, поръчките се връщат по няколко пъти, рядкост е да ти направят нещо от първия път без корекции.

# 37
  • Мнения: 3 640
На нас също ни предстои поръчка на врати. Обиколих доста фирми и не ми хареса нищо до сега.
Някои има ли отзиви за вратите на Солид 55. Нашата входна врата е от тях и сме доволни, но за интериорните не знам нищо, а и тук в шоу-рума си имат само входни и не мога да се ориентирам никак без да съм видяла на живо. Ще съм ви много благодарна, ако споделите. Благодаря!   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 152
На нас също ни предстои поръчка на врати. Обиколих доста фирми и не ми хареса нищо до сега.
Някои има ли отзиви за вратите на Солид 55. Нашата входна врата е от тях и сме доволни, но за интериорните не знам нищо, а и тук в шоу-рума си имат само входни и не мога да се ориентирам никак без да съм видяла на живо. Ще съм ви много благодарна, ако споделите. Благодаря!   bouquet
Аз съм виждала интериорните врати на Солид. Доста са добри, но за мен цената от 600 лв. нагоре не е приемлива и се отказах от техния вариант. Но качеството е на високо ниво, личи си професионализъм и естетика. Само да не бяха толкова скъпи...Все още търся фирмата с приемливо за мен съотношение на цена спрямо качество. Но може би ще трябва да направя компромис с качеството, просто ме принуждават за съжаление. Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 146
Ходихме в офиса на Зеток, вратите изглеждат много хубави и цената на интериорните е някъде около 240 лв.
http://zetok.com/
Ако ви интересуват блиндирани ние си поръчахме от Римини Ин /чакаме да ни я монтират и после ще дам отзиви/ намират се в мебелната къща в Люлин. Цените са много добри в сравнение с всички други фирми които обиколихме.
http://doorsbg.com/

# 40
  • Мнения: 3 640
Сасано, благодаря ти за отговора.  bouquet  И на мен ми се струват скъпи наистина, но всичко друго, което видях досега в диапазона 250 - 350 лв., никак не ми хареса. А може би производителите на вратите, които съм гледала не работят качествено...
Първоначалната ми идея беше да сложа на детската стая врата с чупещо крило, защото стаята е малка и така бих спестила място, но се оказа, че тук никоя фирма не може да ми изработи такава врата. В една от фирмите ми я предлагат с панти за гардероб и целият обков стърчи ужасно грозно, да не говорим, че едва ли ще издържи и 1/2 година с тия хилави пантички. Според тях нямало друг вариянт.  #Cussing out  Е, почти съм се отказала от тази идея, но поне се надявам да намерим качествена стандартна врата.
За спалнята сме предвидили да слагаме плъзгаща - тук нещата стоят мааалко по-добре откъм предлагане, но моделите са ужасно грозни. Така, че продължавам да следя темата с интерес.

# 41
# 42
  • Мнения: 1 152
Какви са впечатленията от тази фирма като цени и качество?Като гледам имат доста опит, означава ли че наистина си разбират от работата или вратите са между другите им дейности и само отбиват номера?

# 43
  • Мнения: 4 371
Ми дейностите са три - врати, прозорци и крепежи. Едва ли е отбиване на номера.
Като цени спрамо другите фирми не знам, но като качество за мен няма забележка Wink

# 44
  • Мнения: 5 539
а прозира ли светлина, щото ако е така ги убивам  #2gunfire

Ние сложихме врати от Карабулев миналото лято и наистина го има този луфт, около половин см. е, но за мен не стои дразнещо. Иначе вратата си има много хубаво гумено уплътнение и е абсурд да минава светлина. Друг въпрос е, че нашите са остъклени.
При нас възникна друг проблем. Около 2-3 месеца след монтажа вратите почнаха да не се затварят добре. По принцип трябва да може да се затваря само като я бутнеш с пръст, без да натискаш дръжката дори. А при нас се налагаше да ги затваряме със сила.
Много се ядосах и им се обадих, те дойдоха веднага, врътнаха леко пантите и проблемът се оправи. Казаха, че било нормално няколко месеца след монтажа да има нужда от регулиране на пантите. Само дето трябваше да ме предупредят да очаквам нещо подобно още при началния монтаж.
Бих снимала, за да онагледя за какво говоря, но фотоапаратът не ми е подръка.
А иначе вратите са много хубави и первазите са красиви и изобщо това беше най-доброто, което видях на пазара Peace

Общи условия

Активация на акаунт