Климатици

  • 1 391
  • 17
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 603
Моля ви за мнение на два модела климатици - посъвеветвайте ме кой да избера!FUJI модел RSA09LC/ROR09LC и PANASONIC SC/CU E9DKE.Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 711
Мъжът ми се занимава с климатици и каза,че няма особена разлика, тъй като на пазара повечето са китайски. Най-добри са японските, но цената е почти двойна, иначе може и Малаайзиски да гледате - доста по-добри са от китайските. Успех!

# 2
  • Мнения: 220
Чух някакъв лаф че някои замръзвали при ниска температура( - 20  май беше ),ама как точно се казваше тая екстра(да не замръзват де),не помня  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 53
В къщи сме с Панасоник инверторен - избобът си струваше  Peace

# 4
  • Varna
  • Мнения: 603
Благодаря ви

# 5
  • Мнения: 296
Ние сме с Panasonic -инверторен, Малоазийски. Мнооого сме доволни. Грешка няма. Миналата зима като паднаха температурите до -15 / -20 градуса не сме имали проблем с него, не е спирал да работи.
Но спреш ли се на Panasonic- задължително Малоазийски!!!  По- скъпи са, но има защо Peace

# 6
  • Мнения: 830
Ние сме с Panasonic много сме доволни и нашият е малаизииски,но сега са пуснали някакви японски страхотни са ама са цифра.

# 7
  • Мнения: 87
зимай "панасоник"-а , а ако имаш възможност си вземи "митсубиши"! Аз съм с такъв 15-ка и топли 3 стаи без проблем

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 07:19 от тонколона басова

# 8
за да ползуваш климатик и през зимата,задължително трябва да бъде инверторен.това означава,че издържа до минусови температури,горе-долу -20,-22.след това трябва да си изчислиш кубатурата на помещението.и да кажеш на консултанта в магазина,дали ще бъде за жилищна площ или за търговско помещение.а вече ако става въпрос за марката най-доброто в момента е mitsubishi.но то е много скъпо.а за двата модела,за които питаш по-добре си вземи panasonic(малайзийски).

# 9
  • Мнения: 620
Mitsubishi SunglassesНаистина са добри. Laughing

# 10
  • Мнения: 373
Ей мерсай за темата тъкмо и аз мислех да я пускам, че ние сме в дилемата какъв да е и дали да е.

# 11
  • Мнения: 461
Daikin Peace
Всички кораби са оборудвани с Daikin - японска технология, белгийско изпълнение, супер качество и дизайн, много екстри и адекватна цена - заслужава си парите! Mr. Green

 

# 12
  • Мнения: 87
много знаеш за корабите...  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 461
От плажа всичко се вижда Wink

# 14
  • Мнения: 87
От плажа всичко се вижда Wink
...аз като съм на плажа...и от тез женски дупета ми става толкова горещо..., че никакъв климатик не ме оправя... Wink

Общи условия

Активация на акаунт