Ще си махам космите на ръцете...

  • 8 361
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
От седмици ме гложди тази мисъл-гледам вече почти всяка жена се обезкосмява именно там.Не, че по принцип имам голяма нужда да ги махна, все пак са руси космите, ама някакси...не се харесвам тъй Rolling EyesТа се обръщам към вас-вие как си махате космите по ръцете-с ленти, кола-маска, епилатор?Горе-долу, кога порастват първите косъмчета и кой метод е най-неболезнен?
Благодаря ви мамчета  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 550
Ами с кола маската болката не е малка, но пък пък всичко става много бързо. Може първия път да си го направиш с кола маска и после да си ги поддържаш с епилатор...малко като набодат и хоп с епилатора  Simple Smile Така най-безболезнено ми се вижда. Аз така правя. 

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Кола маска. Не е болка за умиране.  Peace

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз се справям с епилатора.

Ама зимата ме мързи  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 186
С епилатор, моите са много малко.
Ама за сефтето отиди на кола, че с епилатора ще боли, ако са дългички. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 4 749
Козметичката ми ги маха, става страшно бързо, защото и моите са тънички и редки. Израстват ми чак след 2 месеца, а ги махам на около 3  newsm78

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз действам с епилатора,вече така съм изтръпнала че май не ме боли Laughing

# 7
  • Мнения: 2 663
Ами и моите бяха точно такива- руси, но факта, че ги има ме притесняваше, защото махам всичко от всякъде ( като не броим косата) и започнах и там  преди години.Ходя при козметичка на кола маска и съм много доволна, усещането е съвсем друго.

# 8
  • Мнения: 5 317
епилатор.

# 9
  • Мнения: 1 339
 И аз ходя на козметичка да ми ги маха с кола маска вече не ме боли въобще, даже последния път ми беше толкова приятно, че ми се искаше да имам повече косми за да ми е повече време приятно  Grinning
А след това 1 месец нямам косми и после почват постепенно да растат та ня къде на 3-4 месец са ми израснали целите.

# 10
  • Мнения: 2 495
Благодаря ви за експресните отговори  bouquetЯсно е, вече-ще ходя при козметичката тия дни WinkЛошото е че тая кола маска много ме изнервя-по принцип ходя един път месечно за махане на мустачките и винаги ми потичат сълзи от болката.Би трябвало и аз да съм свикнала, вече 2 години си махам там космите....ама уви SadНе си и помислям каква болка ще бъде при ръцете...

# 11
  • Мнения: 7 723
Аз си ге махам с епилатор. Боля ме само първия път, вече не усещам нищо  Peace

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря ви за експресните отговори  bouquetЯсно е, вече-ще ходя при козметичката тия дни WinkЛошото е че тая кола маска много ме изнервя-по принцип ходя един път месечно за махане на мустачките и винаги ми потичат сълзи от болката.Би трябвало и аз да съм свикнала, вече 2 години си махам там космите....ама уви SadНе си и помислям каква болка ще бъде при ръцете...
Ами на триъгълника....Не сълзи, ами кръв ми тече  Grinning Чувствителната кожа никога не свиква с кола маската. Аз години наред обезкосмявам всичко, но ме боли като за първи път, включително и веждите когато си скубя. Но ръцете изглеждат кадифени и нежни, така че си струва. Успех!

# 13
  • Мнения: 372
И аз не свиквам с болката, но за ръцете продължавам да използвам епилатор - на 2-3 седмици  Peace

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тъкмо навреме ми дойде тази тема, и аз това си го мисля от 2 седмици Laughing. Реших първият път да отида на козметик, а после с епилатора.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
епилатор, поне може сама да контролираш бързината или да спреш ако те заболи...
Не е толкова ужасно след няколко проби... Wink

# 16
  • Мнения: 780
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .

# 17
  • Мнения: 528
Благодаря ви за експресните отговори  bouquetЯсно е, вече-ще ходя при козметичката тия дни WinkЛошото е че тая кола маска много ме изнервя-по принцип ходя един път месечно за махане на мустачките и винаги ми потичат сълзи от болката.Би трябвало и аз да съм свикнала, вече 2 години си махам там космите....ама уви SadНе си и помислям каква болка ще бъде при ръцете...

въобще не се притеснявай, на ръцете не боли като при мустачките...смело отивай на козметичка Peace
а пък ако  много те е страх, пробвай с крем Veet  Peace

# 18
  • Мнения: 5 622
И аз от сравнително скоро си ги махам. Не дразнеха, но от както и мъжът ми си ги маха и на ръцете, не върви аз да имам, пък макар и светли  Wink

Аз ходя на кола маска сравнително рядко- на около 1.5-2 месеца- едва като почнат да стават малко по-дълги и видими  Peace

# 19
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

# 20
  • Мнения: 5 622
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

Много си правя. Изключения правят тъмните жени, с черни косми по ръцете. При тях си е необходимост, от където и да го погледнеш. При нас, останалите е просто прищявка. И с косми и без, все тая, аз разлика в себе си не виждам  Wink

# 21
  • Мнения: 5 577
Много космат стана тоя подфорум - дупета, ръце.

По темата - аз ги махам от как прочетох тук, че се махали.  BlushПреди това на една форум среща запретнах ръкави и сериозно отправих въпроса дали има нужда да махам.  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 495
При нас, останалите е просто прищявка.
Именно, и аз така.В последно време ми е фикс идея даже-постоянно гледам на жените ръцете Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз си ги махам с епилатор. Боля ме само първия път, вече не усещам нищо  Peace
и пре мен #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Първите няколко пъти ходих на козметик, после вкъщи с епилатора.Не мога да чакам да пораснат за кола маска.
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .
Аз също го имах този проблем,но намерих тук във форума една рецепта за пудричка,която се приготвя в домашни условия и ми реши проблема.

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.
Не е точно така....аз съм нито светла, нито тъмна, но в 4 клас взех, че си обръснах ръцете Crazy...детска му работа, но от тогава станаха много гадни Sick. Скоро един приятел на мъжът ми си запретна ръкавите и забелязах, че ръцете му са съвсем гладки, каза че не си ги махал, просто нямал....от тогава са ме затресли едни комплекси и в най-скоро време ще ги махна.

# 26
  • Мнения: 10 758
Миналия месец го махнах за втори път(първия беше лятото).Изобщо нямах нужда, защото са руси, но ме дразнеха( що така и аз незнам).Сега ги погледнах, ми те изобщо не са пораснали.
А, забравих да кажа - махна ми ги козметичката с кола маска.
Беле, не боли изобщо кака. Wink

# 27
  • Мнения: 2 550
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

Ми не съм съгласна с теб. Аз си ги махам, защото си харесвам ръцете без косми...те са светли по принцип и все пак хич не ми липсват. Въпрос на вкус.

# 28
  • Мнения: 1 165
С кола маска.Боли, но само в първия момент и не е нещо непоносимо.Пробвала съм и сама с епилатор и ленти, но най-барзо става с кола маска при козметичката.

# 29
  • Мнения: 10 758
Мен не ме боли, а ме гъделичка.

# 30
  • Мнения: 7 430

И аз така Peace и мен ме гъделичка ...гъди...гъди  hahaha

# 31
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
С епилатора (него май само за ръцете го ползвам) Peace!

# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами най-добре с кола. Не че не боли...ама така става най-хубаво!

# 33
  • Мнения: 252
Първите няколко пъти ходих на козметик, после вкъщи с епилатора.Не мога да чакам да пораснат за кола маска.
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .
Аз също го имах този проблем,но намерих тук във форума една рецепта за пудричка,която се приготвя в домашни условия и ми реши проблема.
Molq te spodeli receptata, za6toto i az imam su6tiq problem(izvineniq za latinicata-imam problem s klavira)

# 34
  • Мнения: 811
С кола маска при козметичка. Не боли чак толкова много, резултата си струва  Laughing Ръцете стават толкова гладки и нежни  Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 3 816
Първите няколко пъти ходих на козметик, после вкъщи с епилатора.Не мога да чакам да пораснат за кола маска.
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .
Аз също го имах този проблем,но намерих тук във форума една рецепта за пудричка,която се приготвя в домашни условия и ми реши проблема.
Molq te spodeli receptata, za6toto i az imam su6tiq problem(izvineniq za latinicata-imam problem s klavira)
Рецептата я беше дала една мама  в темата за домашни рецепти за разкрасяване,но вече не си спомням коя беше.Хиляди благодарности от мен,защото от близо една година нямам никакъв проблем,иначе с какво ли не се мазах, резултата беше почти нулев.Та ето и рецептата: пудра за успокояване на зачервявания(от епилация,бръснене,стисната пъпка...):
топоцин-1бр.
сулфатиацол-1 пак.
сяра 1 с.л.
половин опаковка бебешка пудра
Всички продукти се купуват от аптеката и не са скъпи. Peace
Всичко се смесва добре,и се пудрите,не се маже с нищо друго.
Аз използвах шишенцето от бебешката пудра, понеже то ми беше удобно с дупчиците от горе,за по-равномерно нанасяне и смесих всички продукти в него.Наръсваш след епилация и разнасяш леко с ръка навсякъде.Дано помогне и на други хора с този проблем.  bouquetРецептата е дадена от козметик,така пишеше. Peace

# 36
  • Мнения: 511
И с епилатор, и с кола маска става - според личните предпочитания Peace Аз лично ги махам, но не много често и то единствено от пуста суета Laughing Иначе едва се виждат, тънки и сравнително светли са Flutter

# 37
  • Мнения: 2 849
С епилатор, моите са много малко.
Ама за сефтето отиди на кола, че с епилатора ще боли, ако са дългички. Wink
За първото махане на козметик за кола ,после можеш и сама ,като са по-къси .

# 38
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Не ги махай. Сериозно, ако са ти светли, редички и късички, по-добре не започвай с махането. Виждала съм такива на блондинки (естествени), които са им като мъхче. Аз ги махам с епилатор от години, но аз съм тъмна и косъмчетата ми въпреки, че са редки са черни и много ми се набиваха в очите Wink Сега обаче ми е станало като мания и само да изкочат малко и ги унищожавам. Имам чуството, че повече от преди се забелязват. Абе роб на космите си съм станала...крака, ръце, и други места, все нещо трябва да се обезкосмява Wink

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не си ги махам.Нямам нужда от допълнителни процедури Laughing.Не са ми нито толкова дълги или гъсти, нито тъмни, така че не виждам смисъл да си ги махам.

# 40
  • Мнения: 4 473
Аз не си ги махам.Нямам нужда от допълнителни процедури Laughing.Не са ми нито толкова дълги или гъсти, нито тъмни, така че не виждам смисъл да си ги махам.

И при мен са такива и аз не ги махам за сега. Rolling Eyes Не мога да си представя периодът на израстването - като започнат да никнат не бодат ли? Едва ли е приятно усещането да пипнеш набола ръка  Sick От колената на горе също не ги махам - и там са едва забележими, редки, тънки и светли. Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 8 505
Махам ги с епилатор.Толкова често,колкото и на краката.И моите са светли и редки,но колкото и да са малко,ме дразнеха.

# 42
  • Мнения: 4 621
Кола маска или епилатор Peace

# 43
  • Мнения: 463
кола маска или крем депилатоар. аз съм най-доволна от махането с крема, което е много странно, тъй като не съм от щастливките с руси и тънки косъмчета

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз не си ги махам.Нямам нужда от допълнителни процедури Laughing.Не са ми нито толкова дълги или гъсти, нито тъмни, така че не виждам смисъл да си ги махам.

И при мен са такива и аз не ги махам за сега. Rolling Eyes Не мога да си представя периодът на израстването - като започнат да никнат не бодат ли? Едва ли е приятно усещането да пипнеш набола ръка  Sick От колената на горе също не ги махам - и там са едва забележими, редки, тънки и светли. Rolling Eyes
Ако са премахнати  с кола маска,как ще бодат...
Боцкат ако са контрирани с бръснача...

# 45
  • Мнения: 252
qeleva, благодаря много за рецептата.Съжалявам за закъснението, но сега погледнах темата за отговори  bouquet

# 46
  • Мнения: X
Аз също използвам епилатор - първия път боля, но не колко то на триъгълника;)
Проблема ми е когато почнат да израстват - смешни са такива едни тук има - тук няма и малко врастнали...но с ексфолация и малко търпение всичко се оправя. После стават по - светли и тънки, но ако  зарежеш процедурата - след 2 мес. са си същите, както преди да започнеш някога - поне при мен:)

# 47
  • Мнения: 5 362
Аз не си ги махам.Нямам нужда от допълнителни процедури Laughing.Не са ми нито толкова дълги или гъсти, нито тъмни, така че не виждам смисъл да си ги махам.
И аз Wink.

# 48
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

# 49
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Махам ги с епилатор, не боли чак толкова. Всичко е въпрос на навик и уважение към тялото!  Mr. Green  Peace

# 50
  • Мнения: 511
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

Каква болка? Grinning В сравнение с кола-маска триъгълник тази болка ми се струва твърде поносима Laughing Аз ги махам докъдето има и къде що има Laughing Специално за ръцете ми се налага рядко, но иначе.... Crazy На корема нямам ooooh! Поне там да ми се размине Laughing

# 51
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох и аз отдавна се замислям и си мисля, че е крайно време.... Ама тази болка... аз с епилатор не мога да издържам на краката пък за там...  ooooh! Затова ползвам добрата стара самобръсначка, но пък за ръцете не става бре. И до къде ги махате космите? До лакатя или до горе? И няма ли някакъв по безболезнен начин? А на корема махате ли ги и как ги махате?

Каква болка? Grinning В сравнение с кола-маска триъгълник тази болка ми се струва твърде поносима Laughing Аз ги махам докъдето има и къде що има Laughing Специално за ръцете ми се налага рядко, но иначе.... Crazy На корема нямам ooooh! Поне там да ми се размине Laughing


Олеле за триъгълника ми се струва, че ще бъда като заклано прасе, писъци, кръв и сълзи. Не, не там със самобръсначка, че не се издържа. Пък и аз там махам всичко... ще изперкам.  Crazy
А на ръцете, до къде ги махат, до горе или до лакътя?
Абе аз на ръцете нямам много косми и не са много черни, ама се дразня, навсякъде няма косми само там да има. Много ми е грозно. Пък и гледам, че масово си махат и на корема, та и аз реших. Както казах, не ми харесва тук да има косми тук не.
 

# 52
  • Мнения: 811
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning

# 54
  • Мнения: X
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning
Ее- не е чак 1-2 месеца - по- скоро 3 до 4 седмици, но с времето оредяват и дори и да порастнат стават по -незабележими Grinning

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не ги махам,ама се замислям от лятото насам...обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.

Те и моите по прицип израстват подкожно, но ще пробвам пък и като си представя 1-2 месеца без косми...  Grinning
Ее- не е чак 1-2 месеца - по- скоро 3 до 4 седмици, но с времето оредяват и дори и да порастнат стават по -незабележими Grinning

Е все е нещо, нали оредяват и изтъняват, те ептен ще изчезнат.  Twisted Evil Зори, утре ще те разпитам за подробности.  Twisted Evil Ти къде ходиш да ги махаш, пак ли при същата козметичка, на която ми даде тел.?

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 13:11 от Tinka79

# 56
  • Мнения: 578
Аз съм с много бяла кожа, а и си имам повечко косъмчета на ръцете. Преди години ги изсветлявах с един продукт на Стреп, но щипеше ужасно, а и изчезна от пазара. После започнах с кола-маска и така и до днес. Ползвам тази в тубичките - Сара или Кара беше Thinking Става по-бързо, отколкото с епилатор според мен. А това за колко време ще поникнат според мен си е индивидуално при всеки.

# 57
  • Мнения: 891
Махам си ги с епилатор  Peace Много бързо и лесно става

....обаче като се сетя,че и на ръцете ще започнат да ми израстват подкожно  ooooh!...и се отказвам засега.
На мен на ръцете никога не са ми растяли косъмчета подкожно.  newsm78
На краката - да, но на ръцете - никога !

# 58
  • Мнения: 811
На мен на ръцете никога не са ми растяли косъмчета подкожно.  newsm78

Щастливка! Peace

Аз си махам косъмчетата на корема-по-точно линията под пъпа,не се врастват,а и много бавно израстват новите,а миналия месец си епилирах кръста  Crazy щот съм виждала мацки с дънки с ниска талия и космат кръст  Sick и  се загледах и в моите-тънки и светли,ама ги има ...обаче се опъпчих яко  ooooh!
Та напролет ще епилирам и ръцете и дано не се врастват  Praynig
Ох,тази суета  Crazy

# 59
  • Мнения: 2 495
Аз да ви се похваля-туко що се връщам от козметичката и познайте кой вече няма косми по ръцете PartyЧувствам се страхотно, а и да ви кажа не ме болеше чак толкова от колата маска.Айде и вие които искате да си махате космите, какво чакате-няма страшно WinkУспех!

# 60
  • Мнения: 10 758
Аз да ви се похваля-туко що се връщам от козметичката и познайте кой вече няма косми по ръцете PartyЧувствам се страхотно, а и да ви кажа не ме болеше чак толкова от колата маска.Айде и вие които искате да си махате космите, какво чакате-няма страшно WinkУспех!
А честито  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 492
Аз си ги махнах за първи път в девети клас . Много ми е приятно да си ги гледам такива гладички и без нито едно косъмче ... Зимата на моменти ме домързява ! Wink Но лятото задължително . Peace

# 62
  • Мнения: 1 069
Махам ги с епилатор.  Не съм от най-косматите, но честно казано първия път много ме боля, направо сякаш се бях изгорила, а до сега не ми е безразлично, не е като на краката. Но си заслужава, боли, не боли махам ги редовно.

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хей някой ще ми каже ли до къде ги махат????? До лакатя или до горе?

# 64
  • Мнения: X
Аз до лакътя. Нагоре ме боли повече с епилатора.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 381
На мен на ръцете никога не са ми растяли косъмчета подкожно.  newsm78

Щастливка! Peace

Аз си махам косъмчетата на корема-по-точно линията под пъпа,не се врастват,а и много бавно израстват новите,а миналия месец си епилирах кръста  Crazy щот съм виждала мацки с дънки с ниска талия и космат кръст  Sick и  се загледах и в моите-тънки и светли,ама ги има ...обаче се опъпчих яко  ooooh!
Та напролет ще епилирам и ръцете и дано не се врастват  Praynig
Ох,тази суета  Crazy
Аз не си махам космите на ръцете, честно казано. Ужасявам се, че могат да тръгнат подкожно да растат. ooooh! Пеперуна, опъпчила си се на кръста, чможе би, защото си ги махала за първи път. На мен, като ми ги махаха на корема миналия месец, заради операция, козметичката много я беше страх да не ми се образуват пъпчици и ме намаза с нещо доста мазно. Нямах пъпчици тогава, ама сега месец след колатакоремът ми е на едни мънички пъпчици, не червени, де. Може би защото мъхчето на корема ми пак тръгва да се появява...

# 66
  • Мнения: 811
Пеперуна, опъпчила си се на кръста, чможе би, защото си ги махала за първи път.

Да,за първи път ги махнах...Благодаря за успокоението  Peace
С постоянство значи  може и да се реши проблема,то сега като се замисля май като ги махнах от корема първите няколко пъти имах пъпчици,а сега няма...

# 67
  • София
  • Мнения: 1 621
Хей някой ще ми каже ли до къде ги махат????? До лакатя или до горе?

Аз ги махам с епилатор и над лакътя докъдето има. Peace

# 68
  • Мнения: 1 069
Махам ги и над лакета, въпреки че са много малки и малко.

# 69
искам да си махна космите на ръцете эащото са много и са черни  Embarassed но неэнам с какво и ме е страх после да не станат много по-дълги и гъсти какво да направя  Sad а чух че ставало с едно нещо неэнам как се каэваше дето се иэсветлява и косата с него ама неэнам  Sad Sad

# 70
  • Мнения: 1 540
искам да си махна космите на ръцете эащото са много и са черни  Embarassed но неэнам с какво и ме е страх после да не станат много по-дълги и гъсти какво да направя  Sad а чух че ставало с едно нещо неэнам как се каэваше дето се иэсветлява и косата с него ама неэнам  Sad Sad

Няма да станат по-дълги, нито по-нагъсто ще растат, нито по-тъмни ще станат. След като си махнах за първи път космите на ръцете с кола маска, те израстнаха по-къси.

# 71
  • Мнения: 5 713
С епилатор от самото начало. Махнах ги не защото е мода, а защото можех да бъда достойна конкуренция на мъжете. Окосмяването ми е повече отколкото трябва. С епилатора действам навсякъде, без триъгълника.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 825
Най-често ги махам с епилатор. Ако се улуча да съм при козметичката ми за други процедури - елиминираме и космите по ръцете Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 956
Ами и моите бяха точно такива- руси, но факта, че ги има ме притесняваше, защото махам всичко от всякъде ( като не броим косата) и започнах и там  преди години.Ходя при козметичка на кола маска и съм много доволна, усещането е съвсем друго.
Все едно аз съм го писала  Peace
От време на време само ,когато няма време за козметик през лятото и махам набързо с епилатора.

# 74
  • Мнения: 830
с кола маска не боли чак толкова Wink

Общи условия

Активация на акаунт