д-р Ирена Хасара

  • 44 230
  • 69
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте,момичета. Предстои слагане на шини на дъщеря ми и ми препоръчаха д-р Ирена Хасара -  стоматологичен център ул. Иван Вазов в София. Моля ви да споделите впечатленията си от нея като ортодонт и цени разбира се. Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 29
Здравейте,

И аз съм пациент на д-р Хасара  и съм много разочарована от непрофесионално отношение и некачествена работа. Да не говорим, че няколко пъти вече ми се случва да отида на преглед, а нея просто я няма Confused

# 2
  • Мнения: 1 784
Аз съм бил при нея на ортодонтско лечение и съм много недоволен.
Направи ми шина за изправяне на зъбите, като каза че мога да не я нося постоянно.
Ефекта беше нулев разбира се.

# 3
някои може ли да ми каже долу горе какви са цените при тази докторка Simple Smile
интересуват ме по специално металните брекети  Simple Smile
ще сам много благодарен ако някои ми даде информация

# 4
Здравейте, всички! От близо 7-8 години цялото семейство ползваме услугите на д-р Хасара. на двете ми деца им изправи зъбите със шини,  бяха още малки и проблема го позволяваше. Вече са на 16 и 14 години и не искат да чуят за друг зъболекар. Тя е невероятен специалист и човек и има страхотен подход към децата. При нея ходят и много ВИП пациенти /докато сме чакали сме ги засичали/, което също е доста показателно за нейните качества като стоматолог и ортодонт. Естествено ще има и такива злонамерени да пишат глупости по неин адрес, може  това да е и нелоялната конкуренция. Но мога да ви уверя, че който е отишъл при доктор Хасара е останал изключително доволен. Лично аз съм я препоръчала поне на 10 мои познати. На моя колежка, която е на 30 години й изправи зъбите с брекети и сега има холивудска усмивка. Така че не обръщайте внимание злонамерените писания, явно е някой злобар, който завижда. Тя е изключително приятен и сърдечен човек. така че ако ви трябва стоматолог или ортодонт тя е най-добрият избор! Успех!

# 5
здравейте  Grinning
Аз лично съм много доволна от д-р Хасара. Много приятен ортодонт и много добър специалист.
Аз бях с големи усложнения. Ходих на няколко места и просто като видяха снимката и решиха че няма да стане, а ако стане ще е за период от около 5-6 години. Имах 7 ретинирани зъба, като 5 от тях бяха ниско в долната челюст. При нея съм на лечение от 11.11.2007 година, по препоръка на един познат, и резултатите са невероятни. Препорчвам ви я!

# 6
За мен д-р: Хасара е щастливо попадение. На ортодонтно лечение съм при нея и съм доволна. Внимателна и отзивчива е. Никога не ме е върнала, когато и се обадя и винаги ме е вмествала в графика си. Естествено не съм злоупотребявала с това. Работи много добре, внимателна е и си разбира от работата това е моето впечатление. Нямаше как да не е така, ако всеки път в кабинета и не се засичам с още 3 -4 ма чакащи.
Не се колебайте, ако имате съмнения. Добът специалист е.

# 7
Здравейте на всички,
Искам само да споделя с Вас, че нося брекети от 2 години, като вече ми предстои сваляне на брекетите. Търсеният резултат е вече постигнат. Бях доста тежък случай - дълбока захапка, което наложи вадене на два четвърти зъба горе и два мъдреца отдолу. Цялото лечение си го проведох при Д-р Хасара и съм изключително доволна от нея във всякакъв аспект - и като професионализъм, и като отношение към пациента! Имам поглед как стоят нещата и в чужбина относно лечението с брекетите т.к. имам роднини живеещи извън България. мои братовчедки също носеха брекети - едната в САЩ, другата в Истанбул. Честно казано при мен ефекта е много по-добър! Да не сравняваме сега и цените в чужбина и тук. В България е толкова по-евтино! Спокойно мога да Ви уверя, че д-р Хасара е най-добрия избор в България, а и не само. Не случайно при нея ходят за лечение доста популярни личности, които много държат на визията си, не правейки компромиси с външността си и залагат на професионализма на Хасара. Ето, напр. съвсем наскоро докато чаках реда си, видях сред пациентите й и дъщерята на Цветан Цветанов - новият вътрешен министър! Наистина, можете да сте спокойни при нея!

# 8
  • Мнения: 1 416
На мен д-р Хасара ми се вижда много симпатична и приятна жена  -усмихната, ведра и изглежда като човек, който си разбира от работата. На живо нямам впечатления от нея, по телевизията съм я гледала като са я интервюирали и ми се прииска да отида точно при нея. След многото противоречиви отзиви за нея -  и положителни и отрицателни все пак си мисля, че трябва да отида лично и да се уверя къде е истината.

# 9
  • Мнения: 1
  Здравейте. Много съм  доволен  от услугите на д-р Ирена Хасара, която лекува дъщеря ми. Освен, че е очевидно много добър специалист, бях приятно изненадан от отношението  и подхода към детето, което е рядкост в днешни дни.

# 10
Здравейте.Попаднах случайно на коментарите,и не мога да разбера,каква е причината да бъде хулена (от някой съмнителни "пациенти")д-р Хасара,след,като имам лични впечатления от работата и,и мога да Ви кажа,че въпреки младоста и,е един маного добър специалист.Не искам да вярвам,че празните приказки написани по неин адрес,са от чиста човешка злоба,но в същото време нямам друго обяснение.Препоръчвам на всички,които имат необходимост от ортодонт,да се обърнат към д-р Хасара,и нека всеки,за себе си реши,и се увери,какъв добър специалист е.

# 11
Здравейте,искам да събудя темата отново,защото ми предстои избор на ортодонт.Чета много противоречиви мнения за д-р Ирена Хасара.Надявам се да се включат наистина хора,който имат преки наблюдения от работата й като ортодонт.

# 12
Здравейте, видях че темата за д-р Хасара е обновена. Бих искала да кажа,че от май миналата година съм при нея. Да, доволна съм защото винаги ме приема и не съм имала случай в които да ме върне. Но, нещото което не ми харесва е, че първо не си знае пациентите, и второ не съм сигурна, че знае какво ми прави със зъбите. Това което ми е странно, но няма кого да питам, може би някои от този форум, че брекетите не са залепени на една линия, тоест след изправянето става така, че няколко зъба идват по - надолу в редицата, а други по-нагоре. Просто не разбирам, може би не съм на ясно, но това не ми се вижда правилно. Другото което е, че не казва какъв е реда на лечението, винаги говори бързо, няма време и сякаш претупва нещата. Лично съм я хващала в това, че не знае какво ще ми прави, но е много за разказване. Та ако някой който се е лекувал при нея с брекети, може да каже дали и при него са били така залепени неравномерно.

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм пациентка на Д-р Хасара и като цяло мнението ми е много добро за нея. В началото зъбите ми изглеждаха ужасно, нямаше един прав и на мястото си. След около 10 месеца всичките ми зъби се подредиха като по учебник. След това почнахме да правим захапката, защото и тя беше в окаяно положение. И до  днес сме на този етап, но се оказа по-трудно. Все пак всичко зависи от човека, ако си упорит и носиш ластиците за захапката, няма как да не се наредят. Остава ми още малко (надявам се) и смея да кажа, че съм много доволна от лечението досега. Не е имало нито едно грешно движение, което да са направили зъбите ми, всичко, което ми правеше беше точно и навреме. За цените - за всеки е различно, зависи от случая, от това какъв тип брекети искаш ти(дали да са прозрачни или не), както и от времето необходимо за лечение. Все пак препоръчвам Д- р Хасара на всеки, който иска да изглежда добре и да се чувства добре.

# 14
  • Мнения: 1
Прочетох мненията, които тук са изписани за д-р Хасара. Да, чака се пред кабинета, понякога по час и половина, понякога 5 минути, зависи от това в колко часа ще отидеш, ако имате възможност да ходите към 12 ч, си влизате направо от входа без да чакате. Да, вярно е че при нея ходят известни и богати хора и те се ползват с известно предимство.
Но д-р Хасара е ДОБЪР ортодонт, работи безболезнено, приятна е и на мен лично ми беше много приятно да ходя всеки път за затягане, може да ти подобри настроението само като я видиш. Отидох при нея напълно уплашена и отчаяна след като бях посещавала друг ортодонт - др. Мутафова в клиниката на Стамболийски. Не ходете и не водете децата си никога при др.Мутафова, за 1 месец от прекалено стегната шина и с неправилна форма ми умъртви 3 кътника и един преден зъб, макар да я уведомявах постоянно за болките в зъбите и страховете си, тя си знаеше нейната. След Мутафова, д-р Ирен Хасара ми дойде като приказна фея на зъбите. Изправи ми кривите  зъби, човечна е, добър човек е, направи ми красива усмивка на 33 години.
Преценете си вие, но аз я препоръчвам с две ръце, най-важното е резултатът да е добър без рискове. Тя си разбира от работата!
Ако искате да ме питате още нещо- тел 0887 521 007

Общи условия

Активация на акаунт