Минава ли ви бързо...

  • 1 503
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
Бързо ми минава, но при мен е така :"Прощавам ,но не забравям !"Не че гоня карес, просто всичко ми остава в тая пуста глава и ме товари излишно. Ако някой знае начин за чистене, да каже ,моля  Praynig.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Паля бързо и гася яда също толкова бързо...

 yes

# 17
  • Мнения: 2 550
Рядко мрънкам, предпочитам да вкарам малко иронията и отсреща се дразнят Laughing
Бързо ми минава по принцип...

# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
О,мрънкам много,но и много бързо ми минава за жалост.

# 19
  • Мнения: 949
О,мрънкам много,но и много бързо ми минава за жалост.
И при мен е така!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако е просто спор - мога да си споря дни наред без да се ядосвам. Баща ми винаги казваше: "В спора се ражда истината." и от малка споровете не ги възприемам като караници.

Иначе: Мога да търпя лошо отношение с месеци, че и с години подхвърляйки от време на време на другия, че не е прав... После избухвам изведнъж и да не си ми насреща  Rolling Eyes Ако обаче видя разкаяние и получа извинение ми минава много бързо, не видя ли - спирам да забелязвам човека.

# 21
  • Мнения: 2 897
Паля от половин оборот
/както каза една съфорумка  Mr. Green/
и също толкова бързо ми минава  Hug
Е, има и неща, които не мога
да преглътна толкова лесно, но
не мрънкам, а се терзая вътрешно  Crazy

Същото се отнася и за мен Mr. Green

Бързо избухвам,бързо ми минава,което има и хубава страна-не се терзая за глупости повече от необходимото Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Минава ми,но не забравям,понякога се самоизмъчвам,но определено не мрънкам.Просто ми трябват само две хубави думи и пращам всичко в задния ми джоб. Flutter

# 23
  • Мнения: 3 818
Бързо се ядосвам, още по-бързо ми минава. И го забравям също толкова бързо, но ако съм си го казала. Ако има нещо дето ме терзае, докато не си го кажа, не мирясвам. След това забравям и даже се чудя за какво толкоз съм се ядосвала. Нищо отрицателно не трупам в себе си и имам удивителната способност да помня само хубавите неща Laughing

# 24
  • Мнения: 857
Амиии много бързо паля, но ми минава много бавно.Не мога от едно извинявай да се направя, че нищо не е станало.Трябва ми повече време, за да ми мине  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт