а ако изобщо не ми се гади?

  • 9 643
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Аз със първата бременност бях така,не съм повърнала нито един път,но с втората беше ад,,отслабнах с 4 килограма.Така че просто си от късметлииките дето не повръщат,радвай се.Това в никакъв случай не значи че с бебето нещо не е наред,просто при всеки е различно. Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 5 026
На мен не ми се гадеше, а бебето ми се беше развило добре. До организъм си е.

# 17
  • Мнения: 2 019
Ако не ти се гади, значе че просто ти се една много щастлива бъдеща мама  Wink
Има и бременни, които се чувстват прекрасно и не изпитват тези "екстри" на бременноста.
Радвай се на леката си бременност!
Пожелавам ти и до края да е все така!
Peace

# 18
  • Мнения: 1 382
И на мен не ми се гадеше, нито свят ми се виеше, смея да кажа,че през бременността си се чувствах много по-добре, отколкото преди това...и ми изчезнаха разширените вени, още не мога да си го обясня Simple Smile. Леко бременеене Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 666
можеш само да се радваш Grinning. и моята бременност беше лека, такава желая и на теб Peace

 Peace
На мен даже спря да ми става лошо и при пътуване... за съжаление ефекта отмина с раждането.

# 20
  • Мнения: 189
И на мен не ми се е гадило, нито пък съм повръщала, но нито за иг не съм си помисляла, че нещо с бебчо не е наред, а напротив.Радвах се че съм от щастливките дето се чувстват прекрасно през цялто време.Сега ще видиме раждането как ще е.Термина ми е на 13 и го чакам всеки момент

# 21
  • Мнения: 959
Разбира се,че при всеки е различно,както и всяка бременност.С първата ми се гадеше и повръщах до края,докато при втората никога.

# 22
  • Мнения: 155
Радвай се и не се притеснявай! На мен прилоша само 1-2 пъти, но след като разбрах, че е от един парфюм и го спрях всичко си беше прекрасно. Сега отнового ползвам и пак ми харесва!
Лека бременност!

# 23
  • Мнения: 1 101
Не се притеснявай! Всичко е наред! И на мен изобщо не ми се е гадило. Лека бременност Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 35 931
Това може само да те радва. Щастливка си  Wink

# 25
  • Мнения: 239
и през двете бременности не съм повръщала нито пък ми се е гадело, нито ми е прилошавало.

# 26
  • Мнения: 5 362
Не е задължително да ти се гади.Защо си мислиш обратното?
Просто си една от щастливите мами,които имат такъв "проблем Wink"

# 27
  • Мнения: 777
Вече съм в 5ти месец, а досега не зная какво е това да ти се гади  Wink Дано изкрарам така до края. Някъде бях чела, че жените, чието бебета ще са момчета им се гади в късните месеци, а мамите с момиченца им се гади в началото на бремеността. За мен поне май се оказа вярно, понеже след ехографския преглед ми казаха "МЪЖ"  Laughing Нека и други мами споделят дали има нещо вярно във това с гаденето в ранни и късни месеци и пола на бебчо?  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
През цялата бременност нито веднъж не ми се пригади,а за повръщане не говорим въобще.Не съм се притеснявала за бебка,всичко си е до организъм.Но за сметка на това си имах на по-късен етап киселини.

# 29
  • Мнения: 1 043
И на мен не ми се гадеше и много се притеснявах,като се има впредвид,че всички бременни около мен се чувстваха зле постоянно Rolling EyesМислех,че нещо не е наред и все досаждах на доктора с глупавите си въпроси LaughingЖелая на всеки такава лека бременност като моята Peace

Общи условия

Активация на акаунт