За бебешкото креватче

  • 2 548
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Темата е доста стара, със сигурност няма нужда от съветите ни вече!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
 Joy Joy Joy Joy бебенцето отдавна си има креватче.
Как само успявате да ги изровите тез стари теми?

# 17
  • Мнения: 49
Ние взехме за нашия мъник такова: http://www.pierro-bg.hit.bg/ след дъкго обикаляне и проучване. От масивно дърво е и сме много доволни Peace

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Бих препоръчала леглата на Вип-бейби - Асеновград. Много са добри. Размерите са 140 см-70 см., на три нива, от истинско дърво, а не някаква преработка. Освен това вървят окомплектовани с дюшече, спален комплект, обиколници и т.н. Може да си поръчаш и балдахин като екстра, но е излишно - само събира прах. Поръчват се по каталог, а доставката е за 2 или 3 дни - не помня вече, до дома ти. Ако имаш забележки - както аз например, не си харесах десена на спалния комплект, може да го подмениш по техен куриер, за което не плащаш нищо допълнително. Цената беше малко над 200 лв. Адресът и каталогът го видях в сп. "9 месеца". Доволна съм.

Пиша го не за конкретното бебе, а защото най-вероятно и други мами са в момента пред този проблем и се двоумят какъв избор да направят.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Момичето отдавна си е купило легло,темата е от януари 07
а детето е пораснало доста като гледам hahaha

# 20
  • България
  • Мнения: 3 620
 Laughing

# 21
  • Мнения: 1 197
избери си някакъв модел и ако искаш си го осъвършенстваи и после всяка мебелна фирма ще ти го направи,даже те си имат конструктори,които ще ти измислят нещо уникално.аз направих така и сам много доволна

# 22
  • София
  • Мнения: 672
Момичето отдавна си е купило легло,темата е от януари 07

Ха ха ха
 Joy Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 44 029
Нещо от вчера все стари теми изникват...някой се рови в задните страници май Joy Joy Joy
Чета аз първия пост и се дзвера - чакала дете...а на снимката едно голямо вече сладурче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 367
аз си купих от магазина на Малечко - на ъгъла на константин величков и тодор александров. имат много голям асортимент от масивни дървени легла със шкафове за повиване

# 25
  • Мнения: 9 973
Ние си купихме креватче, дървено с решетки от всички страни от магазин Аико в Люлин, струваше 180лв. Там има доста модели на няколко фирми и хубавото е, че попринцип имат в наличност и можеш да си го вземеш веднага.
и аз да го похваля,въпреки,че не съм купувала креватче.Ходих,гледах...и  накрая ни подариха Hug

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Чета аз първия пост и се дзвера - чакала дете...а на снимката едно голямо вече сладурче Simple Smile
само ти си го забелязала май Laughing виж, че още се обясняват hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт