Лекари в клиниката на Мазнейкова

  • 3 744
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 225
Здравейте
Някой ходил ли е при д-р Кайрякова. Работи в клиниката на Мазнейкова.
Какво бихте казали за нея, а и за останалите лекари които са там.
Днес ходих за първи път - беше пълно с хора. Нямат места, часове, всичко е фул. Чисто е и всички се усмихват - чак се уплаших.
Сега се чудя дали да се местя от женската консултация в Майчин дом в женската консултация на тази клиника.
Дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 3 069
Аз бях в ЖК в Майчин дом и да ти кажа съм доволна.
А за Мазнейкова има много противоречиви мнения.....

# 2
  • Мнения: 1 225
И аз сега съм там и съм доволна, но нямам лекар за раждането.За това се насочих към тази клиника.Там имам позната - анестезиолог.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 265
Аз бях в ЖК в Майчин дом и да ти кажа съм доволна.
А за Мазнейкова има много противоречиви мнения.....

Моля те, кажи нещо повече за Майчин дом, предполагам си раждала там. С избор на лекар ли беше, към кой се насочи, какви са условията и обслужването, отношението. Аз понеже се двуумя между МД и Тина Киркова. И ако се насоча към МД, мога ли да ходя н апрегледи последния месец, след като изляза болничен преди раждането, там?

# 4
  • Мнения: 1 225
catty m, аз също съм раждала веднъж в Майчин дом. Лежала съм преди месец - за задържане с тази си бременност. Преди една година ми правиха лапароскопия там. Общо три пъти. Според мен без познат лекар си загубена. При раждането имах лекар - но вече не поддържам връзка с него. При лапарото - също, но и с него се разделих Simple Smile
Сега последно като лежах ме изпратиха от консултацията и бях без лекар - отношението не е много добро...
Аз за това сега се чудя къде да раждам - отидох в тази клиника,но ми се струва скъпо, а и искат нацяло да се прехвърля при тях.
Честно казано съм доста объркана.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 145
Аз раждах в МД.
От лекаря и екипът му съм страшно доволна, но си платихме. Бях във ВИП стая, така, че нямам наблюдение в/у останалата обстановка.
Ако искаш ще ти дам повече инфо и координати на лични.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 265
catty m, аз също съм раждала веднъж в Майчин дом. Лежала съм преди месец - за задържане с тази си бременност. Преди една година ми правиха лапароскопия там. Общо три пъти. Според мен без познат лекар си загубена. При раждането имах лекар - но вече не поддържам връзка с него. При лапарото - също, но и с него се разделих Simple Smile
Сега последно като лежах ме изпратиха от консултацията и бях без лекар - отношението не е много добро...
Аз за това сега се чудя къде да раждам - отидох в тази клиника,но ми се струва скъпо, а и искат нацяло да се прехвърля при тях.
Честно казано съм доста объркана.


Моята свекърва е бивша акушерка от МД и тя твърди, че ще е с мен през цялото време. Не сме говорили все още с нея подробно за едно такова раждане там.
Проблема е, че си мислех да платя на гинеколога, който ме наблюдава сега и изражда в Тина Киркова, но нещо се разочаровах от нея. А и ми писна да плащам за всичко, и то при условие, че се осигурявам. От друга страна съм си внушила, че ако нямаш доктор си загубен. ОХ, не знам, много е сложно да ставаш майка и то не заради самата бременност, а заради ето таива неуредици и решения, които само ти вземаш. И ме е страх от раждането де.


Аз раждах в МД.
От лекаря и екипът му съм страшно доволна, но си платихме. Бях във ВИП стая, така, че нямам наблюдение в/у останалата обстановка.
Ако искаш ще ти дам повече инфо и координати на лични.

Да, моля те, дай ми още инфо - при кой си раждала, какви са цените, как е обстановката. Благодаря ти

# 7
  • Мнения: 1 531
аз ходя точно там и точно при нея  Peace

пуска си изследвания и болнични и ти казва лекарства / кофти ми е, че не си дава мобилния тел например, малко ми се струва по отгоре отгоре, ама то лошо няма май - предполагам, че ако има сериозен проблем, ще си го третира, както трябва, а от напразни емоции смисъл няма  Peace

раждането там е 1400 някъде, прИмоция за следящи се на ЖК - 800, самата ЖК е абс безплатна  Peace

а - това, което сега много ме дразни, е, че е мноооого далеч и мноооого ме е яд  Close

# 8
  • Мнения: 73
В МД не ходи без лекар когото познаваш и си сигурна в него!!! Има шанс да попаднеш на свестен екип, но това е тото. Единствено неонатологията е на ниво и това е единствената причина да се ражда там. Аз си следих бремеността там и съответно раждах при лукаря, който ме следеше и въпреки това при една нормална бременост, бебето ми се роди в почти клинична смърт и само благодарение на педиатрите от неонатологията сега имам едно здраво бебе. Не искам да говоря, какво преживях по време на раждането и една седмица след това, докато детето се възстанови. 

# 9
  • Мнения: 1 225
ninochka, говориш за Кайрякова, нали? А от кога те следи тя? Не мога да се реша да се преместя... Аз почти калкото ти бременна - в 22 -ра седмица. Нищо ли не си плащала? Страхувам се, че като са частна клиника все ще намерят за какво извън касата да те накарат да си плащаш. Знаеш ли какво минава през касата и какво не?
Ако знаете къде бих могла да прочета за поетите от касата изследвания и прегледи, за да знам какво ме очаква.

# 10
  • Мнения: 1 273
Аз родих в клиниката на Мазнейкова преди 8 дена.  Кайрякова съм я виждала само на визитациите, така че не мога да дам мнение  дали е добър профисионалист, тъй като ме следеше през цялота бременност Мазнейкова. Кайрякова е мила , ама там всички са мили, може би защото си плащаш. Иначе клиниката е супер, бебетата са при майките през целия ден --взимат ги вечер към 11 и ги носят към 5.30 сутринта. Мен ме израждаше д-р Павлова и д-р Мазнейкова. За  д-р Павлова мога да кажа с ръка на сърцето, че е невероятен специалист и страхотен човек--препоръчвам я с две ръце. Имах усложнения по време на раждането и бебето беше на косъм, но целия екип реагира светкавично и изкараха бебето за части от секундата. Мога да кажа и за неонатоложката, че е супер. С такава любов и внимание се грижи за бебчетата нарича ги "нейните бебчета". Сега искам да кажа на всички, които ще ме упрекнат, че правя реклама на болницата---НЕ ПРАВЯ. Въпреки че ходих при Мазнейкова на консултации бях решила да не раждам там, заради противоречивите мнения, но след известен брой проучвания и посещения на болници при избора ми за раждане-- само там намерих страхотното отношение и чувството за сигурност от което имах нужда. И накрая да кажа каквото и да поема касата там винаги се плаща!!!
Успех каквото и да решите и леко бременеене Hug

# 11
  • Мнения: 1 225
Извинявай apv но ако не те притеснявам би ли ми казала колко плати и за какво - много ще съм ти благодарна.
Ако искаш, пиши на лични.

# 12
  • Мнения: 1 273
Значи аз си плащах изследванията,защото ходих при  Мазнейкова, а тя не работи с здравната каса. Пъвото ми струваше 70лв--включваше абсолютно всичко каквото се сетиш-- Кръвна картина, урина, ХИВ, Васерман, Хепатит , Токсопламоза (имам котка) и всички хормони. Следващите бяха по 15 лв. Раждането ми струваше 1200лв. като здравно осигурена, иначе 1600 но касата поема 400лв. Секциото за здравно осигурени е 1600лв и 2000лв. съответно за неосигурени. Иначе като отидох да раждам отидох само с дамската чанта- там ти дават всичко. За другите лекари чух, че ако работят с здравната каса, дават направления за иследванията ама не съм 100% сигурна. За раждането както разбираш винаги плащаш било по-малко или повече. Ако имаш още въпроси не се притеснявай да питаш. Laughing
 П.С. Уф надявам се да си получила това съобщение, че се пробвах да ти го пратя сумати пъти. Praynig

# 13
  • Мнения: 50
здр sisko2
аз родих преди 2 месеца при Кайрякова, никога до сега не сам попадала на по-внимателен лекар. Ако имаш възможност роди там, няма да съжаляваш

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 559
Започнах да ходя при д-р Мазнейкова, защото каквито и да са коментарите за нея е добър специалист. Самата тя ме насочи към ЖК отново при тях само че при друг лекар за да минават изследванията ми през ЗК. Дотук добре, на ЖК ходя при д-р Павлова, кято наистина е много мила и внимтелна, за изследвания досега нищо не съм плащала, плащам, когато ходя при Мазнейкова, което не е проблем, в крайна сметка може всеки сам да реши колко често ще отиде на преглед. Обаче всеки път е едно чакане, по час, час и половина, че и повече. И понеже и таткото идва на тези прегледи си се нервираме двамата. Бях решила да раждам там, но когато попитах Мазнейкова какво правя в случай че имам някакво притеснение, тями отговори да звъня там и че винаги има дежурен екип, което мен не ме устройва. Слава богу поне Павлова си даде телефона и така съм по-спокойна. Но последното което ме разколеба да раждам там е, че, по обяснение на Мазнейкова, раждането в крайна сметка е при дежурния екип, с други думи, от седем или осем лекари които дават дежурства аз ще се падна при някого. Мен това абсолютно не ме устройва. Изобщо не държа да раждам при Мазнейкова лично, но и да си играя на тото също не искам.
И в този ред на мисли искам да попитам  apv   на теб по какъв начин ти беше обяснен момента с раждането?

Общи условия

Активация на акаунт