Оперираха ме.Вече съм вкъщи

  • 7 361
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Лиорена, пожелавам ти от все сърце това да е за последно, никога вече да нямаш такива хирургически намеси, всичко да е добре и това да наистина петата последна бучка Praynig
Много здраве и щастие ти желая, по - малко болести, повече усмивки!  bouquet Hug

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Още веднъж, голямо благодаря за подкрепата.  bouquet   bouquet  bouquet

А да отговоря на Анушка - за малко снощи щях да пусна тема Wink, и после си казах, че днес ще сторя това като мине всичко, но тази нощ няма да ми е от най-леките - за първи път съм с такава превръзка, много стегната, увита цялата в бинт и през гърба и отгоре сутиен и така и трябва да спя, никакви цялостни душове 14 дни, почти всеки ден превръзки.....въпреки, че се води лека операция, не е никак приятно усещането, едвам, едвам си поемам въздух.....

ох, наоплаках си се Cry, както писах малко по-горе, настроенито ми е в минусовата скала, но най-хубавото са вашите постове в този момент, честно Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 657
Lio,бързо възстановяване мили4ка  bouquet
Радвам се,4е накрая се нави и реши да махнеш и тази Wink
4см,ами то моята беше толкова за 3 години нарастнала на минаата операция.

Ти ве4е знеш и при мен вси4ко мина,сега 4акам епикризите за двете топ4ета и дано е наред....Аз и този път легнах с пълна,но много трудно излязох и беше яд..имам 4увството,4е нещо мръднах с центровката от тогава Mr. Green

Хубавото при мен е,4е сега и двете ми ги махна само с един разрез...та имаше една приказка-с един куршум,два заека Laughing

Дано и на двете ни,никога не ни се появяват пак Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Лио, желая ти бързо възстановяване, мила и да забравиш веднъж завинаги за операции... Hug  bouquet
Нормално е да се чувстваш така - до операцията си била напрегната и притеснена и сега изведнъж си се отдала на емоциите...Ще ти мине  Wink Ние сме с теб   love001

# 19
  • Мнения: 430
Лио, радвам се за теб!  Hug
Сигурно сега хич не ти е "конфортно", но пък си кажи :"е, и това мина!" и ще влезеш в положителната скала. Поне аз така си вдигам настроението.
Желая ти от сърце това да е края на тревогите ти!

# 20
  • София
  • Мнения: 276
Радвам се, че си добре. Желая ти бързо възстановяване и повече да нямаш такива проблеми!

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
mumi Hug Heart Eyes

Нати, права си, наистина сега съм се отдала повече на емоции май, ама си взех един аналгин да не се правя съвсем на герой Wink

Йо, ако искаш ми вярвай, но днес се сетих точно за теб Hug, съвсем честно, и наистина дано и на теб не ти се налага повече никога, и аз през 2000г бях с 2 рязания наведнъж по едно на всяка гърда.

Но ако има нещо положително в цялата работа, това е, че си познавам лекаря от 1996г., в смисъл днес той ме ряза за 4 път (през 94 най-първото ми го е махал друг лекар), но от 10 години този не бих го сменила за нищо на света Wink (дано не се налага повече де, чук-чук, пу-пу, то, че на контролни прегледи ще се ходи - това е ясно, но да е това Whistling

Фов, благодаря ти  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 657
Я да ти вдигна настроението бе душко Joy
Ей сега ще ти кажа за излизането ми от упойка Mr. Green
Помня,4е държах доктора здраво за краката и го стисках и виках-махна ли ми изродите,а той-махнах ги Mr. GreenА,аз-ама и двата ли,а той-и двата-споко.Дано не стигаш пак до мен,а аз другия път дано се видим на кафе,а не тук Joy
И по едно време казвам,доктореееее/ама едно такова провла4ено/,мъжо каза да ми напълниш циците,4е ве4е нищо не остана от тях hahaha Joy

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
 Joy Joy Joy Joy
ти сериозно ли? Joy Joy Joy
опасна си, ейййй Mr. Green Joy Joy Joy Wink

# 24
  • Мнения: 2 657
Joy Joy Joy Joy
ти сериозно ли? Joy Joy Joy
опасна си, ейййй Mr. Green Joy Joy Joy Wink

сериозно бе,сериозно Embarassedи още к'ви ги дрънках,ама ще си спестя да разказвам Embarassed
Знам,4е ме беше срам да ида на другия ден на превръзка,щот ме беше ударило на оби4 и само виках на кръстницата-ей много те оби4ам,та се 4удих цял ден,дали не съм се изцепила така и пред доктора Mr. Green

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
дали не съм се изцепила така и пред доктора Mr. Green

малеее, то е било голяма лИбоФ, ти наистина ме разсмя Joy (ама  и да се хиля ми е трудничко в момента)

# 26
  • Мнения: 2 657
дали не съм се изцепила така и пред доктора Mr. Green

малеее, то е било голяма лИбоФ, ти наистина ме разсмя Joy (ама  и да се хиля ми е трудничко в момента)

оффф,това си помислих,4е ще ти е трудно хиленето,ама ве4е бях ударила публикация ooooh! Wink

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ето това е хубавото, освен подкрепа от всички, е чудесно да срещнеш и сродни души, сега съвсем друго е, например съпругът ми ми е чудесна подкрепа, прави всичко човекът, търпи ми всички капризи и прочие, но си е друго да размениш 2 приказки с така да се каже "сродна душа" Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 959
Моята приятелка има същият проблем,като теб и вече е тотално отчаяна от тези неспирни операции.Разбирам,какво ти е и ти желая наистина да е било за последно Hug

# 29
  • Мнения: 5 468
Повече няма да имаш такива гадости!
Пожелавам ти успешно възстановяване и добро здраве занапред Peace Hug.

От кой да вземем направление за мамолог и къде да идем? Защото веднъж поисках от личната, тя каза, че ще ми даде за гинеколог, пък той щял да ми даде за мамолог, но само на определени дати да съм идела, че свършвали. Отидох на гинеколог, а той не помня, какво стана и не ми даде направление за мамолог. Така си останах. А после - Що идваш толкова късно.. .ами никой не ми обръща внимание.

Общи условия

Активация на акаунт