Оперираха ме.Вече съм вкъщи

  • 7 359
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 534
Чудесно  Simple Smile
Друго си е човек да е сигурен  Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 2 381
Супер новина!

# 77
  • Мнения: 358
Бъди жива и здрава! Heart Eyes

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Радвам се, мила. Чудесна новина, както се и надявахме всички.юДано с това ти приключат вече всички проблеми!

# 79
  • Мнения: 9 990
Бравос!Отдъхна си, нали?Чакането на хистологията е най-гадното.

# 80
  • Мнения: 2 196
Браво!  bouquet
Чакането на хистологията е много неприятно.Уж си знаеш,че всичко ще е наред,но докото не излезнат резултатите,непрекъснато си под напрежение.

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Абсолютно сте прави, чакането на хистологията е много неприятно.
все ти едно такова напрегнато малко или много.

# 82
  • Мнения: 3 456
 smile3525 smile3525 smile3525

Браво сега вече можеш да си наистина спокойна!!!

# 83
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Преди 2 дни ми махнаха конеца и разбрах, защо бях 14 дни с него.
Видях шефа, този е направо перфектен, не е като другите Grinning

и въпросът ми е, понеже от 2000г нямах рязане, искам да мажа белега с някакъв крем против белези, колко и да знам, че белег винаги ще има, съдейки по останалите 4 белега, които почти са се заличили вече, но си ги има, и какъвто и да е крем, не може да заличи 100%, но искам все пак да мажа с нещо, но предварително казвам, ако знаете нещо различно от Contractubex. Това мазило няма да го купя сега.

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Лиорена, радвам се  ...... може да ти се стори странно, но понякога си мисля за теб ......беше писала и преди за тези неща ......... пожелавам ти много здраве и само хубави емоции ..... и да забравиш какво е това операция  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 386
Четох,четох и си поплаках..
Лиорена,пожелавам ти това да е последната болежка в живота ти! От сега нататък-само здраве bouquet
Иначе аз реших да отида на мамолог...Малко ме е страх,но си трябва. Peace

# 86
зрдавейте Simple Smileаз имам един голям проблем...преди време имах много проблеми и няколко пъти съм се самонаранявала(нанасяне на дрески по ръцете или така нареченото рязане)...видях го от познати както винаги става и всичко се почна...много съжелявам,че го направих,но времето не може да се върне,както и белезите...не са големи но седят ве4е няколко месеца и мисля че скоро родителите ми ще ги видят,а не желая,защото с тях имам страхотни отношения и не искам да губя доверието им,знам че трябваше да помисля преди да направя всичко,уви....та искам 1 да попитам Contrastubex  ще ми помогне ли,а ако ли не някакув друг начин,който да не е скъп и по вузможност да не изисква посещение при специалист...ще съм много благодарна на скорошен отговор... Simple Smile

# 87
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
И аз ти желая бързо възстановяване и никога повече да не ти се налага да лягаш на операционната маса!

Общи условия

Активация на акаунт