Чупещ се нокат

  • 574
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Един нокат се е зачупил от 2-3 дена на много неприятно място.  Cry Аз имам много дълги нокти но единият ми палец е почнал да се чупи там където е месото точно и е адски неприятно. С всеки изминал ден се зачупва още повече, а и да искам не бих могла да го отрежа. трябва да е много дълбоко.Дайте някаква идея мога ли по някакъв начин да го закрепя доакто израстне и ще го изрежа... Всеки ден го мацам с безцветен лак и издържа горе долу..

# 1
  • Мнения: 1 165
Напълно те разбирам.Аз също съм с дълги нокти и знам как боли и колко е неприятно.Най-лесно-капвам малко локтайт и ми го закрепя, а и не ми е правил поръжения по ноктите, а иначе продават едно лепило на Фингърс, специално за счупени нокти.В комплекта има нещо като марличка, от което си изрязваш колкото ти трябва и го залепяш с лепилото.

# 2
  • Мнения: 560
Иди на ноктопластика да ти го запелят с онова хирургическо лепилце,с което лепят силиконовите удължители.Аз даже съм купувала такова лепилце на една позната,която като теб има дълги нокти,които чат-пат се трошат и тя трябваше да ги реже всичките.Пък то и свърши чудна работа.В Стар нейлс продават и не е много скъпо.Разтваряш леко нокътя,капваш и стискаш да залепне.После с полираща пила махаш нежеланото лепило,което е излязло върху нокътчето.

# 3
  • Мнения: 3 248
"Фингърс" имат лепило за естествени нокти. Peace
Като почитател на ноктопластиката съм пробвала само това за изкуствени - бетон е. Peace

# 4
  • Мнения: 577
и аз си ги залепям ,после слагам марли4ка и пиля.

Общи условия

Активация на акаунт