отпаднали ли сте по време на бремеността?

  • 4 505
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравейте, В 7 месец съм и съм като парцал.спя по 14 часа на ден и въпреки това ме мога да се надигна от отпадналост. Ходих на доктор и хемоглубина му е нисък и ве4е месец и половина пия малтофер. за този период ми се вдигна само с 7 пункта ....отпаднала съм, разсеяна, отегчена и депресирана... това дали се оправя след раждането ?Sad

# 1
  • Мнения: 864
И аз съм така.От опит знам,че ще се стегнеш като се появи бебо!Леко бременеене.

# 2
  • Мнения: 1 225
И аз съм в депресия почти цялата бременост - сега съм в 22 седмица. Имам дете на 6 години и половина - само то успява да ми върне силите и позитивните мисли. С предишната си бременост имах и след родилна депресия. . .

# 3
  • Мнения: 2 757
Хм, за отпадналост мога да говоря в начална бременност. После при мен идва хубав период, в който се чувствам почти нормално. А от 7я натам почва да тежи, но не бих го нарекла отпадналост - по-скоро лесна уморяемост. Така беше предния път. Сега ще видим как е с близнаци. Очертава се доста по-гадничко от преди. В трети месец и вече едва си стигам ноктите на краката  Twisted Evil
При теб е от хемоглобина. Няма кво да направиш освен да гълташ желязо. Аз по начало съм си анемична и леко отпаднала дори без да съм бременна. Сега съм решила да гълтам много желязо, дано избегна неприятните ефекти до известна степен поне.

# 4
  • Мнения: 290
С първата бременност и аз бях така и пиех малтофер,когато родих се оправих.Сега съм в 17-18г.с.и пак се чувствам по сащия начин,но знам,че и този път ще се оправя като родя!Пожелавам ти лека бременност и горе главата! newsm10

# 5
  • Мнения: 2 401
И аз съм така, и аз тъкмо влазох в 7 м.  поледните 3 седмици бях в болнични и се превърнах точно в парцал.  Реших, че незабавно трябва да се върна на работа. И върнах се, първите ми дни бяха истински ад,  всеки следващ ставаше по-добре. Та съвета ми е да си намериш занимание. Това мобилизира, и ще се почувстваш по-добре.

# 6
  • Мнения: 1 382
През цялата бременност ми беше много добре, не се чувствах изобщо отпаднала Simple Smile

# 7
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Отпаднала, поспалива, на моменти депресирана, изнервена и т.н. и т.н., но поне оптимизма ми е останал, та мисля, че ще мине след раждането Hug!

# 8
  • Мнения: 817
А аз се чувствам изключително жизнена и се надявам така да е до края.
Е понякога има някакви неудобства,но в името на бебчетата ще ги преживеем newsm10

# 9
  • Мнения: 5 362
....отпаднала съм, разсеяна, отегчена и депресирана... това дали се оправя след раждането ?Sad
Да,със сигурност се оправя Peace Grinning От опит ти го казвам.
Не съм карала такава бременност аз.

# 10
  • София
  • Мнения: 725
И с двете бременности се чувствах така през първите 3-4 месеца от бремеността - бях като парцал, но с влизането в 4-5 месец ми се върна енергията.

# 11
  • Мнения: 424
много даже, karolina_, откакто съм бременна, се чувствам все едно цял ден съм вършила тежка работа - лесно се изтощавам, не издържам да ходя пеша, спи ми се постоянно  Thinkingпонякога имам и по-светли дни така да се каже, но като цяло никак не ми се мърда от вкъщи  Blushповечето мами казват , че това се променя като се роди детето- дано да е така  Praynig Hug

# 12
  • Мнения: 4 621
Първите два месеца бях така - отпаднала, раздразнителна, все ми се спеше... След това обаче всичко това изчезна и останалата част от бременността ми беше прекрасна Laughing

# 13
  • Мнения: 139
хапвай повечко плодове, основно цитруси заради Вит. С.
на мен поне добре ми се отразяват.
и ако не приемаш никакви витамини, консултирай се с гинеколога си и започни да приемаш някакви: Пренатал, сокчетата на Хип...
но не си позволявай да оставаш без витамини, защото бебето смуче каквото добара и само с храната надали ще си набавиш всичко.
пък то и последно време храната е с едно качество, че нямам думи.
аз от началото на бременността се тъпча със сериозни количества плодове според сезона, вече съм на финала и се чувствам чудесно.
и тотема пих известно време заради желязото, но трябва да поемаш и витамини.

леко и спокойно бременеене.

# 14
  • Мнения: 3 089
по принцип съм о.к. освен в случаите, когато кръвнотоми е 60/30. слава богу, рядко се случва.

Общи условия

Активация на акаунт