как реагираха мъжете ви като разбраха, че сте бременна

  • 2 701
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и двата пъти каза "Наистина ли?  Hug"

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нашият татко беше на плаване и по телефона нямаше кой знае каква реакция Simple Smile. За това пък всички приятели и познати които не знаеха, че корабът е бил на ремонт за малко във Варна веднага питаха"Ама как така? Нали Стоян го няма?" с ужас в гласа Joy.

# 17
Аз пък наскоро казвам на приятеля ми, че съм си правила един тест в интернет (но не за бременност Simple Smile), а той какъв тест за бременност ли ама едно такова спокойно го казва и аз обаче да го подпитам и ако беше такъв как би реагирал. Той ами ще ставам баща и може да е със сини очи, защото той е със сини. Направо се шашнах от отговора му, защото се познаваме горе долу от две седмици някъде, а такава спокойна реакция от него направо не очкавах - но това е то любов. Но засега не съм тръгнала да забременявам има много време дотогава предполагам. Въпреки, че късмета от баницата ми беше - любовта и детски плач Simple Smile

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Ама как така? Нали Стоян го няма?" с ужас в гласа Joy.

Хохоо, следят за чистотата на нравите ти, а?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
"Ама как така? Нали Стоян го няма?" с ужас в гласа Joy.

Хохоо, следят за чистотата на нравите ти, а?

Направо! Голяма забава беше Laughing.

# 20
  • Мнения: 3 818
Аз- "Бременна съм"
Той- "Какво е?" Joy

# 21
  • Мнения: 448
Първия път (беше планувано, но не се получи от първия път) му пуснах СМС с текс "Помисли си къде ще ме заведеш довечера, защото ще празнуваме".Той веднага дойде до работата ми, излязох отвън и като ме гушна, започна да ме вьрти на улицата и да крещи "Бременна си, нали?"Беше много щастлив!
Втория път(пак плануванувано, стана от първия път) той беше много щастив и се подсмихваше в продължение на часове, а аз бях много разстроена, заради проблеми с бременността и тя си завърши неуспешно.
Третия път(пак планувано, но стана от седмия опит) аз бях много щастлива, а той каза само "Браво!"-неуспешна бременност.
Надявам се четвъртата ми бременност да е успешна и да ни направи много щастливи, независимо от реакциите ни.

# 22
  • Мнения: 1
много старнно реагира
-Пиле ще имаме бебе. 1dating
а той:-Знам. newsm53

# 23
  • Мнения: 11 534
Първият път когато му съобщих не беше много изненадан защото беше дошъл с мен на преглед и имахме някакви подозрения.Още на другият ден обаче обиколил целият град за да ми купи рокля за бременни Crazy която ма-а-алко се срамувах да нося.Вторият път разбра с СМС и когато се обади за да разбере дали е истина каза,че си "ударил  г***т в тавана".Много смешно ми беше когато виждах как съседи и познати пресмятат наум кога и как и се мъчеха да познаят по големинат на корема ми дали е станало докато си е бил тук,пък аз им казвах "Ми то по телефона не става." Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 4 546
никак. той ми говореше нещо, аз не изтраях и му казах. той продължи да си говори сякаш нищо не съм казала  Close и на мен ми идваше да го фрасна с нещо

# 25
  • Мнения: 795
Като видях резултата от теста се разстроих, въпреки че беше планирано! Още малко и да ревна, а той: "Бременна си, нали? Знаех си!"
А малко преди това едно гълъбче за малко да влезе в стаята ни, та се замислихме : гълъбите или щъркелите носеха бебетата?! Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 139
Още не съм преживяла подобна радост, но като прочетох отговорите ви, с едно две изключения мъжете са реагирали не както ви се е искало...Като го знам моя какъв е ще гледа като теле в железница.... Shocked

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 443
Първият път не можа да спи от вълнение цяла вечер.
А вторият път,беше сънен и гледаше тъпо и не можеше да повярва.Някак си не се израдвахме и двамата истински,въпреки че стана от първия път.И двамата си мислехме"Дали ще е успешна този път?"

# 28
  • София
  • Мнения: 1 252
Той се беше усъмнил, че съм бременна и ми купи тест. Отказвах 2 дни да го направя, но на третата сутрин в ранни зори побързах да видя резултата. Втората линийка се появи веднага, но на теста беше упоменато да се види резултата след 5 минути. Реших, че може да е грешка и останах вцепенена дълго време. След като не се появих той дойде при мен в тоалетната и без да задава въпроси седна в краката ми с насълзени очи и само повтаряше, че много ме обича.

# 29
  • Мнения: 891
Ми той разбра преди мен  Laughing
Мен ме беше страх да погледна теста  Embarassed с колко чертички е  EFP
Като му видях ухилената физиономия след минутка ми стана ясно   newsm47

Общи условия

Активация на акаунт