как реагираха мъжете ви като разбраха, че сте бременна

  • 2 705
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 766
Абсолютно беше планирано, само дето все не се получаваше и вече се бяхме почти отказали.
Та закъснява ми на мен 3 дни, а аз нищо не смея да кажа да не е пак поредната фалшива тревога. Рано сутрин правя тест. Положителен. С насълзени очи отивам в хола дето нашия пие кафе и само седнах до него. А той си плямпа нещо дето даже и не съм чула. Казвам му аз че имам 2 чертички. Реакция никаква продължава да си плямпа. По едно време млъкна и се опули насреща ми. "Ама какви чертички? Тест ли прави? Защо не ме викна?" /така и не разбрах защо е трябвало д а го викам Laughing/
И после така ме прегърна че направо ме смачка  Heart Eyes
И разбира се трябваше да съсипе краткия романтичен миг с репликата "Къде ще сложим креватчето?" Joy

# 31
  • Мнения: 197
Тъпо, погледна теста и избяга без да каже и дума. Като се прибра реши, че едната чертичка е доста бледа.След посещението на гинеколога беше "мълчанието на агнетата".

# 32
  • Мнения: 453
Последният път аз му звъня развълнувано:"Пак си направих тест". Той:"Вие пък жените с тия тестове". Аз"Бременна съм!" Той "Ше черпиш."

После каза, че било шега. Аз му дадох възможност да се поправи /да реагира по-уместно и мило/, но не успя.
Иначе е много искано и изработено по план с мерак дете.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Моят тест беше отрицателен на петата минута. Правих го в деня, в който трябваше да ми дойде. След половин час се заговорихме с мъжа ми и реших да му показвам що е то тест за бременност. Нося му го, а той:
- Ама тук има две черти!
Погледнах, наистина!
Та така - той разбра първи и беше много-много щастлив!  Laughing

# 34
  • Мнения: 11
побърка се от щастие и после ме гледаше като писано яйце

# 35
  • Мнения: 3 537
Изплаши се,но сега не си признава. Laughing
С второто се зарадва много,когато му съобщих новината. Grinning

# 36
  • Мнения: 5 622
Ми как да реагира...след като беше работил усилено месец-два за това, е ясно как би могъл да  реагира  Laughing

# 37
  • Мнения: 3 537
Ееееей,Бубе!Ти си го изморила много тоз човек,от толкова усилена работа. LaughingДобре че накрая е имал сила все пак да се усмихне! Laughing

# 38
  • Мнения: 2 897
Зарадва се много Simple Smile


Аз- "Бременна съм"
Той- "Какво е?" Joy

 Joy

# 39
  • Мнения: 490
Не искам да се сещам ooooh!

# 40
  • Мнения: 5 622
Ееееей,Бубе!Ти си го изморила много тоз човек,от толкова усилена работа. LaughingДобре че накрая е имал сила все пак да се усмихне! Laughing

А, аз съм го изморила....Знайш колко време ми трябваше да кандисам за дете....И той да не изтърве благоразположението ми бързаше да ме забремени  Twisted Evil Та така..тя тая работа не става лесно. Иска упорит труд с пот не челото  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 679
Ние го планирахме, няколко месеца нямахме успех и точно когато разбрах реших да го изненадам като му подаря теста, така и направих. Като подадох пакетчето и казах имам подаръче за теб знаех, че вече предчувства. После погледна, усмихна се и каза - ще си имаме бебе  Mr. Green Определено се зарадва милия ми слънчо  Peace

# 42
  • Мнения: 845
Три години чакахме малкото ни слънчице и като видя теста за бременност подскочи. Аз съответно го събудих за радостната вест рано сутринта, ама си заслужаваше Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе не можа нещо много да се развълнува, но пък после ме обвини, че аз не съм му съобщила новината достатъчно романтично  Joy Така че сме квит  Laughing

# 44
  • Мнения: 512
Аз бях на конференция в Германия, когато ми закъсня. Купих си тест (най-приятно похарчените 12 евро в живота ми) и - беше положителен! Нямах търпение да му кажа, но не исках да е по телефона - броях дните, докато се върна. Казах му, че имам подарък за него, но е изненада.
Още като ме посрещна - попита : "Бременна ли си? Това ли ми е подаръка?", (явно беше мислил по въпроса  Thinking), обаче аз го излъгах - не ми се стори достатъчно романтично, влачейки куфари в тъмното...
Няколко дни по-късно ходихме на кръчма по друг романтичен повод  Embarassed и - аз му подарих чифт бебешки търлъчки. "Ще си имаме бебе" - казвам аз, а той  Shocked и после поне 30 пъти каза "верно? верно? верно?!!!" - като развалена грамофонна плоча. Умрях от смях...
После го скъсаха от бъзици всичките ни приятели, че съм отишла уж на конференция, а съм се върнала бременна...
 Joy

П.С. В магазина, като купувах търлъчките, продавачът ме попита какъв цвят ги искам - розови или сини (за момченце или за момиченце ги купувам). А аз - не знам. Той  - #Crazy, ама как така не знаете?? Сигурно ме е помислил за луда, ама какво да му обяснявам...

Общи условия

Активация на акаунт