отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 950
  • 188
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
 когато му откажа  секс  той се сърди   Как се справяте с това? newsm78

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти не се случва и не се сърди. Но ако той ми откаже на мен- ставам зла (както той се изразява).

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Не, не отказвам.

# 3
  • Мнения: 819
Оставаше и да отказвам -то аз едвам го навивам  Crazy И аз съм тази, която се сърди  Mr. Green Но много зависи колко често му отказваш, иначе е нормално понякога да не си в "кондиция"  Laughing

# 4
  • Мнения: 62
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.

# 5
  • Мнения: 1 680
Става му много неприятно, но се примирява. Гледам да не се случва често. Обикновено му отказвам когато към преяла и се чувствам като тулуп.

# 6
  • Мнения: 2 270
Не му отказвам

# 7
# 8
  • Мнения: 1
Почти не се случва, но ако се случи не се сърди...става още по настоятелен Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 7 723
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 494
Рядко се случва. По принцип не се сърди. А напоследък първо отказвам, но после ме предразполага някак си  Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 4 473
Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...

# 12
  • у дома
  • Мнения: 965
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace

# 13
  • Мнения: 4 555
Отказвам, то не може. Ако зависи от него, по десет пъти на ден ще го правим.
Става му много неприятно, а на мен ми става още по-неприятно при мисълта как се чувства. Признавам си, че много пъти, когато не съм имала желание за секс, съм се съгласявала, само за да избегна гадното настроение и у двамата, което ще настъпи несъмнено.
Той се опитва да се съобразява с мен и да не ме закача, когато вижда, че не ми е до това, но много често не може да го контролира, особено ако няколко дни сме пропуснали.

# 14
  • Мнения: 999
и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва

# 15
  • Мнения: 128
И аз имам същия проблем-и моят мъж се сърди, а освен това започват и сцени на ревност, защото решава че го правя с друг. А истината е че в повечето случаи съм просто много уморена-работа, къща,дете и честно казано само помирисвам възглавницата и съм до там.
Но няма какво да се направи-не сме роботи.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Не, той ми отказва  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 750
Мноооооого радко му отказвам,като например в4ера WhistlingАма той си ми е разбран и не се сърди...та и как да се сърди,скоро влизам в 9-ят месец и не ми е до секс когато бебка се е разритала като за световно Confused!А той не ми е отказвал досега Party

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
рядко ни се случва да му отказвам, нормално е да се случи да не сме на една вълна, разбран е и не ми се сърди, но знам че му става неприятно като му секна желанието затова не го правя, а и на мен често ми се случва апетита да ми дойде с яденето

# 20
  • Мнения: 4 621
Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...
И при нас е така Confused

# 21
  • Мнения: X
До сега не съм му отказвала, но вече няма да е така.

# 22
  • Мнения: 588
Случва се и да отказвам, особено като съм много изморена Confused Confusedи той ми се сърди, понякога даже много сериозно ми се сърди Twisted Evil и трябва после да се реванширам с нещо, или да правя доста дълго време мили очички  Blush Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 453
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace
Peace Peace

# 24
  • Мнения: 891
Понякога му отказвам и той не се сърди  Hug нали ми е добра душица

# 25
  • Мнения: 4 053
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green

еми,така де  Crossing Arms
сърди ми се и го прави на проблем ooooh!

# 26
  • Мнения: 6 874
Отказвам му. То ако не му отказвах сигурно изобщо нямаше да мога да пиша във форума, защото изобщо нямаше да ставам от леглото. А той се сърди само понякога.

# 27
  • Мнения: 5 393
До сега не се е случвало да му откажа, както и той на мен. Просто си усещаме кога не сме в настроение и изобщо не става на въпрос в такива моменти.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Много рядко се е случвало и то ако наистина имам обективни причини. Той обаче е от разбраните и не се сърди, въпреки че не му става много приятно. Wink

# 29
  • Мнения: 1 564
и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И при нас е така. Embarassed

# 30
  • Мнения: 2 197
Никога не се е случвало да отказвам. Също и на него. Е, от време навреме някой от нас заспива и тогава другия се примирява. Слава богу това е рядкост.

# 31
  • Мнения: 634
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace
Peace Peace
И аз съм на същото мнение Peace

# 32
  • Мнения: X
Изключително рядко се случвало да си отказваме ласки един на друг досега. Приятелят ми явно има много точна преценка, та не се налага изобщо да повдига ...ааа... въпроса, ако усеща,че нещата клонят към отказ.
Той по-скоро оставя първите 1-2-3 минути инициативата да бъде моя /"ама защо да не изчакам да е твоя, аз теб винаги те искам"/.

# 33
  • Мнения: 7 718
Не отказвам. Laughing

# 34
  • Мнения: 410
 Остава и да отказвам! Няма го по седем месеца и като се върне си е закон- всеки ден и никой няма право на отказ, защото после и без това ще си стоиме пак по отделно.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало се е  Rolling Eyes Не се сърди открито, но виждам, че му става доста тъпо... Sad

# 36
  • Мнения: 1 069
До сега не се е случвало да му откажа, както и той на мен. Просто си усещаме кога не сме в настроение и изобщо не става на въпрос в такива моменти.
Точно така е и при нас.

# 37
  • Мнения: 4 668
Отказвам разбира се ! Ако не го правя трябва само с това да се занимаваме  Laughing но не ми се сърди ... смятам , че е глупаво да се сърдим за такива неща .
Аз разбира се не прекалявам с отказите , но да кажа , че съм винаги готова би било лъжа , а ако не искам и го направя просто няма да се получи .

# 38
  • Мнения: 2 237
Отказвам разбира се,аз да не съм секс машина.... Crossing Arms Като не ми се прави,не ми се прави,ако ще и Брад Пит да е пред мен Naughty
Сърди се или не,все тая.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Отказвам, сърди се - оправаданието му е че е пристрастен  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 498
Не, не отказвам...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Предпочитам да откажа вместо да го правя "по задължение" .Сърди се, ама малко и бързо му минава.

# 42
# 43
  • Мнения: 268
Аз не отказвам ,но той понякога ми отказва. какво да се прави,като аз съм по сексуалната в нашата връзка  Blush .

# 44
  • Мнения: 2 116
Аз не отказвам ,но той понякога ми отказва. какво да се прави,като аз съм по сексуалната в нашата връзка  Blush .

И аз така!  Whistling

# 45
  • Мнения: 1 233
Абе...аз рядко отказвам  newsm78, ама никога не ми се е сърдил. Виж, аз съм се цупила, като ми откаже Embarassed

# 46
  • Мнения: 804
Не отказвам, че не се знае кога ще е другия път Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 897
Не му отказвам.Но и не чакам да си поиска Mr. Green

# 48
  • Мнения: 108
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green
Много готино казано Laughing Laughing LaughingА иначе и аз отказвам когато не ми е на кеф и той задължително ми спретва цупене което понякога прераства и в караница. Отначало му се връзвах и гледах всичко да е О.К. само да е мира обаче сега му хванах цаката. При поредната му сръдня му спретнах скандалче и го наказах за 1седмица и май си взе поука. Миии така де да не съм робот Mr. Green Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
ООоо не Naughty,секс никога досега не съм отказала на мъжа ми,при каквито и да е обстоятелства,и не мисля че бих му отказала.При мен няма такива-боли ме главата,корема,спи ми се и т.н...дори посред нощ като ме събуди за тая цел,пак не отказвам. Laughing

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
....не ми се е случвало досега... Rolling Eyes

# 51
# 52
  • Мнения: 2 309
Не му отказвам!

# 53
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  .....
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green

Това е и моят отговор.

# 54
  • Мнения: 396
Понякога,но той го приема нормално!!

# 55
  • Мнения: 1 422
Не отказвам, защото моето желание е доста голямо  Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 202
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
И при нас е така ! Crazy

# 57
  • Варна
  • Мнения: 246
И моя се сърди, ама му минава. Какво да направя като съм адски уморена от работа и само мисля как да си почина. Предлагам му компромисен вариант-аз само да си лежа по гръб, а той да свържи цялата работа. Laughing
Пък и той ми е отказвал като е уморен-аз обаче не се сърдя. Абе мъже можеш ли ги разбра.

# 58
  • Мнения: 2 407
Приема го нормално.Не виждам зашо да ми се сърди.

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Случвало се е да му откажа,но не ми се е сърдил!Но за сметка на това,той никога не ми е отказал до сега.

# 60
  • на Север
  • Мнения: 503
малейййй, колко сте дашни  Mr. Green
май ще трябва да си взема поука ooooh!

# 61
  • Мнения: 46 438
Прабаба ми (лека й пръст), ме е учила да не отказвам на мъжа си, спазвам го  Blush

# 62
  • Мнения: 2 386
Сега няма да ми повярвате,но наистина никога не съм му отказвала-скоро говорихме за това.
По-скоро той ми се е изплъзвал няколко пъти Joy Joy
Леле,звуча като секс-терминатор,а съм си съвсем нормална.. Joy

# 63
  • Мнения: 215
Най-редовно  Laughing

# 64
  • на Север
  • Мнения: 503
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing

# 65
# 66
  • на Север
  • Мнения: 503

а колко пъти в седмицата си иска?

# 67
  • Мнения: 410
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing
Ама теб май наистина те е страх! Какво му има на двуразовия секс? Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 83
Аз също не отказвам. Wink luvbed  loveuuu

# 69
  • Мнения: X
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат :lol

"Малееее, блазе ти  Wink"- това от една "запретена" от докторите преди повече от 6 месеца  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 1 244
Естествено, че му отказвам. И той ми е отказвал. Става въпрос, ако единият от двамата е много скапан. Никой на никого не се сърди, но после е ясно, че отказалият е длъжен на реванш.  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 3 645
Почти не се случва, но ако се случи не се сърди...става още по настоятелен Rolling Eyes
newsm10

# 72
  • Мнения: 409
Не, не отказвам! Даже няма смисъл аз да поемам  hahaha инициативата да го съблазнявам, той ме съблазнява Joy

# 73
  • Мнения: 4 665
Рядко отказвам, но се случва ако нещо не съм в настроение. Номера ми минава, като обещая , че на сутринта или вечерта ще се реванширам Peace

# 74
  • Мнения: 823
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing
newsm10

# 75
  • Мнения: 2 657
Преди му отказвах,ама сега като не можем да се видим-не отказвам Mr. Green

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 955
отказвам му- понякога се цупи Crazy, понякога ме разбира Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не му отказвам.Но и не чакам да си поиска Mr. Green

Peace     Laughing

# 78
  • Ruse
  • Мнения: 390
и аз не отказвам на съпружеското тяло-нестига 4е се пребира на 2 седмици за по 3 дена(работи извън града) ами и да му отказвам Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 587
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing

Горе-долу по три пъти в седмицата и не отказвам,но в твоя случай сигурно бих отказала поне единият път на ден.

# 80
  • Мнения: 721
добре де, ами когато на вас не ви се иска толкова? Как правите секс без да сте силно "заинтересовани"? Симулирате ли или желанието се появява в хода на сексуването?

# 81
  • Мнения: 4 053
Как правите секс без да сте силно "заинтересовани"? Симулирате ли или желанието се появява в хода на сексуването?

ами има едно-две места,дето като ме барне и желанието веднага е дошло spoko
ама спи ли ми се...нестава Crossing Arms и се реванширам по късно Laughing

# 82
  • Варна
  • Мнения: 25 212
и аз не отказвам на съпружеското тяло-нестига 4е се пребира на 2 седмици за по 3 дена(работи извън града) ами и да му отказвам Mr. Green

Ей, те да не са колеги с приятеля ми Joy

# 83
  • Мнения: 711
Отказвам му и понякога се сърди, но бързо му минава.  Grinning

# 84
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Отказвам мноооооого рядко,когато адски много ми се спи и той не се сърди  txtloves.

# 85
  • Мнения: 6 991
Отказвам, защото понякога е невъзможен. Виждаме се рядко и тоя сексуален апетит, който има направо ме побърква, аз не мога толкова Sad И така едно цупене, едно сърдене, едно обръщане на гръб в леглото...

# 86
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рядко отказвам, но се случва....той също ми отказва, но не правим въобще въпрос от това Laughing.

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug

# 88
  • Мнения: 1 069
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug
Правете го сутрин, отпочинали, свежи...

# 89
  • Мнения: 47
Не откавам на мъжлето и предпочитам вечер.Сутрин толкова ми се спи,че не мога да реагирам въобще Blush

# 90
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug
Правете го сутрин, отпочинали, свежи...
Пак не става-децата стават преди нас, когато сме почивка #Cussing out, а през седмицата мъжО излиза много рано на работа Cry
Пък на мен и сутрин ми се спи Blush

# 91
  • на Север
  • Мнения: 503
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug

ха-ха , все едно аз съм го писала това  Simple Smile

мен дори ме плашат  с любовница Crazy

# 92
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Рядко отказвам, но се случва....той също ми отказва, но не правим въобще въпрос от това Laughing.

При нас е така.Смятам че е нормално защото сме хора все пак,а не машини.

# 93
  • Мнения: 1 485
Отказвам му и понякога се сърди, но бързо му минава.  Grinning
Peace

# 94
  • Мнения: 1 802
Отказвам, разбира се и то май доста често...е, сърди се малко  Whistling
Тази тема ме накара да се замисля, как ли ще се чувствам аз ако той толкова често ми отказва  Thinking
И  к`во  сега да душа за любовница ли??  Crazy

# 95
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug


ха-ха , все едно аз съм го писала това  Simple Smile

мен дори ме плашат  с любовница Crazy

и при мен се е случвало

# 96
  • Мнения: 5 140
Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...

Същата съм и аз.

# 97
  • Мнения: 12
Когато е пил, не е нито за секс, нито за нищо, освен той самия да легне да спи. Интересно, че тогава все иска и ме преследва. Иначе през друго време - не отказвам

# 98
  • Мнения: 3 634
Аз май никога... имам славата на нимфоманка. 4есто аз съм тази която остава на сухо... ма кат искам всеки ден.... мъка.

# 99
Понякога му отказвам и той не се сърди  Hug нали ми е добра душица




 Hug Peace

# 100
  • Мнения: 6 164
Мъжът ми им усет към това, дали аз искам или не, както и обратното. Понякога аз не съм в кондиция, понякога - той. Съобразяваме се с това и затова не се е налагало аз или той да ми отказва. Просто по-скоро усещаме кога и на двамата ни се иска.  Grinning

# 101
  • Мнения: 801
май и ние се усещаме с мъжо, но по принцип, не - не ми се  е случвало да му отказвам......

# 102
  • Мнения: 1 186
Естественно Peace.....не винаги когато на него му се прави секс и при мен е така Peace

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Понякога му отказвам, но той не ми се сърди разбираме милото, че ми се спи или не съм в настроение.

# 104
  • Мнения: 1 047
Прабаба ми (лека й пръст), ме е учила да не отказвам на мъжа си, спазвам го  Blush
Много мъдра жена е била баба ти. Peace Нека почива в мир. Praynig

......ами има едно-две места,дето като ме барне и желанието веднага е дошло.........
Брей,сподели кои са тези места  Praynig да почерпим опит. Twisted Evil

# 105
  • Мнения: 3 248
Нямам спомени да съм му отказвала досега. Peace

# 106
  • Мнения: 419
Да, отказвала съм, но отказите се броят на пръстите на едната ми ръка - и това за три петилетки и кусур. Ама човекът после цяла седмица е  smile3515 smile3515 smile3515. Като му мине наваксва тройно  luvbedЛуд умора нема.

# 107
  • Мнения: 516
Не отказвам Party  Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 978
Аз отказвам когато не съм на кеф и нямам желание. До сега никога не е било проблем

# 109
  • Мнения: 517
Ne otkazvam nikoga  Laughing To i bez tova sravnitelno rjadko se sluchva, ostava i da otkazvam  Embarassed

# 110
aз никога не си искам,и ми е много хубаво като не си иска

# 111
  • Мнения: 387
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Peace

# 112
  • Burgas
  • Мнения: 92
Да отказвам му, защото това значи постоянно да го правим. Wink Много често ми се сърди за това, но аз не мога като него.  Един професор беше казал: " Мъжът е като газов котлон- бързо загрява и бързо изстива; докато жената е като фурната- бавно загрява и бавно изстива" Joy  Според мен е напълно нормално когато му откажеш, не винаги ти е до секс. Peace

# 113
  • Мнения: 1 559
Не ,не му отказвам,но ако нещо ми има и съм нераположена(не в прекия смисъл),той сам не ме закача,усещаме се с 1 дума.

# 114
  • Мнения: 445
Аз на моя мъж като му кажа, че няма да има секс, хвръква от кеф!
За него това е като наказание! smile3507 moresmile

# 115
  • Мнения: 1 403
Еми слу4ва се и в най добрите семейства  newsm10

# 116
  • Мнения: 1 813
Може ли да добави анкета авторката понеже спорим с приятелят ми кой са повече - тези които отказват или другите  Embarassed
Аз съм от отказващите и в момента сме в поредния скандал за това.

# 117
  • Мнения: 4 362
Отказвала съм да  Wink

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, отказвам. Той е много по-сексуален от мен, но преди, като бяхме гаджета, и аз бях като него. Ако го питам, по два пъти на ден ще иска, а на мен два пъти седмично ми е максимума. Ужас, май съм станала фригидна  Crazy. Еми сори, ама вечер се прибирам късно от работа, после знаете как е - дете, готвене, миене, чистене и като приключа с всички задължения ми идва да легна и да взема дистанционното и ако може никой да не ме търси за нищо. Сигурна съм, че ако го поставя на моя дневен режим и той няма да има толкова често мераци, но все пак човекът е учител, има много свободно време и вечер, когато аз се прибера, е свеж като краставичка, а аз... ooooh!

# 119
  • Мнения: 4 362
Да, отказвам. Той е много по-сексуален от мен, но преди, като бяхме гаджета, и аз бях като него. Ако го питам, по два пъти на ден ще иска, а на мен два пъти седмично ми е максимума. Ужас, май съм станала фригидна  Crazy. Еми сори, ама вечер се прибирам късно от работа, после знаете как е - дете, готвене, миене, чистене и като приключа с всички задължения ми идва да легна и да взема дистанционното и ако може никой да не ме търси за нищо.

Хихихи и при нас положението е 1:1  Grinning

# 120
  • Мнения: 7 640
Аз на моя мъж като му кажа, че няма да има секс, хвръква от кеф!
За него това е като наказание! smile3507 moresmile

не те разбрах- кое му е наказание сексът или да му откажеш newsm78

# 121
  • Мнения: 258
момичета искам да пусна анкета  по темата  но нещо не се справям. Ще съм много благодарна ако някой го направи вместо мен!

# 122
  • Мнения: 22 531
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Peace

# 123
По принцип не, но когато той ми откаже ставам много намръщена Close , но го карам след това да си наваксва - все пак трабва да се правят компромиси  Joy

# 124
  • Мнения: 1 691
Как ще отказвам бе! Е, случи се на два пъти да заспя малко след началото на гушкането... от умора. И после страшно ме беше яд за пропуска.
А и мъжо едва ли ми е отказвал повече от 2-3 пъти.

# 125
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз съм от отказващите. Мислех си, че с времето ще му поомръзна на моичкият и няма много да ме закача, но той продължава да си иска всеки ден без пропуск и има навика да досажда, докато не получи своето... Да се радвам ли, да плача ли, не знам Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 12
радвай се, радвай се....аз имам съвсем обратния проблем

# 127
  • Мнения: 1 047
И аз съм от отказващите. Мислех си, че с времето ще му поомръзна на моичкият и няма много да ме закача, но той продължава да си иска всеки ден без пропуск и има навика да досажда, докато не получи своето... Да се радвам ли, да плача ли, не знам Rolling Eyes
И това ще стане. Peace
В началото ще се радваш,после ще плачеш. bowuu

# 128
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Същото важи и за нас  Mr. Green

# 129
  • София
  • Мнения: 2 175
Отказвам му,да,но впоследствие ме предразполага и пак става това,което иска. Rolling Eyes

# 130
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Случвало се е, той е по активния от двама ни и няма насита (като повечето мъже), а на мен не винаги ми е до това. Той не се сърди проявява разбиране. Въпреки, че на моменти се оплаква и мърмори.

# 131
  • Мнения: 3 591
.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 22:44 от [desi]

# 132
  • София
  • Мнения: 4 585
Преди почти никога не му отказвах, но сега откакто съм бременна се случва по често и това си е съвсем нормално. Въпреки това пак си правим редовно секс, а вече съм в 7 месец. А като му откажа, се примирява и това е.  Laughing

# 133
  • София
  • Мнения: 137
vie ste kasmetliiki na men mi otkazvat i adzki boli poviarvaite.No niama druga prosto ve4e ne mu se pravi tolkova kolkoto na men predpo4ita da e pred kompa ili da gleda tv. to i sega ne jiveem sami i dosta slojno stava izobshto da ostanem sami ama kvo da se pravi i otdelno daje spim zashtoto toi po4na mnogo da harka otkak napalnia i az ne moga da spia ot nego a i zashtoto deteto e pri men i se budi mnogo rano.

# 134
  • Мнения: 3 423
Да не съм луда.
Аз скорпион ли съм или...

# 135
  • Мнения: 1 047
Да не съм луда.
Аз скорпион ли съм или...
Скорпионите имат слава на любовчии ли?

# 136
  • Мнения: 2 161
Понякога отказвам,понякога не отказвам.

# 137
  • София
  • Мнения: 587
Мноооого рядко се случва да откажа.За почти 4 години откакто сме заедно да съм отказала 1-2 пъти.

# 138
  • Мнения: 9 865
....не сме пропускали и сами се търсим един друг и не си отказваме Simple Smile

Предполагам, че би ми станало много криво ако ми откаже или аз на него...

 newsm10

И ние сме така!!! luvbed

# 139
  • Мнения: 3 674
когато му откажа  секс  той се сърди   Как се справяте с това? newsm78
Нека се сърди,ще се сърди па ще   му мине.Няма да се сърди вечно. Не могат да очакват от нас да сме като пружинки.Като съм уморена отказвам,в началото се цупеше....сега вече разбира и не се сърди. Sunglasses

# 140
На кой от всичките  Wink

# 141
  • Мнения: 3 674
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.

# 142
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.


И никой не изневерява
Не пуши
не пие  Wink

# 143
  • Мнения: 3 674
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.


И никой не изневерява
Не пуши
не пие  Wink

Скъпа,темата не е за изневяратa...има други тема за това.....Тук има директен въпрос"отказвате ли секс на мъжа си?"

# 144
ок , както и да е .....
говорете си

# 145
  • Мнения: 4 068
Ами май не. И да е е случвало е било толкова рядко, че не си спомням. Не отказвам, не за да му угодя, а защото обичам секса и не съм от жените, които се оправдават с главоболие. За мен секса е удоволствие, но и начин да разтоваря стреса, така че колкото и да съм изморена настроение за секс винаги имам./баси с тоя пост съвесм като нинфоманка се изкарах Mr. Green/

# 146
  • Мнения: 165
 newsm62 дай да прочете мненията тука!!!Разбира се, че аз да не съм парче месо и да трябва все да съм под ръка когато пожелае.И той ми се сърдеше но вече след като родих второто и вижда колко съм смазана от умора понякога започна да ги приема нещата по различно.Е не трябва и да се прекалява разбира се Peace

# 147
  • Мнения: 674
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

# 148
  • Мнения: 3 674
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

Сигурно сте още"млaдоженци"  Wink Peace

# 149
  • Мнения: 574
Рядко отказвам,но тогава става още по настоятелен!То при нас май винаги е на неговата newsm78

# 150
  • Мнения: 1 906
Никога не съм отказвала. Пък и не бих го направила.  Laughing

# 151
  • Мнения: 1 877
Той сам се отказва,като види че нямам желание.

# 152
  • Мнения: 1 047
Рядко отказвам,но тогава става още по настоятелен!То при нас май винаги е на неговата newsm78
И какво правиш тогава? newsm78
Приемаш ли? Simple Smile

# 153
  • Мнения: 1 174
Само ако съм му мнооого сърдита Wink

# 154
  • Мнения: 1 568
Като по-млада не,но сега се чувствам по-добре,ако се съобразявам първо със своите желания!!!

# 155
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

Сигурно сте още"млaдоженци"  Wink Peace

Ние не сме младоженци,даже ми е смешно като го пиша,имаме 15 год.брак,но и аз никога не съм отказвала.Незнам ,може би ако имаме проблем помежду си ,той също се въздържа,и така докато всичко отшуми отсамосебе си..... Heart Eyes

# 156
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Понякога когато съм много уморена  Tired

# 157
  • Мнения: 62
Slu4valo se e da mu otkazvam,no e hubavo da ne e 4esto.Tova vagi ne samo za genata,no i za maga.A 6to se otnasja do sardeneto,nasila hubost ne stava.Kogato ne6tata ne se polu4avat vzaimno, a go pravi6 nasila za da ugodi6 na maga si naprimer,toi dovolen li e kato polu4i svoeto nakraja.Ne e vagno koli4estvoto,a ka4estvoto

# 158
  • София
  • Мнения: 15
Да, снощи му отказах и не му стана приятно и днес ходи като трактор вкъщи. Ама съм решила тая вечер да му се реванширам.

# 159
Ами май не. И да е е случвало е било толкова рядко, че не си спомням. Не отказвам, не за да му угодя, а защото обичам секса и не съм от жените, които се оправдават с главоболие. За мен секса е удоволствие, но и начин да разтоваря стреса, така че колкото и да съм изморена настроение за секс винаги имам./баси с тоя пост съвесм като нинфоманка се изкарах Mr. Green/
Все едно аз съм го писала. Laughing

# 160
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Отказвам понякога, но не ми се сърди.

# 161
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
От първия ден на бременността нямам ГРАМ желание за секс #Cussing out УЖАС
А преди ме наричаше "мойта малка нимфоманка"
Сега се чувствам ужасно от факта, че нямам ищах, ама гледам да се отсрамвам от време, на време  Bangheadи съм му МНОГО БЛАГОДАРНА за разбирането. Дано се променят нещата след раждане  luvbed

# 162
През последните месеци постоянно му отказвам.Може и да се сърди,но за 5 мин.му минава.

# 163
Естесвено, че отказвам, когато не ми се прави. И тои отказва. Да не би да е платено, че да не можем да отказваме. Sunglasses

# 164
  • Мнения: 831
От първия ден на бременността нямам ГРАМ желание за секс #Cussing out УЖАС
А преди ме наричаше "мойта малка нимфоманка"
Сега се чувствам ужасно от факта, че нямам ищах, ама гледам да се отсрамвам от време, на време  Bangheadи съм му МНОГО БЛАГОДАРНА за разбирането. Дано се променят нещата след раждане  luvbed
и аз така, лошото е, че след раждането пак не ми се прави...то с това кърмене, цедене и болезнени зърна....не ми е кеф...а и в една стая с 2-те деца...докато заспи голямото, бебето се събужда за сукане и мъжо заспива....абе кошмар....ама и след първото раждане не ми се правеше  newsm78

# 165
  • Мнения: 3 611
Откаzвам му, да... ама той вече не си и иска. И по - добре  smile3502

# 166
  • Мнения: 236
много ясно, особенно сега както сме във финансова криза хич не ми е до секс и няма да ми е скоро  Naughtyхич не ми пука като има пари тогава и настроение ще ми дойде.

# 167
  • Мнения: 4 053
много ясно, особенно сега както сме във финансова криза хич не ми е до секс и няма да ми е скоро  Naughtyхич не ми пука като има пари тогава и настроение ще ми дойде.

 newsm53

# 168
  • Мнения: 287
отказвам, чат-пат, щот съм на диета ама той моя е много мазен и нахален и винаги ме придумва...

# 169
аз ли съм единствената жена на която мъжът й постоянно й отказва секс!!?? от години е така и честно казано като погледна назад не съм вярвала че е възможно да се издържи на това. едва го накарах да ми направи бебе, макар че от лятото ми беше обещал. позадържах новината с няколко седмици - да ме огрее още 1-2 пъти, че после като знам няма да ми пипне докато не родя и не спря да кърмя.
някоя от вас чувала ли е за подобни случаи? вече определено се замислям за раздяла, това постоянно сексуално недоволство рефлектира върху цялата ни връзка. а любовник не е решението от което имам нужда.
ех че станах дълга..

# 170
  • Мнения: 1 047
Със сигурност не си единствената.
Чел съм и за други такива случаи тук във форума.
С какъв довод ти отказва?
А какво казва,като говорите по въпроса?
Така както го описваш,ми звучи мн. рядко.

# 171
и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И при нас е така. Embarassed

Преди да забременея никога не ми е отказвал, но сега съм вече в края на 6 месец и се случва, като се извиняваме с умората, работата или неразположение. Но и двамата си мислим кофти неща, когато това се случи. Аз си мисля, че съм грозна и не ме желая или че парви секс с друга, а той - просто наранено самолюбие предполагам... Имаме случаи, когато сме стигали и до кавга #Cussing out Embarassed Честно казано аз трудно приемам отказите...

# 172
  • Мнения: 2 723
Що да му отказвам, да не съм луда Shocked
Случва се само като ми се нахвърли посреднощ когато съм заспала Whistling

# 173
чак пък да си отказваме... newsm78

случвало се е и на единия и на другия да не се чувства достатъчно комфортно (я глава го заболяла, я нещо друго), ама чак отказване не.
Умората понякога взема връх, ама не мисля, че това би следвало да е голяма драма.
Ако няма друг проблем, разбира се.

# 174
  • Мнения: 1 422
Откаzвам му, да... ама той вече не си и иска. И по - добре  smile3502

Това сериозно ли го мислиш  Crazy Crazy Crazy Crazy, че е $по-добре$  Naughty

# 175
  • Мнения: 12
Случвало се е да откажа но той не се сърди,виж на мен той никога не ми отказва.

# 176
  • Мнения: 338
Редовно Flutter

# 177
  • España
  • Мнения: 341
Никога не му отказвам.

# 178
  • Мнения: 1 817
Отказвам му само, когато съм преуморена или когато ми предстои гинекологичен прелед  Laughing .
За прегледа-той си знае и не се сърди, че не искам (ех, добър мъж! Mr. Green ) .
А пък когато съм уморена се сърдеше преди, но след като заспах 3 пъти, докакто си говорехме пред тв и вече ме разбира...Имам си мъж-мечта, какво да ви кажа  Hug

# 179
  • Мнения: 1 120
може би 1 или 2 пъти за цялата ни връзка.
той е спортист и понякога той ми отказва.всъщност преди тренировка рядко ми пуска,защото после не можел да тренира.с удоволствие чакам да се върне от залата  Mr. Green

# 180
  • София
  • Мнения: 2 100
случва се
когато аз му откажа, той проявява разбиране и не се цупи, но ако той ми откаже, става страшно Mr. Green

# 181
  • Мнения: 332
Аз му отказвам, когато вечер съм уморена, а той никога, даже понякога, когато го виждам колко е изморен му се чудя, как изобщо се сеща за секс.  Laughing

# 182
  • BG
  • Мнения: 2 217
Отказвала съм му понякога и сега малко редуцирахме. В момента се виждаме от дъжд на вятър (известно време живеем на различни места) и затова е по-лесно да съм винаги готова когато поиска. Преди си мислех, че съм сексуална натура, но откакто познавам моята мила половинка си промених мнението. Него, ако го пита човек, няма семейство което поне  Shocked 2 пъти на ден да не го прави. И това било малко, но от него да минело. Каза, че всички, които твърдели обратното си измисляли.  Попита ме кой бил този мъж, който като си легнел до жената да не я пожелаел?! Как да го убедя, че греши?!  Thinking И понеже не намерих начин - съгласявам се!
Определено се сърди като му отказвам, но ако зависеше от него - нямаше да ставаме от леглото!  Blush
Затова залагам на златната среда - гледам да не му отказвам често!  Naughty

# 183
  • Мнения: 1 446
Аз му отказвам, когато вечер съм уморена, а той никога, даже понякога, когато го виждам колко е изморен му се чудя, как изобщо се сеща за секс.  Laughing

И аз така  Peace

# 184
Да, рядко но се случва......а ако нещо е згафил - задължително! Wink

# 185
  • София
  • Мнения: 171
Не мога да си представя да му откажа luvbed

# 186
  • Мнения: 313
Случвало ми се е, поради различни причини. Винаги намирам разбиране и няма сърдити.

# 187
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Отказвала съм му и то не един или два пъти. Никога не ми се е цупили или натяквал. Той на мен обаче май не е отказвал. Thinking

# 188
  • Видин
  • Мнения: 961
аз ли съм единствената жена на която мъжът й постоянно й отказва секс!!?? от години е така и честно казано като погледна назад не съм вярвала че е възможно да се издържи на това. едва го накарах да ми направи бебе, макар че от лятото ми беше обещал. позадържах новината с няколко седмици - да ме огрее още 1-2 пъти, че после като знам няма да ми пипне докато не родя и не спря да кърмя.
някоя от вас чувала ли е за подобни случаи? вече определено се замислям за раздяла, това постоянно сексуално недоволство рефлектира върху цялата ни връзка. а любовник не е решението от което имам нужда.
ех че станах дълга..

Боже, мила, просто не мога да повярвам! Ще накарам моя мъж да прочете това. Според него няма мъже които да не искат секс
по няколко пъти на ден!
И понеже аз му отказвам, защото не винаги съм във форма то се започват едни речи... че не го обичам, че вече не ме интересува и т.н. което е абсурдно, защото си го обичам както и в началото на нашата връзка.
Просто понякога искам само да се сгуша в него и това е...
 Hug


Общи условия

Активация на акаунт