EllEzza-екстракт от охлюви

  • 16 828
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
78лв е,премахвал бръчки,акне,петна,ч.точки  newsm78
някой да го е пробвал?
сега гледам рекламата му- от телестарт маркетинг  Thinking

# 1
  • Мнения: 463
аз не съм, ама звучи прекалено хубаво, за да е истина

# 2
  • Мнения: 5 647
сега гледам рекламата му- от телестарт маркетинг  Thinking

Щом е от телемаркетите значи не става.

# 3
  • Мнения: 1 021
И такова ли измислиха!!!
Нямат равни тези...

# 4
  • Мнения: 4 076
Имам подобен,Елисина,активно вещество- слюнките на охлюви,чилийски,със същите показания-петна,бръчки,и т.н.,мисля,че е около 50 евро,но не съм сигурна,защото ми е подарък.Никаква полза.

# 5
  • Мнения: 10 758
А стига бе...и ще заприличаме на охлюви ли?
Не вярвам на тва.

# 6
  • Мнения: 7 186
Щом е от телемаркетите значи не става.

И аз така мисля.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Имам подобен,Елисина,активно вещество- слюнките на охлюви,чилийски,със същите показания-петна,бръчки,и т.н.,мисля,че е около 50 евро,...

  Чак гадно ми стана, като го прочетох това.

  tedka*, не се набутвай с толкова пари  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 35 937
Не съм пробвала, но четох за това.

# 9
  • Мнения: 1 035
май ще ви послушам....
наистина доста парички са и ако е голяма "боза" адски ще ме е яд....
няма да рискувам  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 611
Имам подобен,Елисина,активно вещество- слюнките на охлюви,чилийски,със същите показания-петна,бръчки,и т.н.,мисля,че е около 50 евро,...

  Чак гадно ми стана, като го прочетох това.

  tedka*, не се набутвай с толкова пари  Naughty

хахахахаха
как го отделят
карат ги да плюят в епруветки
 Joy Joy Joy
сега разбирам защо е толкова скъп
 hahaha

# 11
  • Мнения: 2 229
Гледах рекламата по фокслайф, само един коментар -->  Joy Joy Joy

# 12
и аз гледах рекламата, много примамливо звучи Simple Smile) твърде хубаво, та се зачудих и се разрових в мрежата.
Продават го в цяла Евопа, но се предлага само по тв-то? малко съмнително...Прочетох и част от мненията по форумите, имаше доволни и недоволни, ако някой знае френски нега прочете повече в google излизат много сайтове за този крем ама все на френски.

Аз се чудя, ако си купя ще пиша как е.

# 13
  • Мнения: 1 813
Аз съм предубедена към всичко,което рекламират по този теле...  Thinking

# 14
  • Мнения: 35 961
сега гледам рекламата му- от телестарт маркетинг  Thinking

Щом е от телемаркетите значи не става.

 newsm10

голяма смехория  hahaha

# 15
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Айде на зарибявките, народеее,   Mr. Green
Ми те хората си го хвалят, явно има балъци да се вържат и да си купят.....
Ама верно пък, как ли събират слюнка от охлюви???

# 16
  • Мнения: 1 091
Все пак никой ли не го е пробвал?
еленката, не знам френски, та няма да се ровя, ама я кажи има ли някой, който да хвали крема в тия сайтове?
Ако някой има опит, да каже има ли полза от въпросния крем, че и аз съм предубедена към телемаркетите, ама знае ли човек... newsm78

# 17
  • Мнения: 811
Бляк  Sick Звучи отвратително!
Те охлювите и за ядене ги ползват, ама един-единствен път видях как точно се приготвят и ми беше ужасно жал за беззащитните животинки!

# 18
Крема е много добър, купих го преди година от Турция пак от телемаркет. Сега ще го купя и от тук, заслужава си парите. Ползвала съм какво ли не, дори и марки като Диор и Живанши, някои имат ефект други не. Крема не е толкова скъп. Хората, които се борят с кожата си, знаят за какви пари става дума - за кремове маски и козметични процедури

# 19
  • Мнения: 3 456
Крема е много добър, купих го преди година от Турция пак от телемаркет. Сега ще го купя и от тук, заслужава си парите. Ползвала съм какво ли не, дори и марки като Диор и Живанши, някои имат ефект други не. Крема не е толкова скъп. Хората, които се борят с кожата си, знаят за какви пари става дума - за кремове маски и козметични процедури
Да, ама аз на гости не вярвам...

# 20
  • Мнения: 5 317
Нямам им доверие на тез реклами.

# 21
  • Мнения: 1 564
А стига бе...и ще заприличаме на охлюви ли?
Не вярвам на тва.
newsm62   Animal Snail

# 22
  • Мнения: 4 170
Ха-ха-ха!Екстракт от охлюви... smile3532

# 23
Verno be, kazete neshto pozitivno za tozi krem. ooooh!

# 24
  • Мнения: 537
Не вярвам на тези реклами. Който го пробва да сподели все пак, може и да се излъжем да го вземем   Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 39
Пълна глупост. rotfImao

# 26
еми аз гледах по някаква немска тв рекламата му- и там се казва6е 4е екстракта е от 4ерупката на охлюва!За ефективност не мога да кажа но вяно е 4е не е мн скъп за проблемите които ре6ава(ако ги ре6ава) Peace

# 27
  • Мнения: 250
Може и да има нещо вярно, но въпреки всичко съм доста скептично настроена. Докато поне 2,3 познати не ми го похвалят от личен опит, аз пари за простотии не давам.

# 28
Тц незнам направо. Аз имам проблем щот една гнойна пъпка ми остаяви нещо като белег, а си нямам идея по какъв друг начин да се оправя  Crossing Arms Ако някой знае да помага  Tired Плюс това тоя крем щом го предлагат по други евро страни  Crossing Arms може да действа

П.П. ако някой можеда ми препоръча друг крем който да се справя с такъв вид белег - плс пишете  Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не вярвам.Предубедена съм към повечето продукти на телемаркет

# 30
  • Мнения: 287
този продукт само не са обявили, че и срещу оплешивяване помага, егати мошенниците!
 Хич не вярвам на телешопите!!! #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 31
  • Мнения: 105
Голям майтап... тъкмо гледах рекламата и реших да потърся в google.bg и какво да видя - два резултата - от мама.бг и от телестар Laughing... Много ми стана смешно, досега не ми се е случвало да има само 2 срещания /дори и в .бг/.
Но честно казано бях много заинтригувана, но можеш ли да им вярваш на тия реклами...!?!?!
Е, остава да чакаме да се включи някой с още отзиви... Praynig

# 32
  • Мнения: 2 498
Съседката ми си го поръча това кремче и очаква доставка.....ще видя колко ще се подмлади.....

# 33
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте на всички.Днес майка ми специално ми се обади да ми каже че е гледала рекламата за този крем и е заинтересована.Дали има ефект???Нека ако някой го е ползвал да изкаже мнение помага ли или са отново измислици.

# 34
  • Мнения: 107
Купихме си преди 2 години машина за шиене, която шие всичко от Телестар за около 100лв. ПО-голям боклук няма!!!Не искаха и да ни я вземат обратно в 7дневния срок!!!! Така си стои, като кукленска е-супер малка...Ако сложиш по-дебел плат забива...а на рекламата шиеше няколко пласта дънков плат:-)))))  Една приятелка преди години си поръча един крем който трайно премаха космите по краката....Още си ходи на кола маска Simple Smile) Така че не им вярвам на тези!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 А и крем който лекува белези, бръчки, акне и какво ли още не....та това си е Виц

# 35
  • Мнения: 2 498
Както писах по-горе съседката ми го поръча-на вид е като гел и никакъв ефект....

# 36
  • Мнения: 374
хахахахаха
как го отделят
как как?най-вероятно ги варят горките   Animal Snail и каквото се отдели го слагат в крема...ама дето ще се мажеш с охлюви по-добре си купи едно кило и  cook
много по евтино ще излезе и съм убедена, че ще има по-голям ефект от крема

# 37
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Според мен е поредната телешопска измишльотина  Animal Snail скоро сигурно от мравки и хлебарки ще пуснат doh

# 38
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Полза  НЯМА НИКАКВА!!!
позавах крема Елицина/пак е екстракт от нещо си на охлюва/,единственото което забелязах или си втълпих е 4е лееко ми изсветля кожата...,но отделни белези от пъпки,предотвратяване на поява на пъпки.........нема такова нещо ooooh! Whistling Whistling

# 39
  • Мнения: 1 288
не съм го ползвала, но не бих си дала парите за крем от телешоп. свекърва ми се беше запалила навремето. що неща накупи, всичките боклук. включително и едни тенджери за спагети, които направо се разтопиха на котлона  #Crazy тия от телешопите са най-големите измамници Naughty

# 40
Във френските форуми мненията са различни, най-добрия ефект, за който говорят е просветляване и леко изглаждане на кожата, както и заличаване на дребни точици.
Принципно, по по-специален начин се продават продукти, които не са нищо особено, но зя сметка на това са скъпи, но не защото са качествени, а за да компенсират огромните разходи по реклама. Хубавият продукт няма нужда от такава реклама, бъдете сигурни. А ако става въпрос за продукт с лечебно действие, първо лекарите ще го препоръчват.
Та, ровейки по въпроса за крема открих, че има сигнал за измамливи ТВ реклами:
http://www.yvox.net/modules.php?op=modload&name=News&fil … icle&sid=2356
http://szb.dir.bg/_files/2073007.doc
http://szb.dir.bg/_files/2073007.doc

# 41
  • Мнения: 17 546
Толкова глупости се плещят в тези реклами... Екстракт от охлюви! Те такова нещо нЕма. Това ще рече, че са изцедили охлювите. Имаше и една друга реклама за нещо си за коса. То пък беше с екстракт от кашмир. Ми кашмир е порода овца в Азия с мека и фина вълна... И нея трябва да са я екстрахирали за да я налеят в шампоана. Явно ни имат за ултра прости бе, чак яд ме хваща! Crossing Arms Един колега каза, че до едно време жена му купувала всичко, което се рекламира по ТВ-то и той с прискърбие установил, че щом се рекламира толкова усърдно със абсолютна сигурност е пълен боклук или струва 1/8 от обявената стойност.

# 42
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С риск да ме оплиуете кремът не е ло6, е не прави 4удеса но кожата става по фина и малките деекти избледняват...
Има наи разли4ни разновидности и расли4ни марки, обогатен с алое, с роса москета,
тези които се проават в билковите аптеки и парфиумериите със сигурност не са вредни.
на мен най добре ми се отразява този който е крем и е обогатен с роса москета.
макар4е и гелът не е ло6
цената не е 4ак толкова висока в зависимост от марката и магазина от 9  до 37 евро

# 43
И никой ли не го е пробвал тоя крем?сега дават един за 78 лева и втори за 58лв

# 44
Ей честит празник ва всички студенти-весел празник! newsm44 lovekiss newsm81

# 45
  • Мнения: 10 758
Ей честит празник ва всички студенти-весел празник! newsm44 lovekiss newsm81
newsm78

# 46
# 47
  • Мнения: 522
Една приятелка ходи на такава процедура за подмладяване с екстракт от охлюв.Струва 50ЛВ и стоиш в салона около 4 часа. Остана много доволна.

# 48
  • Mонтана
  • Мнения: 413
и аз да се изкажа ;та 4увала сам 4е наистана охлюва е много добро средство за много неща,и ще ви разкажа на бързо за една история която ми я разказаха преди няколко дни,та това се беше слу4ило на разказва4а,каза ми 4е един ден когато ходил да събира охлюви и имало такива които още не били излезли от 4ерупките си и тои ги махал с нож,и докато ги махал без да иска се порязал и след секунди от раната нямало и помен,понеже се бил намазал с самия охлюв.

# 49
АБЕ ХОРА АС СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ДА ГО КУПУВАМ ИЛИ НЕ АМА КАКВО ЗНА4И НЕСЕ ДОВЕРЯВАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЗАЩО ВИНАГИ  ТРЯБВА НЯКОЙ ДА ОБЕСНЯВА КАК БОКЛУК БИЛО НЕБОКЛУК БИЛО НЯКОИ ПРОБВАЛ ЛИ ГО Е ТУКА ВОООООБЩЕ НЕ НАЛИ И НИЯ СИ4КИ СЕДИМ ЧЕТЕМ И СЕ ЧУДИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт