Кой на кого прилича... ама от кофтито

  • 2 713
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 489
Винаги съм искала да срещна Стийв Бушеми. Е, няма такъв просто Simple Smile

Иначе аз се оприличавам на бригадирка от ерата на петилетките и вършея с комбайна. Ударничка на труда, облечена в дочен костум, цигари слънце в левия джеб и гаечен ключ в десния. На вечеринките се пременявам в басмяна рокля, дето едвам удържа напращялата ми гръд и басмата току пука, като се завъртим на хорото Simple Smile Като излязла все едно от чернобелите филмчета за бригадирския труд съм, дето ги даваха като преглед преди филма в кината Simple Smile


 hahaha hahaha Joy Joy като на рекламата на народните кренвирши с янко таков и северняшкото хоро

# 46
  • Мнения: 1 909
...А иначе ако трябва сама да се сравнявам с нещо ще избера жираф Mr. GreenНе съм толкова висока, но имам дълъг врат, малки уши и голям нос - с прибрана коса приликата е поразителна Twisted Evil Отдавна обяснявам,че ако бях крава щях да умра от глад поради невъзможността да паса(носа пречи да се стигне до тревицата) Mr. Green Като се замисля всяко лято се връщам от морето без тен на деколтето, проклетият нос пази сянка - казвам ви Crossing Arms
Постингьт ти искрено ме ра3смя, толкова открита самоирония... браво, 4е я умееш  Mr. Green Hug

А3 не 3нам на кого/какво бих се оприли4ила, никога не сьм си 3адавала то3и вьпрос.
Имам едри 3ьби (като бях малка лицето ми беше по-дребно и детско, та се набивали на о4и явно...)
и баба ми ми ка3ва6е, 4е ако не сьм си носела шините, са щели да ми викат "Конят"  Joy
Е, не по3на женицата, но и това не ме стресна достать4но, 4е да пронося тия желе3арии. 3 пьти ги "губих", докато нашите не вдигнаха рьце  Simple Smile
Сега пропорциите са нормални  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 896
Малко след като излезе първият филм Хари Потър, са наложи да си сменя очилата, които бяха 1:1 като на Даниел Редклиф. Лека полека започнаха да ми викат Потърчо. Наистина имам прилика с младежа, и не беше само заради очилата, докарвам го много добре и на оцъклен поглед  Laughing

# 48
   newsm78 Ъ, то аз и на себе си не приличам, щото са ми различни 2-те половини на физиономето, а к'во остава за някой друг hahaha.
   Обаче детето прилича на оня сладур от "Куче в чекмедже".Аз много го харесвам и исках да му прилича, нищо , че е мома.Ама тя и на маниери и приказки го докарва Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз приличам на Мортиша Адамс- дълга черна коса, бледолика, само едни очи се открояват. Леко мрачна физиономия  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Интересна тема, от как родих се оприличавам с баба Цоцолана   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт