Печелили ли сте някога нещо?

  • 7 093
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 371
Последно спечелих стик за голф, сега ми седи в колата Crazy

Много полезна вещ, става за самоотбрана  Mr. Green (по-елегантна от една бухалка  Laughing).
Ъхъ  Laughing

# 76
   Нц Confused, ама и как да спечеля като дори тото не пускам всъщност.

# 77
  • Мнения: 2 013

Това си е най-голямата печалба!

# 78
  • Мнения: 2 070
Не мога да му хвана края, голяма съм късметлийка и то без много много да мисля. Като малка 50 дъвки от един конкурс на детско вестниче, не помня Клуб15 или Кой си ти... Като голяма телефон от Егоист, подарих го на мама.В Англия си купих списание The Face и вътре има едни талончета, които трябва да триеш, като на ваучерите. Ако излязат три еднакви картинки печелиш, аз спечелих 500 паунда. Не ги взех, защото не бях гражданка на UK или на Европейския съюз. Не намерихи доброволец англичанин да ги вземе и после да се черпим дружно. по онова време /2001/ 500 паунда бяха повече от 1500лева... Язък. И други неща съм печелила, но не се сещам в момента. Един мой колега спечели джакпота на Еврофутбол, но бяха го познали доста хора, та взе "само" около 11 хиляди лева. Печелила съм билети за филма Space jam, от едно радио. Ако се сетя още пак ще пиша.

Най-много спечелих с чудното си детенце.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 11 541
Печелила съм дребни награди.От местното радио преди години най-редовно печелех-предимно билети за кино и тениски.От предаването "Меломания" преди 5-6 години спечелих фотоапарат,диск и още някаква дреболия.От женски списания съм печелила коплект козметика на Арома,маска на Ейвън,подложки за сервиране и кухненски ръкохватки.Това е.А чували ли сте някой да е печелил награда от Доместос или  пък Дав?Всяка година имат игри с СМС-и,но досега никой когото познавам не е печелил.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 252
Като студентка на 8 мартенски купон спечелих от томбола торта. 2003 зимата спечелих от игра на Чио чипс съраунд система Пайниър.
Свекърва ми е маниачка на тема ТВ игри и поне 1-2 пъти в седмицата печели награди от някое предаване. Напълнила е къщата си с прахосъбирачки Simple Smile Но сме похапвали и торти и пици. Определено и върви на жената.

# 81
  • Мнения: 15 619
Мдаааа,  smile3515 от трите, най-дългото.
Амчи, то и това си е печалба, несъмнено. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 885
1000 ЛВ. ОТ КЪЦИ,чанта от маги миналата година,шампанско от една новогодишна томбола.Има и още,но не се сещам сега.Не съм за оплакване.

# 83
  • Мнения: 887
Печелила съм много пъти:Кафемашина от магазин СБА,GSM от игра на в-к Монитор,GSM от игра на МТел.Късметът не ме е изоставял и на улицата.Два пъти съм си намирала пари 150лв веднъж и втори път 300лв. Grinning

# 84
  • Русе
  • Мнения: 2 354
явно аз съм най-големия кярък...  Cry никога не съм печелилавъпреки че доста пъти съм участвала в разни игри ...

# 85
  • Мнения: 999
Печелила съм шоколад от Нестле и плюшена крава от Милка. А като бях ученичка една моя приятелка игра с моето име, без аз да знам, в радио игра и спечели книга, така че предполагам че и това съм спечелила аз. newsm78 Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 89
Нищо ама абсолютно нищо  newsm45

# 87
  • София
  • Мнения: 142
Не, никога. Мъжът ми веднъж е печелил четворка от тото ама беше малка сума.

# 88
  • Мнения: 814
Нищо материално не съм печелила.  Не съм хазарттен тип  и не  залагам! Но пък имам дъщеря си, внучката, родители, сестра, съпруг, зет, изброени не по степенуване, защото сърцето ми е като пчелна пита и за всекиго има място! И всеки си го има! Засега това ми стига!  Но пък дали не е все пак за предпочитане  и нещичко да се спечели!?!?!?! Просто  така, на късмет............Пожелавам ви го!

# 89
  • Мнения: 2 700
Аз не, но на един първи юни се разигрваше само едно единствено детско колело и го спечели дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт