Най-тъпите реклами

  • 24 547
  • 484
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
не помня на коя бира беше рекламата, но седи един чичко пийва малко с гадната си уста и каза, "но това... е най-важното!"
тази реклама е най-тъпа от всичките.
Току- що, ушите ме доловиха звук, откъм телевизора:
"Ммм.ММММММММММмммммммм- мммМММММММММ..........."
... или нещо подобно  Shocked
Като се погледнах- СОЛАНО- без захар   Mr. Green
и аз се #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 405

Тази държи първенството във всички класации за най-тъпа реклама пускани във форума. Мяу!   Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 584
имаше една за чипса с пари вътре, момчето се кефи а момичето клекнало и се поклаща но не се вижда в началото какво точно прави Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 537
Дразнят ме шопите с мацката в багажника и мобилния телефон. Простотия.
И мен ме дразни тази на 2би май беше.
Дразни ме и тази на бира Загарка "всичко е от значение", много ми е гнусно как отпива от чашата. По същата причина ми беше гнусно и онзи дебел готвач от рекламата на Данет как опитва от млякото и още не съм го опитала дори!

# 34
  • Мнения: 1 883
не помня на коя бира беше рекламата, но седи един чичко пийва малко с гадната си уста и каза, "но това... е най-важното!"

Загорка беше  Peace

имаше една за чипса с пари вътре, момчето се кефи а момичето клекнало и се поклаща но не се вижда в началото какво точно прави Twisted Evil

Супер гадна ...

Най - много ме дразни една на шоколадите Своге . Майката ги подканя с какво ли не , а те избират шоколада  ooooh!

# 35
  • Мнения: 10
Противна ми е рекламата с шопите които крадат момичето и тези на перилните прахове които са едни и същи:-)А наистина хубавите рекламни клипове ги помниш,но рекламираният продукт не.А на тези които не ти харесват веднага запомняш продукта.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Да добавя и една от моите любими:
"Какъв мъж си като не ползваш Малиция"
А и тая на Доместос с огромният микроб. Мъжа ми вика, че приличал на кебапче, а малката като я види и почва да пищи да сменим канала.

# 37
  • Мнения: 660
Ооооо моя фаворит за най-тъпа реклама е на ИМУНОБОР!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Направо не мога да повярвам, че е бил събран екип, който е умувал над тази реклама и му е платено на всичкото отгоре!!!  ooooh!

Тръпки ме побиват!!!!
 

# 38
  • София
  • Мнения: 4 588
"Заместват всичко, дори и него"- страшна тъпотия. #Crazy Ама на какво точно беше? newsm78

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 942
"Заместват всичко, дори и него"- страшна тъпотия. #Crazy Ама на какво точно беше? newsm78
някакъв чипс, май  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 89
Ам мен ме дразнят рекламите дето нямат нищо общо. Ей например неква ракия имаше и накрая показват некви крака на некви дет танцуват. Или пък ко общо имат патките със сим-карта  Shocked  newsm09 пък за ОБЛЕЧИ ТОВА нищо няма да кажа то за казване ли е  no  fight

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ооооо моя фаворит за най-тъпа реклама е на ИМУНОБОР!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Направо не мога да повярвам, че е бил събран екип, който е умувал над тази реклама и му е платено на всичкото отгоре!!!  ooooh!

Тръпки ме побиват!!!!
 

И на мен тази ми е най-отвратителна, тя ми е на челно място в топ10

Но имам и други фаворити:

 Котеее... Мяу....                             - Евтерпа   #Crazy
 Златно чудо - бъди елегантен     - "елегантния" Азис, последван от някакво подобие на доктор.   Sick
 И естествено - щастливите прасета             #2gunfire

# 42
Ооооо моя фаворит за най-тъпа реклама е на ИМУНОБОР!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Направо не мога да повярвам, че е бил събран екип, който е умувал над тази реклама и му е платено на всичкото отгоре!!!  ooooh!

Тръпки ме побиват!!!!
 

И на мен тази ми е най-отвратителна, тя ми е на челно място в топ10

Но имам и други фаворити:

 Котеее... Мяу....                             - Евтерпа   #Crazy
 Златно чудо - бъди елегантен     - "елегантния" Азис, последван от някакво подобие на доктор.   Sick
 И естествено - щастливите прасета             #2gunfire



Не знам за ИМУНОБОР как се е събрал екип да умува--но има една радио реклама- в момента не мога да се сетя точно как се казваше продукта, но в общи линии съпругата се кара на мъжа си, че стои непрекъснато в тоалетната, а той я информира скромно, че има ЗАПЕК...след което следват надълго и широко обясняния как и тя страдала от това а той дори не разбрал...бла..бла...не знам но неистово ми се събужда инстинкта за повръщане след като я чуя!! ОТВРАТ!! Пълен боклук! И някой е взел пари за нея представете си!

# 43
  • Мнения: 5 539
      Блендамед
Действието се развива някъде по гръцките острови. Слънце. Море. Пейзажът е издържан в типично гръцкото синьо и бяло. Млади хора на почивка. Седнали на маса, пият кафе, хапват сладкиши, смеят се... Идилия.
В този момент от нищото се появява лелка с микрофон и го навира под носа на нищонеподозираща млада жена от компанията:
"Ааа, на почивка, а? И хапвате сладкиши? Кафенце пийвате? А знаете ли в какво ужасно състояние са зъбите ви? Хайде на преглед при стоматолог!"
 Twisted Evil Twisted Evil
Камерата се насочва встрани и на място, където въобще не би трябвало да го има, под открито небе, се мъдри зъболекарски стол.
"Ооо, вие имате само три от признаците на здравите зъби!" #Crazy "Това е защото не се миете с Блендамед" Crazy
Финал: Девойката обещава, че ще си мие зъбите вече само и изключително с Блендамед и всички са доволни
 
Не знам за вас, но последното нещо, което аз искам да видя, когато съм на почивка, е зъболекарски кабинет Twisted Evil Така че ако тая с микрофона ми дойде да ме пита как са зъбите ми, такъв шут ще й бия, че ще я пратя в открито море #2gunfire Mr. Green

# 44
  • Мнения: 660
Не знам за вас, но последното нещо, което аз искам да видя, когато съм на почивка, е зъболекарски кабинет Twisted Evil Така че ако тая с микрофона ми дойде да ме пита как са зъбите ми, такъв шут ще й бия, че ще я пратя в открито море #2gunfire Mr. Green

Лилита, абсолютно си права... и аз бих постъпила така...  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт