Спазми в 11-та седмица

  • 958
  • 3
  •   1
Отговори
Уважаеми дами, от една седмица усещам спазми вляво или дясно, които трудно се повлияват от лекарства. Някой сблъсквал ли се е подобни симптоми, опасни ли са? Имам един спонтанен аборт преди година и умирам от страх!

# 1
  • Мнения: 5 622
Първо си сбъркала подфорума, в който да постнеш въпросът си и второ не става ясно сега дали си бременна(ако да, никак не е маловажно в коя седмица) или не   Wink

# 2
  • Мнения: 25 441
При подобни опасения след спонтанен аборт, имаш само една възможност - обърни се към лекар!!!
Тук не сме нито компетентни, нито имаме възможност да те прегледаме, даже и да сме се събрали на гинекологична конференция. Само лекар може да каже какво ти е и да предпише съответното лечение.
Спокойно! Кураж! И успешна бременност!   Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 512
Аз имах силни болки ниско долу (спазми) в корема през първите 3 месеца от бременността. Бях силно притеснена, защото съм правила аборт преди (макар и не спонтанен) и гинеколожката ми се опасяваше да не се обърка нещо.
Изпих тонове но-шпа, бусколизин и какво ли не - което беше позволено от лекарката ми. Нямаха ефект, за съжаление, наложи се да пия някакъв хормон. После всичко беше ок.
Моят съвет е за всякакви притеснения - колкото и маловажни да ти изглеждат - питай лекаря си, не е излишно малко повече внимание.
Успех и не се тревожи - от нерви можеш да се почувстваш по-лошо, а това не бива да става, нали!
Леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт