Кои безглутенови каши са с адаптирано мляко?

  • 806
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 103
Бих искала да попитам кои безглутенови каши са с адаптирано мляко, а не с обикновено обезмаслено мляко и на коя фирма?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 042
На Милупа. Има и други, но тези са най-добрите. Peace

# 2
  • Мнения: 887
На Frisocrem също са с АМ и са доста вкусни.

# 3
  • Мнения: 2 897
На Милупа. Има и други, но тези са най-добрите. Peace

Съгласна съм Peace
Давала съм и на Фризокрем,но Милупа са по-добри.

# 4
  • Мнения: 80
 на Милупа

# 5
  • Мнения: 1 267
горещо препоръчвам МИЛУПА, а именно ориз, царевица и АМ, както и гриса на МИЛУПА, без глутен и захар е. Кашите на ФРИЗОКРЕМ СА СЪС ЗАХАР. не е препоръчително да се дава захар преди годинка. на МИЛУПА СА СЛАДКИ въпреки, че са без захар. обикновенно прибавям и пасирана ябълка, банан или плодово пюре от праскова например. плодовете задължително варя на пара или във вода

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 907
Има и безглутенови на Blevit, които също са с АМ - Blevit Растеж май беше  newsm78 .

# 7
  • София
  • Мнения: 1 103
Купих на Милупа банановата, пише, че  е без захар, което е добре, но пък освен ориз в нея има и царевично брашно,  а аз не съм захранила нито с банан, нито с царевица, а само с ориз. Да я давам ли? Нямаше каши с по-малко съставки.  Thinking

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 16:22 от Alteia

# 8
  • Мнения: 27 524
Мисля, че всички каши са с АМ, с изключение на Слънчо, които иначе са хубави, но заради това са за след годинка.

Купих на Милупа банановата, пише, че  е без захар, което е добре, но пък има и царевично брашно в нея,  а аз не съм захранила нито с банан, нито с царевица, а само с ориз. Да я давам ли? Нямаше каши с по-малко съставки.  Thinking

Можеш да я даваш без проблем.

# 9
  • Мнения: 361
На Милупа. Има и други, но тези са най-добрите. Peace
Peace

# 10
Привет на захранващите!  Simple Smile Чета форумите с голям интерес и се връщам 5 години назад Grinning Тогава и аз захранвах. Не знам доколко е почтено да се намесвам анонимно, затова ще си призная без бой - в момента работя за вносителите на Хумана. Затова съм яко пристрастна Grinning Та на въпроса -  Безглутенови каши са всичките на Хумана с изключение на Бисквитената и Ябълка-банан-Сухар.

# 11
  • Мнения: 3 500
На Милупа, страхотни са.

# 12
  • Мнения: 2 936
ХУМАНА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт