бъдещи мами -септември 2007 от Бургас?

  • 11 176
  • 268
  •   1
Отговори
# 30
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
 #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked
Боже Господи просто не знам какво да кажа освен че съм потресена.

# 31
  • Мнения: 1 701
Ей ся се паникьосах .... Shocked

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ей ся се паникьосах .... Shocked

  Crossing Arms ей ще ти дърпам ушите  Crossing Arms
 какво се паникьосваш... нали за това го съобщих за да се парите  Crossing Arms
 като всички е наред няма какво да се паникьосваш  Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 183
Много съжалявам за мамите и техните малки ангелчета  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 знам какво чувстват и каква болка е това.Каквото и да кажем сега няма да им помогнем , говоря от собствен опит.Върнахте ме към моето раждане , нещо от което най много ме е страх.Не знам как може да има такива лекари.Не мога да спра сълзите

# 34
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте Бургаски мами.Поздрави от далечна Враца.Имам нужда от помощ.Детенцето ми е с ТЕЛК и имаме право на почивка.Но в сайта за рехабилитация дават само санаторуима в Поморие.Там не приемат деца под 11г ,а ние сме на 2,8г.Знае ли някой друг санаториум на който можем да отидем.Единственото условие е да могат да ни дадат фактура,за да ни върнат парички от социалните.Убедена съм ,че има и други...не е възможно само един санаторуим по цялото черноморие.Нямам никакви претенций за град или село или подобни неща...Само да е на моренцето.Че толкова отдавна не съм ходила...,че чак го сънувам.Надявам се да ми помогнете.Ако знаете и телефони ще е супер.Поздрави!
п.п.Страшно съжалявам за това което прочетох.То ме върна към моето раждане при което при същити прични едва спасиха...но последствията останаха за цял живот.Дано никога и на никого не се случва ...повече!

# 35
# 36
  • Враца
  • Мнения: 871
 herelina, Много благодаря за информацията.Знаех си ,че не е възможно само един санаториум да има.Сега бегло ги разгледах,че малкия постоянно досаждаше ,но довечера ще ги разгледам обстойно ,като заспи.Хареса ми на Св.Влас.Подходящо е за деца.Отново голамо  БЛАГОДАРЯ.Поздрави!

# 37
  • Мнения: 4 546
няма защо. ще се радвам, ако съм ти била полезна   bouquet

# 38
  • Мнения: 23
Много ,много ,много ми е мъчно за тези две майчета и техните рожби!Каквото и да се изпише в такъв момент ще е малко.Ако вина имат не само дежурните в родилно ,а  и самата Добрева ,тази жена заслужава супер антиреклама .Вероятно има и други случаи ,за които не сме чували .Лично аз ще се погрижа ако може на този  да се даде гласност в някоя от Бургаските медии. Weary smile3518

# 39
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Милички извиняте ме, че така ви разтроих но както каза muna33 искам да се даде малко гласност за тази докторка защото и аз самата съм потърпевша от нея преди 2 години и не съм очаквала, че ще стигне чак до там... Отново ви моля да ме извините  Cry

# 40
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Megita  мила това е най-правилното нещо което можеше да направиш.Ти просто ни предпазваш ,а крайния избор си е наш,просто трябва да имаме едно на ум.Аз лично ти благодаря за това newsm51 newsm51.

# 41
  • Мнения: 388
Здравейте! Само как се зарадвах, че имаме такава темичка специално за нас!

И най вече се радвам на Megita Мила, знам че този път ще бъде
различен. Само трябва да повярваме / казвам защото се отнася и за двете ни с тези предни бремености/ и да се пазим. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Моя термин е на 3.март, но със сигурност ще е секцио. Та сега трябва да си търся и лекар.
Имам приятелка която роди тази седмица 4,600кг. бебе при Драгнева, но не ми се иска при нея.
Спряла съм се на Георгиев и на Гамишев. Пък да видим какво ще кажат.
 И се радвам също на и Уиш! Нищо, че е забравила за мен! Дано да си е изпрала дрешките
та да бъде извинена.
На всички останали Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Да се пазите от гадния грип на вън и много да мързелувате!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте отново от мен момичета... за съжаление влизам тук за да ви кажа две лоши и много трагични новини...
 Докторката ще я спомена в края на постинга си...
 Две бременни момичета са им починали бебенцата докато са ги раждали... едното е лежало в болницата 1 седмица без да и се правят каквито и да било изследвания дори и ехографи не и е правено... започнало е раждането но са загубили тоновете на малкото човече и се е родило починало а околоплодната вода е била с цвят на кал... преносено поне 10 дена без да я види "лекарката"
 Другата бременна жена е била с много къса пъпна връв и при самото раждане бебчето се е родило задушено с пристегната пъпна връв около него...
 Лекарката която е била отговорна и наблюдаваща на двете бременлийки е д-р Добрева не мога да не спомена името и защото това се е случило за един ден и то с нейни пациентки които са били при нея от началото на бременността...
  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
А сега понеже бързате да пишете за лекари а не знаете точно ситуацията аз се ядосах.
Едното момиче е моя позната и тя лежа в патологията и никой не и обърна внимание и е преносила плода,детето е починало след като е било родено 2 часа след това,при случая на Светла не е виновен лекаря който я израждал а тея горе които не са я свалили да ражда на време.
За другото момиче знам че детето е било задушено преди да се роди  Добрева не  е била лекар преди това на едната на 100% ,а тя е била тогава на смяна.
И другото не плашете тези на които им предстои,аз лично като раждах до мен майчето роди бебче с добри преди това тонове а когато се роди така се беше пристегнала пъпната връв,че за малко да стане белята тогава на смяна беше Ризова е тя ли е виновна за това.
Това исках да напиша защото понякога се нападат хора без да се знае точно истината,в цялата работа тъжното е че страдат невини хора.
 Megita,аз съм потърпевша пък точно от Драгнева но си мълча за да не уплаша някой който ходи при нея.
И още нещо тогава Добрева не е била викана защото е имала уговорка а е била на смяна.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 15:52 от Mira(vatan1919)

# 43
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте отново от мен момичета... за съжаление влизам тук за да ви кажа две лоши и много трагични новини...
 Докторката ще я спомена в края на постинга си...
 Две бременни момичета са им починали бебенцата докато са ги раждали... едното е лежало в болницата 1 седмица без да и се правят каквито и да било изследвания дори и ехографи не и е правено... започнало е раждането но са загубили тоновете на малкото човече и се е родило починало а околоплодната вода е била с цвят на кал... преносено поне 10 дена без да я види "лекарката"
 Другата бременна жена е била с много къса пъпна връв и при самото раждане бебчето се е родило задушено с пристегната пъпна връв около него...
 Лекарката която е била отговорна и наблюдаваща на двете бременлийки е д-р Добрева не мога да не спомена името и защото това се е случило за един ден и то с нейни пациентки които са били при нея от началото на бременността...
  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
А сега понеже бързате да пишете за лекари а не знаете точно ситуацията аз се ядосах.
Едното момиче е моя позната и тя лежа в патологията и никой не и обърна внимание и е преносила плода,детето е починало след като е било родено 2 часа след това,при случая на Светла не е виновен лекаря който я израждал а тея горе които не са я свалили да ражда на време.
За другото момиче знам че детето е било задушено преди да се роди  Добрева не  е била лекар преди това на едната на 100% ,а тя е била тогава на смяна.
И другото не плашете тези на които им предстои,аз лично като раждах до мен майчето роди бебче с добри преди това тонове а когато се роди така се беше пристегнала пъпната връв,че за малко да стане белята тогава на смяна беше Ризова е тя ли е виновна за това.
Това исках да напиша защото понякога се нападат хора без да се знае точно истината,в цялата работа тъжното е че страдат невини хора.
 Megita,аз съм потърпевша пък точно от Драгнева но си мълча за да не уплаша някой който ходи при нея.
И още нещо тогава Добрева не е била викана защото е имала уговорка а е била на смяна.


 Много се извинявам но смятам, че всеки трябва да знае при какви лекари ходи и т.н. Това което разказах съм го чула не от друг а от акушерки.... деня в който го написах и ви разказах историята имах работа в болницата и то в родилна зала... какти виждам историята ти не се различава особено от моята.... това, че познаваш момичето е отделен въпрос...  Crossing Arms А конкретно за Ризова и от нея съм потърпевша и винаги щом е застрашен живота на някой е виновен ЛЕКАРЯ и никой друг... аз съм в тази среда и много добре виждам и знам какви са задълженията на лекарите и изцяло на персонала... а това, че има хора които искат да си мълчат като теб ми мълчи си за това имаме толкова "ДОБРИ" специалисти тук защото само си мълчим...  Crossing Arms

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз си мисля че има теми които са за това и ако ги озаглавиш правилно всеки ще  реши дали да ги чете,но ти с това че учиш медицина и си позната с някоя акушерка не значи че можеш да нападаш така някой лекар без да си сигурна с фактите.
Добре намразили сте някой лекар,,акушерката  също и отправяте тежки обвинения.
В случая има виновни лекари но не са тези които си посочила ти така че понякога е по добре да мълчиш отколкото да говориш прибързано.
Колкото до това дали е специалист Добрева да такава е благодарение на нея аз имам две деца и сега чакам трето пак благодарение на нея ги родих много лесно и имам чудесни спомени от престоя в родилно,и заради нея на кумата ми детето е живо  и пак заради нея моя приятелка и бебето и оживяха а беше критичен момент,и заради нея снаха ми успя да роди племеника ми а наистина беше с проблеми много мога да ти пиша за нея и за това как трепери над нас докато раждаме но виждам че няма смисъл ти си предубедена и мислиш че акушерките ще ти кажат истината на 100%,а те не я обичат да защото нито една от тях не работи в екип с нея а и тя не иска.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:22 от Mira(vatan1919)

Общи условия

Активация на акаунт