Къде в София има дрешки на фирма "Протест"

  • 2 047
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 881
Къде в София сте виждали дрешки /детски/ на "Протест". Харесал съм на малката дънков сукман на тази фирма, но навсякъде намирам по една бройка и все няма нашия рамер:( Наскоро и дънки ще й купувам и бих искала да са на тази фирма, струват ми се изчистени моделчетата.

Може и в он лайн магазин да е....

Мерси предварително:)

# 1
  • София
  • Мнения: 11 699
Не знам в кой край на София си,но на Красно Село в различни детски магазини предлагат дрехи на Протест.
Аз също съм им фенка! Peace

# 2
  • Мнения: 1 881
Oх, много ми е далече Красно село, дори не знам къде точно се намира Embarassed Иначе съм в Младост 1.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 699
Ами щом си в Младост 1,защо не погледнеш на пътеките в Младост 1А?Доколкото знам там има страшно много магазини,вкл. и детски и според мен е почти невъзможно да не продават облекла на Protest.

# 4
  • Мнения: 1 881
Ооо, там съм всяка седмица, какви ли не сукмани има, но на "Протест" не:( На пазарчето на Биллата ми обещаха уж в едно магазинче, но все още не са доставили.......Били пролетна стока и имало време, то е така де, ама Рождения ни ден наближава и ми се иска да й накупувам някои неща:)

# 5
  • София
  • Мнения: 11 699
За други места не се сещам.Нещо ми се върти в главата за малкия ЦУМ на Пиротска,ама не съм сигурна на 100%.
Аз на Протест съм купувала дънки и дънково яке за баткото,на малката и купувам не дънкови сукмани,а цветни /луд на шарено се радва/!

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз знам магазини които са ти още по далече Mr. Green
На кооперативния в Люлин,на руския пазар има две магазинчета,в единия даже работи майката на собственика на фирмата която ги шие.Което излезе първо от цеха отива в магазина при майка му,така че се съмнявам да няма номерации.
дано съм ти полезна   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 881
Кетри,опиши ми този магазин, пък дано успея да го намеря някой ден наскоро Praynig

# 8
  • Мнения: 2 242
На кооперативния в Люлин,на руския пазар има две магазинчета,в единия даже работи майката на собственика на фирмата която ги шие.Което излезе първо от цеха отива в магазина при майка му,така че се съмнявам да няма номерации.
дано съм ти полезна   bouquet
да се разпиша и мен ме заинтересува темата
как може да се ориентираме за тези магазинчета ?

# 9
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Еми,като незнам как да ви обясня newsm78
Трябва да се влезне в руския пазар откъм шкембеджийницата/точно до нея има вход,а от другата МУ страна е банкаДСК/
вървиш само на право /пътечката най в ляво/сега не се сещам точно кое магазинче беше,или2или3.
Там са няколко магазина с дет.дрехи,но тоя в тоя преобладават дънковите облекла.
Дано се ориентирате лесно,другия вариант е аз да ви заведа Laughing

# 10
  • Мнения: 2 242
Еми,като незнам как да ви обясня newsm78
Трябва да се влезне в руския пазар откъм шкембеджийницата/точно до нея има вход,а от другата МУ страна е банкаДСК/
вървиш само на право /пътечката най в ляво/сега не се сещам точно кое магазинче беше,или2или3.
Там са няколко магазина с дет.дрехи,но тоя в тоя преобладават дънковите облекла.
Дано се ориентирате лесно,другия вариант е аз да ви заведа Laughing
много благодаря   bouquet   Hug- аз се ориентирах къде е, на тази редица има няколко магазина - с питане ще го намеря Wink

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
последни напътствия:търсения магазин е преди този бебешкия в който продават пюрета и памперси
 Peace

# 12
  • Мнения: 3 479
В Комсед има дрешки на Протест. Гледах, че имаше 2-3 вида поли, панталончета също. Сукмани не видях, но не съм и търсила, че не ми трябват Joy

# 13
  • Мнения: 4 116
А фирмен магазин на ПРОТЕСТ някой да знае? Че ми се налага да купувам по 2 комплекта - дънки и якета ...
Този магазин на Руския пазар го знам, но там бяха с по 2-3 лв по- скъпи дънките миналата година от другите магазини наоколо. 

# 14
  • Мнения: 1 881
Мисля, че този на кооперативния пазар в Люлин е техен фирмен магазин, защото имат от всички модели, всички номерации, а и там са по  - евтини са нещата, в сравнение с другите магазини Stop

# 15
  • Мнения: X
Не знам дали е фирмен, но взехме дънки на ПРОТЕСТ от магазинче в кв, Слатина. Намира се на кръстовището на СЛатинска и Гео Милев- зад спирката на автобус 11 -посока центъра. Блока е с денонощна аптека на единия ъгъл. Магазинчето се намира като се тръгне от лявата страна покрай блока долу на партера. Дано съм го обяснила добре.

# 16
  • Мнения: 4 116
Небесна, ще проверя другата седмица в това магазинче. Може аз да съм се объркала и да не са по- скъпи там.

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
 Този магазин в Люлин не работи вече. Миналата седмица ходих и вътре имаше няколко дрешки,но не роботеше.По всичко личеше,че го затварят. Да не би да се преместват на друго място?  Ако някой знае нещо по въпроса да сподели.
 

Общи условия

Активация на акаунт