Ето как да спасим компютъра си от малките палави пръстчета!

  • 10 110
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
ОК! А как да спасим плоския монитор от падане Thinking/Вече веднъж му се случи/
Някои от тези държачи за LCD-та вероятно ще ти свърши работа:

...има най-различни видове.  Naughty

# 16
  • Мнения: 999
Тази програмка с рибките и цветенцата е супер, само дано в опит да предпазим клавиатурата не ни се наложи да купуваме нова от това "пи, пи" /това значи " да пиша" на езика на дъщеря ми/ Praynig

# 17
  • Мнения: 702
Програмата е супер Peace. Благодаря ви мамичета Heart Eyes

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Не искам да ви убивам ентусиазма, но синът ми и намери цаката как да излезе от програмката и пак да си шари по десктопа  Confused а музиката може да се спре с ctrl+m
Аз се спасих, като направихме guest account и така той като писне за комп. се сменят user-ите без да се губи или затваря нещо, от това което съм правила до момента.

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Не искам да ви убивам ентусиазма, но синът ми и намери цаката как да излезе от програмката и пак да си шари по десктопа  Confused...
А-а, това е ясно  Sunglasses И у нас е същото, ама има и още един "хакер" - другия акаунт е неизбежен Wink

# 20
  • Мнения: 1 849
Това отдаван сме го практикували, но синът ми от времето когато беше на година и половина си излизаше от подобни защити. Сега е с отделен акаунт, но не мога да обясна на дъщеря ми  (на една година) да не натиска бутона за изключване. Вариянтите които предлагате, не са защитени от това, нали ....или греша?

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Това отдаван сме го практикували, но синът ми от времето когато беше на година и половина си излизаше от подобни защити. Сега е с отделен акаунт, но не мога да обясна на дъщеря ми  (на една година) да не натиска бутона за изключване. Вариянтите които предлагате, не са защитени от това, нали ....или греша?
И малкия постоянно спира или рестартира компютъра
Най - новото хоби е да отваря записвачката и после с ръка да я бута навътре! Close

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Гери, имаше някаква програмка, кято заключва и СД-то, но трябва да потърся.

# 23
Мисля, че всички тук много ще  обичаме  bouquet онзи който ни каже някакъв способ за деактивиране на отварянето на CD/DVD - тавата.
Иначе намерих софтуерчета (Folder Security Personal; Folder GuardPro...) които слагат шифър за достъп до всякаква периферия но и с тях тавата на DVD-то си се отваря... Копчето за отваряне си остава функционално и малкото торнадо  baby_neutral направо си ползва тавата за масичка.  newsm78

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 21:30 от Prometheus

# 24
  • Мнения: 2 616
Ей, момичета, златни сте!!!!!!!

# 25
  • Мнения: 330
Хиляди благодарности и от мен! smile3501

# 26
  • Мнения: 884
Моят син пък няколко пъти обръща екрана надолу с главата(ако ме разбирате  Embarassed ) не знам как го направи ! Докато намерим как да го върнем обратно  Outta Joint такова главоболие ме хвана.
С двд-тавата съм го оставила да играе...все още не иска да сяда на нея  Joy
а иначе проблема съм го решила генерално,като не съм на пс-то.Има си ОГРАДА  Joy и диването не може да се докопа до там!

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
И дъщеря ми направи обръщане с главата надолу на екрана. За 15 години системна администрация, не бях виждала как се прави. Окозо се, че е опция на грифичната карта... Wink
Иначе аз около 30-40 мин обяснявам да не пипа с цел да има някакви задръжки, т.е. ползвам компю като изкушение и си стремя да я уча да се владее. После го гася. Когато гледа филм правя преграда от мебели пред компютъра.

# 28
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ние само с това се спасяваме :

http://dw.com.com/redir?pid=10468866&merid=77846&mfgid=7 … 2_4-10468866.html

Заключва клавиатурата и CD-тата, и каквото и да натиснеш иска парола.

# 29
Ние само с това се спасяваме :

http://dw.com.com/redir?pid=10468866&merid=77846&mfgid=7 … 2_4-10468866.html

Заключва клавиатурата и CD-тата, и каквото и да натиснеш иска парола.
Обичаме те Наде 123!!! Hug  ooooh!  Praynig  Peace  Joy  Еми...това е!


Вече наистина всичко е заключено!
Мисля, че и тази тема успешно беше заключена от горепосочената програма измислена от някой ангел-хранител отговарящ за родителското спокойствие по целия свят!

Да живее Надето 123 и "Lock My PC" !!! Ура-а-а...
А това e линк към по-новата версия на "Lock My PC" :
http://fspro.net/cgi-bin/sws/go.pl?distr=3
Юсфул инфо Ver4: CRUDE Team LMPC4-269F67-22A6AD-57F5E3-EE67FC

  #2gunfire Twisted Evil

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 08:46 от Prometheus

Общи условия

Активация на акаунт